FAME MMA 11 karta walk | Zawodnicy i walki na FAME MMA 11 – SPRAWDŹ

fame mma 11 karta walk

Można powiedzieć, że karta walk na FAME MMA 11 jest napakowana, jak kabanos. Włodarze federacji postawili na influencerów, youtuberów i sportowców pełną gębą. Uczestnicy FAME MMA 11 wywodzą się z różnych światów, a poziom walk będzie wyjątkowo zróżnicowany. Na pewno fani MMA ostrzą sobie apetyty na konfrontacje Norman Parke – Borys Mańkowski, z kolei ci, którzy oczekują show będą spoglądać na Marcina Dubiela rywalizującego z OjWojtek. Co jeszcze proponuje karta walka FAME MMA 11?

FAME MMA 11 karta walk

Na FAME MMA 11 będzie zdecydowana przewaga zawodników niż zawodniczek. Jeśli chodzi o kobiety, to karta walk przewiduje tylko jeden pojedynek. Wezmą w nim udział Karolina Way of Blonde Brzuszczyńska i Patrycja Wieja. Reszta starć to męskie konfrontacje na czele z pojedynkiem Parke – Mańkowski. Co więcej, niektóre pojedynki zostaną przeprowadzone w formule bokserskiej, a nie MMA. W taki sposób zostanie prowadzona walka SA Wardęga – Daniel DANNY Ferreri i właśnie pojedynek wieczoru Parke vs Mańkowski.

Jak zwykle nie wiemy, co przyniosą walki na FAME MMA 11. Tradycyjnie na gali zaprezentują się też nowe twarze. W tym przypadku będą to Patrycja Wieja, Smolasty, MiłyPan, Aleksandr SASHA Muzheiko i Maksym Maksymalnie Ziółkowski. Wszystkie zakłady na FAME MMA 11 znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/fame-mma-11-typy-kursy-zaklady-i-zapowiedz-gali-02-10-2021/.

Zawodnicy FAME MMA 11

Karta walk FAME MMA 11 pokazuje, że repertuar organizacji jest dość szeroki. Ponownie federacja ta sięga po osobę kojarzoną z zawodowym MMA. Po debiutującym na FAME MMA 10, Normanie Parke – teraz przyszedł czas na Borysa Mańkowskiego. To zawodnik, który na swoim koncie ma wiele zawodowych walk w formule MMA, w tym te największe pas mistrzowski KSW.

FAME MMA już wcześniej penetrowała rynek raperów po Sobocie, Kizo i Filipku kolejnym fighterem z tej branży zostanie Smolasty. Norbert Smoliński wystąpił gościnnie na FAME MMA 10, czym zakomunikował, że dołącza do grona tej federacji. Smolasty zmierzy się z debiutującym Miłym Panem, który z kolei reprezentuje branżę disco polo. To niejako bitwa pomiędzy sceną hip hop a dance/disco polo.

Kto wygra?
Betclic
2.35
Norman Parke
1.48
Borys Mańkowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.55
Sylwester Wardęga
2.20
Daniel DANNY Ferreri
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.15
Marcin Dubiel
4.25
Wojciech OJWOJTEK Przeździecki
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
3.30
Mikołaj MIXER Magdziarz
1.25
Piotr POPO Węgrzyn
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.84
Michał BOXDEL Baron
1.80
Maksym Maksymalnie Ziółkowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.55
Norbert SMOLASTY Smoliński
2.20
Piotr MIŁYPAN Kołaczyński
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.00
Filip FILIPEK Marcinek
1.65
Amadeusz FERRARI Roślik
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.48
Arkadiusz Tańcula
2.35
Marcin Malczyński
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.12
Karolina WAY OF BLONDE Brzuszczyńska
4.75
Patrycja Wieja
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.28
Krystian KRYCHA Wilczak
3.15
Aleksandr SASHA Muzheiko
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.82
Piotr SZELI Szeliga
1.82
Krzysztof FERICZE Ferenc
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

FAME MMA 11 jakie są walki?

