Mamy typy na FAME MMA 15! Ciekawy co wybraliśmy? Już w piątkowy wieczór dojdzie do kolejnych pojedynków freak fights. Na gali w Łodzi będziemy oglądać różnorodne walki, bo nie tylko w formule MMA. W kursach bukmacherskich widać wyraźnych faworytów, ale są też pojedynki, w których trudno wskazać zwycięzcę. Poniżej znajdziesz analizę i zapowiedź gali, a także aktualne kursy u bukmacherów. Jakie zakłady warto postawić na FAME MMA 15?

FAME MMA 15 - baner

FAME MMA 15 typy bukmacherskie

Jakie są typy na FAME MMA? Przed piątkową galą duże zainteresowanie budzi walka wieczoru. Lil Masti zmierzy się z Linkimaster. Niegdyś obie zawodniczki były kontrowersyjnymi influencerkami, ale od kilku lat koncentrują się przede wszystkim na sporcie. Aniela Bogusz to była mistrzyni FAME MMA, a także obecna High League. Marta Linkiewicz tymczasem dzierży pas FAME MMA. Dla obu zawodniczek będzie to druga, bezpośrednia konfrontacja. W 2019 roku triumfowała Lil Masti.

Bogusz, jak i Linkiewicz od czasu swojego pierwszego pojedynku znacząco poprawiły umiejętności. Lil Masti uchodzi za królową polskiego MMA. To zawodniczka, która w High zwyciężyła m.in. Ewę Brodnicką, byłą zawodową pięściarkę. Marta Linkiewicz również świetnie odnajduje się w sportach walki. Wystarczy zauważyć, że od walki z Lil Masti odniosła same zwycięstwa.

FAME MMA 15 kursy bukmacherskie

Typy bukmacherskie przed FAME MMA 15 możesz zrealizować w zakładach Betclic. To bukmacher współpracujący na wyłączność z federacją. Betclic od dłuższego czasu kojarzony jest z FAME MMA, a większość kibiców wie, że tylko u niego można robić typy na tego rodzaju pojedynki. Na stronie betclic.pl i mobilnej aplikacji znajdziesz wszystkie kursy na kartę walk FAME MMA 15. Obstawisz tam pojedynek wieczoru, a także pozostałe starcia takie jak Błoński – Dubiel czy Sarius – Wrzosek.

W Betclic zakłady na FAME MMA 15 przyjmowane są przed galą. Wydarzenie to rozpocznie się po godzinie 20:00 w najbliższy piątek tj. 26 sierpnia 2022 roku. Do każdej walki bukmacher ten wystawia co najmniej kilka kursów, dzięki którym możesz grać na dodatkowe rozstrzygnięcia. To oznacza, że nie musisz wybierać tylko spośród rynków takich jak: kto wygra? Możesz przewidywać też dodatkowe zdarzenia np. liczbę rund czy KO/TKO w wykonaniu jednego z zawodników.

Jeśli chodzi o kursy na FAME MMA 15, to Betclic w roli faworytów widzi Lil Masti, Xayoo, Wrzoska, Tańculę i Błońskiego. Co ciekawe, na FAME MMA 15 odbędą się pojedynki w rzymskiej klatce i na zasadach K-1, a także bokserskich.

Poniżej znajdziesz kursy na wszystkie walki na FAME MMA 15:

Kto wygra?
Betclic
1.30
Lil Masti
3.00
Linkimaster
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.10
Xayoo
5.25
Konopskyy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
4.25
Sarius
1.15
Marcin Wrzosek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
3.50
Marcin Dubiel
1.22
Kacper Blonsky
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.00
Mateusz Murański
1.65
Arkadiusz Tańcula
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.70
Jacek Murański
1.95
Szalony Reporter
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.25
Franciszek Franio Rusiecki
3.30
Jakub Paramaxil
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.62
Rafał Takefun Górniak
2.00
Filip Zabielski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

FAME MMA 15 zakład bez ryzyka do 200 zł!

