W maju odbędzie się FAME MMA 10 i jak zwykle transmisja z tego wydarzenia będzie dostępna w systemie Pay Per View. PPV na FAME MMA rozchodzą się w szybkim tempie, bo gale te z edycji na edycję są coraz chętniej oglądane. PPV na FAME MMA 10 trzeba wcześniej wykupić po odpowiedniej cenie, bo dopiero to zagwarantuje ci dostęp do transmisji “na żywo”.

Kliknij i sprawdź nasze >>>typy i kursy na FAME MMA 10<<<

Betclic - FAME MMA

Na naszej grupie -> https://www.facebook.com/groups/typyfamemma rozdajemy 3 x PPV na galę FAME MMA – za darmo! Sprawdź zasady konkursu! Oferta ograniczona czasowo

FAME MMA 10: PPV. Jak kupić? Ile kosztuje? Cena i kod promocyjny!

FAME MMA 10 w PPV to standard, jeśli chodzi o transmisje ze sportów walki. W dzisiejszych czasach największe gale bokserskie i MMA są transmitowane w systemie PPV. Przecież w ten sposób od lat można oglądać na polskim rynku KSW i FEN. FAME MMA swoje wydarzenia również oferuje w modelu PPV. Oglądając “na żywo” FAME MMA 10 w PPV można liczyć dodatkowo na studio pomiędzy walkami oraz wywiady z uczestnikami wydarzenia.

Kiedy obejrzysz FAME MMA 10 w PPV? Gala ma się odbyć 15 maja tj. w sobotę. Zazwyczaj transmisja live z FAME MMA rozpoczyna się około godziny 20:00. Kupując PPV na FAME MMA 10 możesz liczyć na walki takich zawodników jak Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs Norman Parke, Dawid Malczyński vs Adrian “Polak” Polański czy Arkadiusz Tańcula vs Mateusz Murański.

W serwisie Zagranie znajdziesz aktualne analizy i typy na FAME MMA: https://zagranie.com/typy-fame-mma/.

Ile kosztuje PPV na FAME MMA 10?

Przez dłuższy czas PPV na FAME MMA kosztowało 19.90 PLN. Cena ta jest aktualna, ale przed FAME MMA 9 zmieniła się nieco dystrybucja PPV. Chodzi o to, że zakupując PPV wcześniej np. dwa tygodnie przed galą można załapać się na promocyjną cenę za PPV. Wykupując dostęp do transmisji live z FAME MMA 10 np. tego samego dnia, co gala – można zapłacić o kilka złotych więcej.

Porównując PPV na FAME MMA m.in. do kwot, jakie są za PPV na KSW, to zdecydowanie tańszą opcją są wydarzenia związane z FAME MMA. Koszt za transmisje KSW to wydatek rzędu 40 złotych, a w przypadku FAME MMA można liczyć na cenę oscylującą w granicach 20-24 PLN.

FAME MMA 10 PPV – jak kupić?

Sprzedaż PPV na FAME MMA 10 odbywa się za pośrednictwem oficjalnych portali pod egidą FAME MMA. To strona o adresie famemma.tv. Opłatę za PPV dokonuje się, korzystając z płatności elektronicznych: szybkiego przelewu, karty VISA/Mastercard lub aplikacji BLIK. Wcześniej jednak, żeby kupić dostęp do FAME MMA 10, trzeba być zalogowanym użytkownikiem. Jeśli nie masz konta na platformie FAME MMA, to możesz je zarejestrować, wypełniając formularz!

W formularzu rejestracji na FAME MMA 10 trzeba podać następujące dane: e-mail, imię, nazwisko, kraj/narodowość oraz hasło. Rejestracja jest szybka, a logując się na swoje konto możesz wybrać interesujący cię pakiet PPV na FAME MMA 10.

fame mma 10

Pamiętaj, że organizator daje sobie godzinę da wydanie licencji PPV. Zazwyczaj dostęp uzyskuje się błyskawicznie, ale niekiedy trzeba poczekać nieco dłużej na aktywację Pay Per View.

Do poprawnego działania transmisji PPV “na żywo” z FAME MMA zaleca się internet o przepustowości 10Mbps+. PPV za FAME MMA 10 obejrzysz w serwisie internetowym famemma.tv w przeglądarce komputera lub telefonu. Transmisje uruchomisz także w Smart TV w jednej z przeglądarek dostępnych w twoim telewizorze.

Betclic to bukmacher, który udostępnia kursy na FAME MMA – sprawdź opinie o tym bukmacherze!

Kiedy i gdzie odbędzie się gala FAME MMA 10?

Oficjalny termin dla FAME MMA 15 maja 2021. Wydarzenie rozpocznie się w sobotni wieczór. Gdzie odbędzie się gala? Fani FAME MMA zapewne pamiętają kilka edycji, które odbywały się przy pełnych trybunach hal sportowych. Ze względu na obostrzenia pandemiczne ostatnie edycje FAME MMA miały miejsce w studiach telewizyjnych. To wiązało się z brakiem szerszej publiczności. Na chwilę obecną obostrzenia sanitarne zabraniają organizowania imprez masowych, więc widowiska sportowe odbywają się bez kibiców.

Czy to się zmieni podczas FAME MMA 10? Jak na razie nikt nie jest w stanie przewidzieć rządowych restrykcji, więc miejsce dla FAME MMA 10 nie jest jeszcze znane. Można przypuszczać, że jeśli zostaną poluzowane obostrzenia, to wówczas przynajmniej część kibiców będzie mogła pojawić się na FAME MMA 10! Na pewno gala ta będzie transmitowana “na żywo” przez PPV, więc zawsze jest sposób, żeby obejrzeć walki swoich ulubieńców.

CENA PPV na FAME MMA 10

Tak jak wspominaliśmy we wcześniejszych akapitach ceny PPV za FAME MMA 10 mogą się różnić od siebie. Przypuszczamy, że kilka tygodni przed wydarzeniem będzie obowiązywać promocyjna stawka na FAME MMA 10 liczona w 19.90 złotych. Na ostatnim etapie sprzedaży PPV kwota ta może wzrosnąć do 23.90 PLN. Tak wyglądała sytuacja z zakupem PPV przed FAME MMA 9. Wydaje nam się, że podobna akcja marketingowa może zostać przeprowadzona również przed majową galą. Warto na oficjalnej stronie FAME MMA regularnie sprawdzać cenę za PPV, co może pozwolić na upolowanie jakieś promocyjnej kwoty za PPV!

fame mma 10 ppv cena

Fot. Rafał Rusek

Portal Zagranie obstawia nie tylko walki FAME MMA, ale też pozostałe sporty walki jak KSW, UFC, FEN i boks. Chcąc skorzystać z naszych typów, możesz sprawdzić zakładkę: https://zagranie.com/analizy-boks-mma/.

Kod promocyjny Betclic na FAME MMA 10

Bukmacher Betclic jest partnerem federacji FAME MMA, a to oznacza, że na jego stronie i mobilnej aplikacji znajdziesz wszystkie zakłady bukmacherskie na pojedynki FAME MMA 10. Betclic już teraz przyjmuje typy na galę, która odbędzie się 15 maja!

Cena na za PPV na FAME MMA 10 to koszt rzędu 19.90 PLN lub 23.90 PLN. Zagranie oferuje kod promocyjny Betclic dla nowych graczy, dzięki któremu otrzymasz bonus na FAME MMA o wartości 550 PLN! Jaki to kod? Kod promocyjny Betclic na FAME MMA to: VIPFAME. Wpisując to specjalne hasło przy rejestracji konta u bukmachera online Betclic otrzymasz zakład bez ryzyka na pierwszy kupon związany z FAME MMA 10. Jeśli przegrasz – odzyskasz od Betclic zwrot stawki do 550 złotych.

Więcej informacji o użyciu kodu promocyjnego i wykorzystaniu bonusu powitalnego znajdziesz w tym artykule: https://zagranie.com/betclic-w-polsce-bonus-na-start-i-oferta-dla-stalych-graczy/.

W ofercie bukmachera Betclic można już znaleźć zakłady na walki:

betclic fame 10

Fot. z okładki: Rafał Rusek

FAQ

✅ Kiedy odbędzie się FAME MMA 10?

FAME MMA 10 odbędzie się 15 maja 2021.

🥊 Kto powalczy na FAME MMA 10?

Na FAME MMA 10 walką wieczoru będzie starcie Don Kasjo vs Norman Parke!

Jaki jest kod promocyjny na FAME MMA 10?

Kod promocyjny na FAME MMA 10 w Betclic to: VIPFAME.

Zaloguj się aby dodawać komentarze