Tak jak wspominaliśmy wcześniej na FAME MMA niektóre pojedynki odbędą się na zasadach bokserskich. Na taki scenariusz umówili się Borys Mańkowski z Normanem Parke oraz SA Wardęga z Danielem Ferrari. Szczególnie ciekawie zapowiada się walka wieczoru, która określana jest jako dirty boxing, co w tłumaczeniu oznacza “brudny boks”. O co w niej chodzi? O to, że Parke i Mańkowski staną do konfrontacji, która przewiduje 15 minut ciągłej walki. Nie będzie klasycznego gongu po pierwszej, drugiej lub trzeciej rundzie. Jeśli obaj wytrzymają, to walka potrwa kwadrans – bez żadnych przerw. Co do zasad pojedynku – uczestnicy będą mieli ubrane rękawice do MMA, co dodaje większej brutalności walce.

Na FAME MMA 11 będziemy mieć też przykład walki kulturystów. W tym starciu po raz kolejny swoje umiejętności zaprezentuje Piotr Szeli Szeliga, który zmierzy się z popularnym Krzysztofem Fericze.

Karta walk FAME MMA 11

Od kilku tygodni znamy pełną kartę walk FAME MMA 11, choć do końca były wątpliwości m.in. co do rywala SA Wardęgi. Początkowo miał być nim Wojciech OJWOJTEK Przeździecki, ale koniec końców został Daniel DANNY Ferreri. Co więcej, Wardęga z powodu kontuzji musiał zmienić zasady walki z klasycznego MMA na bokserskie starcie.

Karta walk FAME MMA 11 jako pojedynek wieczoru określa starcie Borys Mańkowski – Norman Parke. To oznacza, że pojedynek ten zostanie przeprowadzony na zakończenie gali. Jako przedostatnie starcie na karcie FAME MMA 11 widnieje co-main event, czyli konfrontacja Marcin Dubiel – Wojciech OjWojtek Przeździecki. Walki powinny rozpocząć się po godzinie 20:00.

Norman Parke – Borys Mańkowski

To bez wątpienia najlepsza para zawodników od strony sportowej na FAME MMA 11. Norman Parke ma za sobą przeszłość w UFC i KSW. Borys Mańkowski to z kolei jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy KSW. Dwa lata temu obaj mierzyli się na KSW 47, kiedy to zwyciężył Stormin. Mańkowski podważał ten werdykt sędziów, dlatego FAME MMA 11, to okazja do tego, żeby udowodnić swoją wyższość nad kontrowersyjnym Irlandczykiem.

Sylwester Wardęga – Daniel DANNY Ferreri

Sylwester Wardęga zmierzy się z Danielem Ferrerim na zasadach bokserskich. Wszystko ze względu na kontuzje tego pierwszego, która uniemożliwia mu pojedynkowanie się w formule MMA. Wardęga nabawił się urazu więzadeł krzyżowych, co może stanowić szansę dla twórcy youtubowego contentu. Z drugiej strony dla Danny’ego to debiut w FAME MMA, a dodatkowo przyjął propozycje walki w ostatniej chwili. Trudno oczekiwać od niego dobrego przygotowania do walki.

Marcin Dubiel – Wojciech OJWOJTEK Przeździecki

Do niedawna partner Lexy Chaplin, Marcin Dubiel po raz trzeci wejdzie do oktagonu FAME MMA. Bilans Dubiela na ten moment to jedno zwycięstwo i porażka. Gwiazdor Projektu X tym razem zmierzy się z Wojciechem Przeździeckim. To youtuber, który debiutuje na gali FAME MMA. OjWojtek miał walczyć z Wardęgą, ale w ostatniej chwili przyjął angaż od Marcina Dubiela.

Mikołaj MIXER Magdziarz – Piotr POPO Węgrzyn

Mikołaj Magdziarz wywodzi się z Ekipy Friza i właśnie dołącza do FAME MMA. Mixer nie walczył jeszcze w formule MMA i w swojej pierwszej walce podejmie POPO Węgrzyna. Ten drugi również postawi pierwsze kroki w tej kontrowersyjnej federacji. Piotr Węgrzyn związany jest z Xayoo Popo. Kto będzie lepszy podczas sobotniego starcia?

Michał BOXDEL Baron – Maksym Maksymalnie Ziółkowski

Trzeba przyznać, że długo nie oglądaliśmy Boxdela w akcji, ale w końcu jeden z właścicieli FAME MMA wraca do oktagonu. Przeciwko Michałowi Baronowi stanie debiutant, czyli Maksym Maksymalnie Ziółkowski. To trener personalny z dużymi zasięgami w social media. Ziółkowski dba o formę fizyczną, więc w oktagonie może zaprezentować się z dobrej strony. Czy pobije popularnego Boxdela?

Norbert SMOLASTY Smoliński – Piotr MIŁYPAN Kołaczyński

Smolasty i MiłyPan to dwa różne światy, o czym świadczy ich działalność muzyczna. Obu łączy to, że potrafią napisać hity, które generują miliony wyświetleń na youtubie. Smolasty kontra MiłyPan podzieli publikę na fanów rapu i disco polo. To nie tylko personalne starcie, ale też konfrontacja muzycznych gustów!

Filip FILIPEK Marcinek – Amadeusz FERRARI Roślik

O dobre imię rapu na FAME MMA będzie dbał też Filipek, który zawalczy z Amadeuszem Roślikiem. Obaj są już weteranami FAME MMA, bo na swoim koncie mają kilka występów w tej organizacji. Trzeba przyznać, że nie należą do czołowych postaci, jeśli chodzi o wyniki, ale zawsze robią dużo szumu. M.in. dlatego otrzymują kolejne propozycje konfrontacji.

Arkadiusz Tańcula – Marcin Malczyński

Bohater seriali Fighter i Lombard ponownie wchodzi do oktagonu FAME MMA. Aroy w maju zwyciężył Mateusza Murańskiego, a teraz w październiku czeka go starcie z Marcinem Malczyńskim. Jego rywal ostatnio musiał przełknąć gorycz porażki, ponieważ uległ Kubańczykowi. Czy Tańcula sprawi, że Malczyński znów będzie musiał odklepać w matę?

Karolina WAY OF BLONDE Brzuszczyńska – Patrycja Wieja

Na pojawienie się Way of Blonde w FAME MMA kibice musieli długo czekać, choć od dawna było wiadomo, że Karolina Brzuszczyńska dołączy do tej organizacji. W pierwszym pojedynku Way of Blonde zgodnie z przewidywaniami rozprawiła się z Anią Andrzejewską. W drugiej walce podejmie debiutantkę, Patrycję Wieję. To popularna modelka, która ma duże zasięgi na instagramie.

Krystian KRYCHA Wilczak – Aleksandr SASHA Muzheiko

Krystian Wilczak na FAME MMA 11 zawalczy z debiutantem, Aleksandrem Muzheiko. Krycha w FAME MMA ma godny uwagi bilans, który składa się z trzech zwycięstw i porażki. Dla Muzheiko to debiut w federacji. Gwiazda programu Top Model od razu na starcie otrzymuje trudnego przeciwnika. Do tej walki miało dojść już podczas FAME MMA 9, ale z powodu kontuzji SASHA musiał odwołać pojedynek.

Piotr SZELI Szeliga – Krzysztof FERICZE Ferenc

Piotr Szeliga walczył już z Krystianem Pudzianowskim i Piotrem Piechowiakiem. Na FEN 28 “Szeli” pokonał Pudzianowskiego, ale już na FAME MMA 8 musiał uznać wyższość “Bestii” Piechowiaka. Dla Fericze to pierwsza walka na FAME MMA. Trener kanapowców przyznaje, że w przeszłości trenował m.in. ze znanym Jurasem, ale kontuzje nie pozwoliły mu kontynuować kariery w MMA.

FAME MMA 11 karta walk – podsumowanie

Podczas gali w Gliwicach pojawią się nowe twarze oraz sprawdzone nazwiska w FAME MMA. Wszystko to ma przełożyć się na emocje i show, bo w końcu o to chodzi w walkach typu freak fight. Karta walk pokazuje, że powalczą amatorzy tego sportu oraz fachowcy w dziedzinie sportów walki. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie, a jeśli jesteś fanem zakładów, to możesz wykorzystać Betclic bonus na start, dzięki któremu postawisz zakład bez ryzyka 550 złotych.

Fot. Adam Starszynski

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze