FAME MMA 13: kiedy i gdzie odbędzie się gala? Bilety FAME MMA 13 [DATA i MIEJSCE]

Ferrari, FAME MMA 11, Amadeusz Roślik

FAME MMA 13: kiedy i gdzie odbędzie się gala? Data tego wydarzenia jest już nam znana, gdyż wielkimi krokami zbliża się FAME MMA 13, które będzie pierwszą galą tej federacji w 2022 roku. 13 odsłona zmagań odbędzie się 26 marca w Gliwicach, a bilety są już dostępne do kupienia. Niżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o miejscu wydarzenia, gdzie kupić bilety, czy kto zawalczy w walce wieczoru.

Kiedy FAME MMA 13? DATA

FAME MMA 13 kiedy i gdzie? Wielu ludzi szuka informacji na temat tej gali, po tym, jak jej poprzednie odsłony zapewniły nam wiele emocji. Tym razem gala zostanie zorganizowana w Gliwicach w miejskiej “Arenie”, znanej również jako “Podium”. To obiekt wybudowany zaledwie kilka lat temu, który spełnia najnowsze standardy i jest dobrze zlokalizowany. Samo wydarzenie, tak jak poprzednie gale, zaplanowano na sobotę, żeby kibice mogli tłumnie zjechać się do Gliwic.

Załóż konto w BETLICU z kodem promocyjnym VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN na obstawianie FAME MMA 13!

Data FAME MMA 13 również jest nam już znana, gdyż widowisko zaplanowano na 26 marca. Warto podkreślić, że włodarze federacji przygotowali bardzo ciekawe starcia i kibice nie powinni się nudzić. Pojedynkiem wieczoru będzie walka Sergiusza “The Nitrozyniaka” Górskiego z Pawłem “The Unboxallem” Smektalskim. Pod kątem sportowym warto wyróżnić jeszcze rywalizację Pawła “Popka” Mikołajuwa z Normanem “Storminem” Parke’em. Kilka nazwisk już wcześniej mogliśmy oglądać podczas FAME MMA, a więcej o tym piszemy tutaj –> https://zagranie.com/typy-fame-mma/

Gdzie odbędzie się FAME MMA 13? MIEJSCE

FAME MMA 13 odbędzie się w Gliwicach, a dokładnie to w nowo wybudowanej arenie, która wielkościowo jest podobna do katowickiego Spodka. Samo miasto jest jednym z największych w aglomeracji śląskiej i szybko się rozrasta. Dobrze skomunikowane miasto i wysoki komfort usług to rzeczy, które przekonały włodarzy FAME do zorganizowania walki w tym mieście. Wcześniejsze gale odbywały się m.in. w łódzkiej Atlas arenie.

Bilety FAME MMA 13

Kiedy i gdzie będzie FAME MMA 13 to nie jedyna ważna rzecz dla kibiców, która jest związana z tą galą. Wiele osób chciałoby kupić także bilety, ale tych nie zostało już wiele i trzeba się spieszyć. Wejściówki na FAME będzie można dostać na stronie goingapp, a ceny zaczynają się już od 89 PLN. Ważną rzeczą przy takim wydarzeniu są zakłady bukmacherskie, bo o wiele więcej emocji będziemy mieli, jeżeli wcześniej zagramy jakiś kupon.

Tak się składa, że zakłady na FAME MMA 13 będziesz mógł zagrać w Betclicu. Na Zagranie znajdziesz także interesujące typy, które będą przygotowane przez naszych ekspertów. Więcej informacji o zakładach na FAME MMA znajdziesz w specjalnym tekście –> https://zagranie.com/fame-mma-gdzie-obstawiac/

Oferta Betclic na FAME MMA 13

Skoro już wiesz, jak wygląda miejsce FAME MMA 13, to zobacz jeszcze, co wiemy o zakładach bukmacherskich na tę galę. Oferta zakładów będzie dostępna jedynie w Betclicu, który jest partnerem federacji. U tego bukmachera można więc znaleźć ciekawe zakłady na FAME. Do tego operator ma dla Ciebie także ciekawe bonusy na start, a te dostaniesz za zarejestrowanie się z kodem ZAGRANIE.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 200 złotych + 50% do wygranych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Co wiemy o gali FAME MMA 13?

Jeżeli jesteś ciekaw, co wiadomo o gali FAME MMA 13, to warto popatrzeć na różne walki, które się w trakcie niej odbędą. Duże emocje na pewno budzi starcie Amadeusza Ferrariego i Adriana Polaka, gdyż ta dwójka ma bardzo głośny oraz emocjonujący konflikt. Widać to było m.in. na pierwszej konferencji, gdzie Ferrari groził Polakowi śmiercią i tym, że znajdzie go przed galą, a do samej walki nie dojdzie. Postronne osoby, jak np. Wardęga, twierdzą jednak, że nic takiego nie będzie miało miejsca i w oktagonie faktycznie zobaczymy walkę Ferrariego z Polakiem. Chodzą głosy, że może ona zostać przemianowana na nowy main event. Dla przypomnienia: obecnie nim jest starcie Nitrozyniaka z Unboxalem.

FAQ

Gdzie odbędzie się FAME MMA 13?

FAME MMA 13 zostanie zorganizowane w Gliwicach, a dokładnie to na hali sportowej "Arena Gliwice".

Na kiedy zaplanowano FAME MMA 13?

FAME MMA 13 zostało zaplanowane na sobotę, 26.03.2022.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze