Na FAME MMA 13 w karcie walk pojawią się debiutanci, ale też znani uczestnicy freak fightów w Polsce. Kiedy odbędzie się gala? Na to wydarzenie czeka coraz więcej kibiców, bo FAME MMA interesuje szerokie grono odbiorców. Po FAME MMA 12 wszyscy myślą już o 13. edycji. Wiemy, że FAME MMA 13 zostanie zorganizowane na początku 2022 roku. W tym przypadku nowy rok powinien rozpocząć się od mocnego uderzenia. W którym miejscu odbędzie się gala FAME MMA 13? Sprawdź wszystkie najważniejsze informacje o tym wydarzeniu!

Kiedy FAME MMA 13? DATA

Nie dziwi to, że kibice i typerzy zadają pytanie: kiedy FAME MMA 13? To wydarzenia, które biją rekordy sprzedaży tradycyjnych biletów i pay per view. Mogliśmy się o tym przekonać na FAME MMA 12. Tak jak niegdyś Ergo Arena wypełniała się na meczach siatkówki lub KSW, tak i została wyprzedana również na pojedynki FAME MMA 12. Tysiące kibiców “na żywo” i jeszcze więcej przed TV śledziła pojedynki Don Kasjo z Marcinem Wrzoskiem czy Jacka Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą.

Na pewno na FAME MMA 13 część z tych uczestników pojawi się też w oktagonie przy okazji nowej gali. Kibice czekają też na nowe twarze, a tych ma nie zabraknąć. W końcu ostatnio został potwierdzony udział w FAME MMA 13 Daniela Majewskiego. Co więcej, w 2022 roku na FAME MMA 13 zawalczyć ma Paris Platynov czy chociażby TheNitroZyniak.

Choć o FAME MMA 13 już teraz się sporo mówi, to Wojtek Gola i Boxdel wciąż nie zakomunikowali, kiedy dokładnie gala się odbędzie. Co wiemy na ten moment? Na pewno FAME MMA 13 będzie miało miejsce już w 2022 roku. Organizatorzy mówią o początku roku, ale nie wiadomo, który to miesiąc. Według przecieków sugerowany termin to marzec 2022 roku.

Gdzie odbędzie się FAME MMA 13?

Federacja FAME MMA pokazuje, że może wypełniać największe areny sportowe w naszym kraju. Dwie poprzednie gale odbyły się w dużych halach. Gdzie można było oglądać FAME MMA? Listopadowa gala odbyła się w sopockiej Ergo Arena, z kolei FAME MMA 11 gościło w Gliwicach, gdzie często dochodziło do konfrontacji KSW. Gdzie odbędzie się FAME MMA 13?

Tak jak niewiele mamy informacji, co do konkretnego dnia FAME MMA 13, tak i mało wiemy odnośnie miejsca gali. Można przypuszczać, że włodarze FAME MMA znów zdecydują się na wynajem dużego obiektu sportowego. Dla kibiców będzie to jasna informacja, że FAME MMA będzie można nie tylko typować, ale też oglądać z poziomu trybun.

Arkadiusz Tańcula po gali FAME MMA
Fot. PressFocus

Karta walk FAME MMA 13

Karta walka FAME MMA 13 dopiero jest w przygotowaniu. Tak jak zawsze – można spodziewać się wraz z kolejnymi tygodniami ogłaszania poszczególnych pojedynków. O walkach dowiedzie się na pewno z mediów społecznościowych FAME MMA, bo to główny komunikator tej federacji. Kto znajdzie się na karcie walk? Wojtek Gola na FAME MMA 12 ogłosił, że do federacji dołącza Daniel Majewski, co kibice przyjęli z wielką dezaprobatą. Zdaniem serwisów branżowych jego rywalem na FAME MMA 13 ma być kontrowersyjny streamer Paris Platynov. Jeśli dojdzie do konfrontacji Majewski – Paris Platynov to na pewno będzie to wielki pojedynek w środowisku internetowym.

Kto jeszcze ma wystąpić na karcie walk? Wielkie szansę na debiut mają The NitroZyniak i Jarosław Pasha Jarząbkowski. Po raz pierwszy w oktagonie FAME MMA 13 pojawić się też ma Sarius. To kolejny z raperów po Popku, Sobocie czy Filipku, który zaprezentuje swoje umiejętności MMA.

FAME MMA 13 – zawodnicy i walki

FAME MMA cały czas wzbogaca listę uczestników, którzy walczą pod egidą tej federacji. W ostatnim czasie modne stały się transfery na linii KSW – FAME MMA. W ten sposób na FAME MMA walczyli Norman Parke, Borys Mańkowski i Marcin Wrzosek. Być może przy okazji FAME MMA 13 również pojawi się w oktagonie ktoś z przeszłością w KSW? Tego nie wiemy, ale na pewno udział w tym wydarzeniu weźmie Daniel Majewski.

To popularny influencer, który od dłuższego czasu był kuszony przez FAME MMA, o czym nie zapomniał wspomnieć Wojtek Gola. Rywalem Majewskiego ma być Paris Platynov, który w internecie kojarzony jest przede wszystkim z rozrywkowego contentu. Pozostali zawodnicy FAME MMA 13 to:

  • Jarosław Pasha Jarząbkowski
  • TheNitroZyniak
  • Sarius

Jarosław Pasha Jarząbkowski na FAME MMA 13

Na FAME MMA 13 może dojść do historycznej chwili, bo w federacji tej może znaleźć się przedstawiciel polskiego e-sportu. PashaBiceps to zawodowy gracz e-sportowy, który specjalizuje się w Counter Strike. To jeden z najbardziej znanych polskich graczy e-sportowych, który reprezentował barwy m.in. drużyny Virtus.pro.

TheNitroZyniak na FAME MMA 13

Już kilka miesięcy temu sugerowano, że w FAME MMA będzie walczył TheNitroZyniak, a jego pierwszym rywalem miał być Sylwester Wardęga. Wówczas do tego pojedynku nie doszło, ponieważ NitroZyniak jasno zakomunikował, że nie jest jeszcze gotowy na to, żeby wejść do oktagonu. Wiele wskazuje na to, że popularny youtuber popracował nad swoją formą na tyle, że podczas FAME MMA 13 zaprezentuje się umiejętności.

Sarius na FAME MMA 13

We wrześniu pojawiła się informacja, że Sarius zasila szeregi FAME MMA. To kolejny reprezentant polskiej sceny hip hop, który nie obraża się na FAME MMA. Na poprzednich galach walczyło sporo zawodników, którzy wywodzą się z tego środowiska. O kim mowa? Chociażby o Kizo i Smolastym. Sarius nie kryje, że w przeszłości trenował i pasjonował go boks, więc niejako wraca do swoich korzeni.

Oferta Betclic na FAME MMA 13

Typujący FAME MMA 13 swoją uwagę powinni skierować na bukmachera Betclic, który jako jedyny w Polsce umożliwi im obstawianie zakładów na najbliższą galę. Odbierając od Betclic kod promocyjny nowi użytkownicy tego operatora mają okazję do zagrania bez ryzyka pierwszego kuponu. Co trzeba zrobić? Wystarczy skorzystać z naszej dedykowanej promocji i wprowadzić do rejestracji kod: VIPFAME. On uprawnia do gry pierwszego kuponu bez ryzyka. Jeśli przegrasz – otrzymasz zwrot stawki do 550 złotych.

Kiedy federacja ogłosi pierwsze walki na FAME MMA 13, to Betclic z automatu wystawi kursy na pojedynki. Początkowo bukmacher ten oferuje standardowe rynki: kto wygra? Z czasem (im bliżej gali) oferta Betclic jest poszerzana o nowe kursy:

  • KO/TKO,
  • wygrana na punkty,
  • liczba rund,
  • zwycięstwo w pierwszych 60 sekundach.

FAQ

Kiedy gala FAME MMA 13?

Na ten moment wiemy, ze wydarzenie FAME MMA 13 odbędzie się w nowym 2022 roku.

Kto zawalczy na FAME MMA 13?

Na FAME MMA 13 w oktagonie mają pojawić się Daniel Majewski, Paris Platynov, TheNitroZyniak i Sarius.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze