FAME MMA 11 można oglądać z wysokości trybun Areny Gliwice lub w transmisji online na kanale federacji. To wydarzenie, które rezonuje w mediach społecznościowych, więc organizatorzy spodziewają się kolejnych rekordów oglądalności. Słupki oglądalności FAME MMA regularnie rosną i tak powinno być również podczas październikowego wydarzenia. Gdzie oglądać FAME MMA 11? Walki celebrytów będą transmitowane w specjalnie przygotowanym serwisie streamingowym. Transmisja live będzie możliwa do uruchomienia po wykupieniu abonamentu na FAME MMA 11.

FAME MMA 11 gdzie oglądać?

Kibice FAME MMA 11 przywykli do tego, że transmisji TV z tego wydarzenia nie ma. Jak na razie żadna telewizja nie zdecydowała się współpracować z federację, dlatego organizacja produkuje własny stream online. Mają do niego dostęp wszyscy użytkownicy, którzy zarejestrują się na famemma.tv. To platforma streamingowa pod oficjalną egidą FAME MMA – za jej pośrednictwem można oglądać wszystkie walki celebrytów i youtuberów.

Transmisja w internecie z FAME MMA 11 to gorący temat, bo szerokie grono kibiców chce zobaczyć, jak wypadają w oktagonie ich ulubieńcy. Podczas FAME MMA internet aż kipi od kontrowersji, bo na galach dochodzi do niecodziennych sytuacji. Brak przewidywalności, to jeden z sukcesów FAME MMA.

Sprawdź nasze typy i kursy na FAME MMA 11!

FAME MMA 11 transmisja na żywo

Oglądanie transmisji na żywo z FAME MMA 11, to śledzenie pojedynków Normana Parke z Borysem Mańkowskim, a także starcia Smolastego z Miłym Panem. Generalnie w transmisji online pojawi się 11 pojedynków na FAME MMA 11. Do oktagonu wejdą też kobiety – chodzi o Way of Blonde i Patrycję Wieję. Tak głośne nazwiska dają rozgłos FAME MMA 11, dlatego rośnie zainteresowanie transmisją na żywo.

Federacja na ten moment pozwala oglądać swoje gale w streamie online – tak też jest podczas FAME MMA 11. Gdzie oglądać? W tym przypadku kibice nie mają dużego wyboru, bo są zdani na oficjalny serwis organizacji FAME MMA. Strona internetowa famemma.tv to dedykowany portal do transmisji live ze wszystkich wydarzeń związanych z freak fight pod marką FAME MMA.

PPV na FAME MMA 11 – gdzie kupić? Gdzie oglądać?

Gdzie oglądać FAME MMA 11 w PPV? Płatne transmisje na żywo to moda, która obowiązuje na wielu wydarzeniach związanych ze sportami walki. FAME MMA 11 również koduje sygnał transmisji online, a można go odblokować dokonując płatności za abonament. Gdzie kupisz subskrypcje? Za transmisje live z FAME MMA 11 możesz zapłacić w serwisie federacji, ale żeby dokonać zakupu – najpierw trzeba zarejestrować konto użytkownika. Influncerzy, którzy biorą udział w FAME MMA 11 oferują specjalne linki do transmisji, dzięki którym generują dodatkowe zyski za walkę. W obu przypadkach cena za transmisje live jest identyczna.

Kiedy i gdzie odbędzie się FAME MMA 11?

Niegdyś Arena Gliwice gościła największe pojedynki KSW, bo to m.in. tam konfrontował się Mammed Khalidov z Tomaszem Narkunem. Tym razem ten śląski obiekt będzie gospodarzem dla FAME MMA 11. To właśnie w gliwickiej hali sportowej odbędą się walki freak fight z udziałem celebrytów. Kiedy gala? Wydarzenie to zostało zaplanowane na 2 października 2021. Jaki to dzień tygodnia? Oczywiście sobotni wieczór. Transmisja live z FAME MMA 11 rozpocząć ma się od godziny 20:00.

Gala FAME MMA 11 na żywo

Co prawda dochodzą słuchy, że są jeszcze wolne bilety na FAME MMA 11, ale organizatorzy zdradzają, że spodziewają się kompletu w Arenie Gliwice. To pokazuje skalę zainteresowania FAME MMA 11. Jeśli czytasz ten artykuł, to być może obiekt ten został już wyprzedany i jedynym sposobem obejrzenia na żywo tego wydarzenia – jest transmisja w internecie. FAME MMA 11 online można oglądać po wykupieniu jednego z dwóch abonamentów.

Pierwsza opcja transmisji (podstawowa) kosztuje 24.99 PLN. Obejmuje ona dostęp do streamu online w jakości HQ, a następnie możliwość odtworzenia gali w ciągu kolejnych 24 godzin. Drugi abonament uwzględnia cenę 29.99 i daje dostęp do wszystkich walk przez następne siedem dni. W Betclic opinie są wysokie ze względu na system transmisji live, ale bukmacher ten nie umożliwia oglądania FAME MMA, choć jest partnerem tej organizacji.

FAME MMA 11 stream online

Tak jak pisaliśmy na początku stream online z FAME MMA 11 uruchomisz na stronie famemma.tv. Możesz to zrobić za pośrednictwem przeglądarki internetowej na komputerze lub telefonie, a także Smart TV. Należy pamiętać, że transmisja na żywo zostanie nadana, jeśli użytkownik dokonał odpowiedniej opłaty za subskrypcje wydarzenia.
FAME MMA 11 transmisja w Internecie/TV. Dokładniejsze informacje o wykupieniu transmisji znajdują się w tym miejscu: https://zagranie.com/fame-mma-11-ppv-jak-kupic-ile-kosztuje-cena-i-kod-promocyjny/.

Wiemy, że żadna stacja TV nie decyduje się na współpracę z FAME MMA. Co prawda ostatnio partnerstwo z tą federacją nawiązał Kanał Sportowy, ale to telewizja internetowa, a nie cyfrowa/naziemna. Tak czy siak jedyna opcja oglądania FAME MMA 11 na żywo to ta za pośrednictwem platformy federacji. O ile konferencje prasowe są transmitowane na kanale YouTube, o tyle wszystkie walki można obejrzeć tylko w FAME MMA TV.

Zapowiedź gali FAME MMA 11

Wydarzenie FAME MMA 11 promowane jest walką Normana Parke z Borysem Mańkowskim. W sobotni wieczór widzowie będą mogli emocjonować się też starciami Marcina Dubiela, Sylwestra Wardęgi, Piotra Szeligi, Amadeusza Roślika, Smolastego czy Filipka. Do oktagonu wejdzie też jeden z właścicieli FAME MMA, Michał Baron, znany jako Boxdel.

Kibice mieli kilka miesięcy przerwy od FAME MMA, bo ostatnia gala odbyła się w maju. To pierwszy tak długi rozbrat z tą federacją, dlatego można spodziewać się, że zainteresowanie będzie ogromne. Widać to po tym, jak szybko sprzedają się bilety w gliwickiej hali.

Fot. Rafal Oleksiewicz

FAQ

Kiedy odbędzie się FAME MMA 11?

FAME MMA 11 jest zaplanowane na 2 października (sobota).

Gdzie oglądać FAME MMA 11?

FAME MMA 11 można oglądać na oficjalnej platformie federacji: famemma.tv.

Zaloguj się aby dodawać komentarze