Zainteresowanie galami FAME MMA 15 cały czas rośnie, a to oznacza, że nowi widzowie, jak i typerzy zaczynają emocjonować się tymi wydarzeniem. W zakładach bukmacherskich z tej okazji na start możesz odebrać bonus powitalny. Jak wiesz – typy na FAME MMA 15 zrobisz w Betclic. Z promocji dla nowych graczy również możesz skorzystać u tego bukmachera. Betclic na FAME MMA oferuje specjalny kod promocyjny: VIPFAME. Co on oznacza? Dostęp do bonusu powitalnego o wartości 200 zł cashback.

W Betclic bonus z okazji FAME MMA 15 może być wykorzystany tylko przez nowych graczy. Jeśli nie zarejestrowałeś konta u tego bukmachera, to ta promocja jest właśnie dla ciebie. Dzięki niej otrzymasz ubezpieczenie pierwszego zakładu do stawki 200 zł. Jak to działa? Wystarczy, że zarejestrujesz się w Betclic wpisując kod: VIPFAME. Następnie dokonaj wpłaty, a później przygotuj pierwszy kupon. Zakład ten będzie bez ryzyka, co oznacza, że w razie przegranej – otrzymasz zwrot stawki. Maksymalnie może to być 200 zł, więc aby uzyskać pełen zwrot – postaw za 228 zł. Jeśli obstawisz za 200 zł, to na Twoje konto wróci w formie freebetu 176 zł w przypadku przegranej na kuponie.

Jak wspominaliśmy wcześniej, to oferta tylko dla nowych użytkowników. Wymogiem udziału w tej akcji jest aktywacja kodu: VIPFAME. Za bonus możesz wytypować dowolną walkę na FAME MMA 15. Co jeśli twój kupon nie wejdzie? Wówczas otrzymasz zwrot, który przed wypłatą trzeba obrócić raz w zakładach po kursie minimalnym 2.14.

FAME MMA 15 – bukmacher Betclic

Jedynym bukmacherem na polskim rynku, u którego zgodnie z prawem możesz obstawiać zakłady na FAME MMA 15 jest Betclic. Jest to sponsor FAME MMA, który posiada wyłączność na zakłady pod FAME MMA. U żadnego innego bukmacher nie znajdziesz typów na FAME MMA! Kliknij w poniższy baner i obstawiaj FAME MMA u jedynego bukmachera w Polsce, gdzie jest to możliwe! Kursy bukmacherskie na FAME MMA 15 – tylko w BETCLIC.

Baner na FAME MMA 15

FAME MMA 15 bonus – warunki

Betclic przygotował specjalny bonus na FAME MMA 15, dzięki któremu obstawisz swój pierwszy zakład bez ryzyka aż do 200 zł. Oznacza to, że możesz postawić pierwszy kupon za 228 zł, aby otrzymać ewentualny zwrot o wartości 200 zł. 28 zł w tym przypadku zostanie potrącone na poczet podatku, chyba że trafisz swój kupon.

Ewentualny zwrot zostanie przyznany w formie freebetu. Co to oznacza? Oznacza to, że środków nie będziesz mógł od razu wypłacić, a potrzebny będzie jednokrotny obrót. Krótko mówiąc – będziesz musiał postawić kupon za ten zwrot i jeśli wygrasz, to pieniądze są Twoje. Kupon za freebet musi być postawiony z minimalnym kursem 2.14.

Typy na FAME 15 – obstawianie FAME MMA 15

Na FAME MMA 15 wybór walk jest spory, ponieważ organizatorzy przewidzieli 9 pojedynków. W piątkowy wieczór pojawi się kilka ciekawostek. Jacek Murański i Arkadiusz Tańcula stoczą po dwie walki, z kolei gala zostanie zainaugurowana od starcia dwóch na dwóch pomiędzy Patrykiem Woźniakiem i Radosławem Kapiasem a braćmi Neffati. Co więcej, Błoński z Marcinem Dubielem zawalczą w rzymskiej klatce bez limitu czasowego. To pokazuje, że na FAME MMA 15 będzie sporo atrakcji. Warto o tym pamiętać decydując się na określone zakłady bukmacherskie.

Dla przykładu starcie Blonsky – Dubiel nie może być typowane na rynkach “liczba rund”, ponieważ zawodnicy będą rywalizować bez żadnej przerwy. W niektórych walkach na FAME MMA 15 będą obowiązywać zasady znane z boksu i pojedynków K-1. Szerzej o każdej konfrontacji piszemy w dalszej części naszego artykułu.

Obstawianie FAME MMA z reguły nie jest łatwym zadaniem. Świat freak fightów rządzi się swoimi prawami i praktycznie na każdej gali pojawiają się niespodzianki. Obstawianie FAME MMA 15 po kursach wcale nie musi być więc dobrym wyborem, szczególnie, że w karcie znajduje się kilka pojedynków, w których wszystko może się zdarzyć. O typach na FAME MMA 15 dokładnie informujemy na samym dole artykułu.

Grupa Zagranie

Marta “Linkimaster” Linkiewicz – Aniela “Lil Masti” Bogusz – walka wieczoru FAME MMA 15

Bilans walk Lil Masti może imponować. Aniela Bogusz, jak na razie, stoczyła cztery pojedynki, z których wszystkie zwyciężyła. Lil Masti ma na swoim koncie zwycięstwa z Martą Linkiewicz, Adrianną Śledź, Ewą Brodnicką i Kamilą Smogulecką. Na przestrzeni ostatnich lat Aniela Bogusz znacząco poprawiła swoje umiejętności. To przykład tej zawodniczki, która po dołączeniu do FAME MMA na poważnie potraktowała wszystkie treningi. Od 2019 roku Bogusz ćwiczy sporty walki, czego efekty widzimy w oktagonie.

Marta Linkiewicz również na serio podchodzi do MMA. Linkimaster nie ukrywa, że sport zmienił jej życie. To zawodniczka, która na swojej drodze spotkała tylko jedną, lepszą od siebie. Była to właśnie Lil Masti. Poza nią Linkimaster zwyciężała z Moniką Godlewską, Zusje, Martą Rentel, Kamilą Wybrańczyk i Karoliną Brzuszczyńską. W swoim rekordzie posiada 5 zwycięstw i porażkę.

Dla Lil Masti to kolejna walka, w której musi udowodnić swoją dominacje na polskiej scenie. Bogusz czuje się pewnie, a takie wygrane, jak ta przeciwko Ewie Brodnickiej na pewno zbudowały jej morale. Jeśli chodzi o formułę MMA, to Lil Masti wszystkie pojedynki zwyciężała przed czasem.

Betclic
1.30
Wygra Lil Masti

Marcin “Xayoo” Majkut – Mikołaj “Konopskyy” Tylko

W przeciwieństwie dwo swojej poprzedniej walki na FAME MMA tym razem Marcin Majkut jest faworytem w kursach bukmacherskich. Gdy rywalizował on z The Nitrozyniakiem, to bukmacherzy typować jego rywala do zwycięstwa. Xayoo jednak wszystkich zaskoczył. Sergiusz Górski jako pierwszy padł jego ofiarą, a wiele wskazuje na to, że tak będzie też w przypadku Mikołaja Tylko. Konopskyy zdecydowanie krócej trenuje MMA, co w oktagonie może mieć duże znaczenie. Co więcej, Xayoo zbudował swoje morale i pewność siebie. Konopskyy nie wie na co może liczyć. Typujemy, że Marcin Majkut wykorzysta niepewność swojego rywala.

W kursach bukmacherskich zdecydowanym faworytem jest Xayoo. Majkut powinien dążyć do tego, żeby szybko przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Co obstawiamy? Liczbę rund poniżej 1.5.

Betclic
1.75
Poniżej 1.5 rundy

Mariusz “Sarius” Golling – Marcin “Polish Zombie” Wrzosek

Marcin Wrzosek stracił reputacje w środowisku sportów walki po tym, jak przegrał z Don Kasjo. Mimo wszystko trzeba pamiętać, że to były mistrz federacji KSW. Polish Zombie wydaje się, że na dłużej związał się z freak fights w naszym kraju. Po ostatnim występie w PRIME MMA 2 teraz pojawi się na FAME MMA 15. Jego rywalem będzie Sarius, czyli popularny raper. Mariusz Golling w przeszłości trenował boks, dlatego piątkowa walka odbędzie się na bokserskich warunkach.

Wrzosek w boksie przegrał z Kasjuszem Życińskim, dlatego tym razem na pewno nie zlekceważy swojego rywala. Polish Zombie jest aktywnym zawodnikiem, bo poza freak fightami w kwietniu tego roku pojedynkował się na gołe pięści z Vaso Bakocevicem. Co ważniejsze, z tamtej walki wyszedł zwycięsko.

Betclic
3.75
Wygra Wrzosek przez KO/TKO

Marcin Dubiel – Kacper Błoński

Przygoda Marcina Dubiela i Kacpra Błońskiego w MMA zaczęła się właśnie od ich bezpośredniej konfrontacji. To wtedy włodarze FAME MMA namówili ich, żeby konflikt rozstrzygnęli w oktagonie. Górą był Błoński, który zdecydowanie lepiej przystosował się do warunków MMA. Blonsky poszedł za ciosem i następnie zwyciężył Sylwestra Wardęgę i Mateusza Janusza. Losy Dubiela były bardziej pokrzyżowane, bo odnosił on zwycięstwa, jak i porażki. Ba, na chwilę przeszedł do High League, gdzie przegrał z Alberto Simao. Poza tym wygrywał z Cezarym Nykielem i Wojciechem Przeździckim.

Tym razem Błoński i Dubiel zmierzą się w rzymskiej klatce bez limitu czasowego. Co to oznacza? To że żaden z nich nie uniknie konfrontacji. Tego rodzaju ring jest znacznie mniejszy, więc żeby przetrwać nie pozostaje nic innego, jak po prostu wyprowadzać ciosy. Kursy Betclic zdecydowanie wskazują na Błońskiego.

Betclic
1.55
Błoński wygra KO, TKO, DQ

Mateusz Murański – Arkadiusz Tańcula

Rewanż od dłuższego czasu wisiał w powietrzu, a teraz w końcu dojdzie do skutku. Mateusz Murański tym razem liczy, że Arkadiusz Tańcula nie wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko. W 2021 roku to Aroy triumfował, choć Muran był wyjątkowo aktywny w oktagonie. Od tamtej pory Mateusz Murański znacząco rozwinął się w MMA. W kolejnych starciach odniósł 4 wygrane i porażkę. Jedyny, który go pokonał to Kasjusz Życiński. Poza nim Muran zwyciężał z Arturem Sycem, Norbertem Janeckim, Marcinem Makowskim i Alanem Kwiecińskim.

Co ciekawe, dla Aroya nie będzie to ostatnia walka na tej gali. Następnie ma zmierzyć się z Jackiem Murańskim. Może to oznaczać, że Tańcula będzie oszczędzał siły, a więc nie da 100% już w pierwszym pojedynku. Dla Mateusza Murańskiego to dobra wiadomość, dlatego obstawiamy jego wygraną. Tańcula musi rozłożyć akcenty, a to może być dla niego mało komfortowe. Co w teorii wydaje się być proste, w praktyce może okazać się trudne do zrealizowana.

Betclic
2.00
Wygra Muran

Jacek Murański – Szalony Reporter

Stary Muran może stoczyć nawet dwie walki na nadchodzącej gali FAME MMA 15, jednak nie jest to nic oficjalnego. Na ostatniej konferencji padły słowa, które wskazują, że do tego starcia raczej nie dojdzie, chociaż kursy w Betclic są dostępne i faworytem jest stary Muran. Jeśli do walki nie dojdzie, to zakłady zostaną rozliczone z kursem 1.00.

Rafał “Takefun” Górniak – Filip Zabielski

Rafał Górniak i Filip Zabielski powoli rozkręcają się w FAME MMA. Ten pierwszy ma za sobą pojedynek z Mariuszem Słońskim, ale bez werdyktu. Zabielski tymczasem raz zwyciężył, a drugim razem zremisował pojedynek. W bezpośrednim starciu na FAME MMA 15 Rafał Górniak jest lekkim faworytem. Naszym zdaniem walka zapowiada się na wyrównane starcie, a tym samym jest value w kursie na wygraną Zabielskiego.

Betclic
2.05
Wygra Zabielski

Patryk Woźniak & Radosław Warjat Radek Kapias – Jamil & Jamel Neffati

To starcie dwóch na dwóch. Co prawda Woźniak i Warjat mają przewagę warunków fizycznych, to w ocenie bukmacherów bracia Neffati wygrają ten pojedynek. Mierzą oni zdecydowanie mniej, ale za to mogą być zwinniejsi w ringu. Bukmacherzy właśnie w tym upatrują ich przewagi, bo dysproporcja w kursach jest dość spora.

Typy bukmacherskie na FAME MMA 15 – podsumowanie najlepszych kursów

Jak widać po naszych typach na FAME MMA 15 w niektórych walkach spodziewamy się rozstrzygnięcia zgodnie z oceną bukmachera Betclic. Nie jest jednak tak, że wszędzie przychylamy się do zdania analityków tego operatora. Dla przykładu obstawiamy wygraną Mateusza Murańskiego, choć w ocenie bukmacherów większe szansę na triumf ma Arkadiusz Tańcula. Typujemy również wygraną innego underdoga, czyli Filipa Zabielskiego, który lepiej wypadł w poprzednich walkach od swojego przeciwnika. Gramy przeciwko bukmacherom, jednak naszym zdaniem jest to lepsza opcja, niż typowanie po kursach na faworytów, którzy w świecie freak fightów lubią położyć kupon z kursem 1.30 w AKO.

Propozycja kuponu na FAME MMA 15 – najciekawsze kursy na FAME MMA 15 naszym zdaniem

Co tym razem przygotowaliśmy na FAME MMA 15? Proponujemy zakład typu – dubel z dwoma selekcjami:

  • Mateusz Murański – Arkadiusz Tańcula: wygra Muran, kurs. 2.25
  • Zabielski – Takefun: wygra Filip Zabielski, kurs 2.15

    Poniżej obstawiony przez nas kupon:

kupon na FAME MMA 15

Tak przygotowany kupon pozwolił wygenerować kurs ogólny na poziomie 4.84. Grając ten zakład w Betclic po stawce zakładu bez ryzyka do 228 zł można wygrać 971 zł.

Baner pod FAME MMA 15

Zapowiedź i analiza gali FAME MMA 15 – najważniejsze informacje

FAME MMA 15 odbędzie w łódzkiej Atlas Arenie. Wyjątkowo wydarzenie to jest zaplanowane na piątkowy, a nie sobotni wieczór. Jako pierwsi do ringu wejdą Patryk Woźniak, Radosław Warjat Radek Kapias i Jamil & Jamel Neffati. W walce wieczoru, a więc na końcu pojawią się Lil Masti z Linkimaster.

Galę możesz obstawiać w zakładach Betclic, a jeśli chcesz oglądać walki, to możesz to zrobić poprzez wykupienie transmisji PPV. Cena rozpoczyna się od kwoty 27.99 zł.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny na FAME MMA 15?

Kod promocyjny na FAME MMA 15 to: VIPFAME. Gwarantuje Ci on zakład bez ryzyka do 228 zł!

Kto jest faworytem w kursach bukmacherskich?

Betclic w walce wieczoru prognozuje zwycięstwo Lil Masti. Poza tym faworytami dla tego bukmachera są Kacper Błoński, Xayoo i Marcin Wrzosek.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze