FAME MMA 10: kursy, TYPY i zakłady bukmacherskie | Karta walk FAME MMA 10

Gala FAME MMA 10 będzie wyjątkowa, bo jako jubileuszowa. Z tej okazji zwycięzcy walk o pas mistrzowski otrzymają pokaźne gratyfikacje finansowe oraz pamiątkowe sztabki złota. Na FAME MMA 10 dojdzie do kilku głośnych starć na czele z walką wieczoru Don Kasjo vs Norman Parke. Nie tylko ta konfrontacja będzie budzić emocje, bo do oktagonu wejdą też Dawid Malczyński, Adrian Polański, Linkimaster i Kamiszka. Kolejna edycja FAME MMA może pobić sprzedażowe rekordy, na co liczą właściciele federacji. Jak wyglądają wszystkie pojedynki na karcie walk FAME MMA 10? Kogo typujemy? Jakie zakłady bukmacherskie są możliwe do obstawiania? Sprawdź typy i kursy na FAME MMA 10!

Obstawiaj walki FAME MMA 10 z kodem promocyjnym Betclic: VIPFAME. Załóż konto z naszego linka promocyjnego i odbierz zakład bez ryzyka 550 PLN!

Betclic - FAME MMA

FAME MMA 10: kursy, TYPY i zakłady bukmacherskie | Karta walk FAME MMA 10

FAME MMA 10 od początku budzi wielkie zainteresowanie ze względu na to, że to specjalna edycja. Za nami już dziewięć gali, a gospodarze na pewno przygotują coś specjalnego podczas FAME MMA 10. Zaraz po marcowym FAME MMA 9 pojawiły się informacje o przyszłej gali. Początkowo miała się ona odbyć jeszcze w kwietniu, ale ostatecznie dojdzie do niej 15 maja 2021. Wszystko zostanie przeprowadzone w studiu telewizyjnym i reżimie sanitarnym, bo wciąż nie można organizować imprez sportowych, w których uczestniczyłaby publiczność.

Przy okazji FAME MMA 10 najwięcej mówi się o walce Kasjusza Życińskiego z Normanem Parke. O ile Don Kasjo jest już szeroko znany w FAME MMA, o tyle Irlandczyk dopiero co wkracza w to środowisko. To konfrontacja o pas mistrzowski, podobnie jak starcie Linkimaster z Kamiszką i Dawida Malczyńskiego z Adrianem Polakiem. Na FAME MMA 10 nudy być nie powinno, bo uczestnicy zapewnią emocje w oktagonie, jak i poza ringiem.

Typy dnia od Zagranie!

Chcesz zgarnąć darmowe PPV na FAME MMA 10? Dołącz do grupy -> FAME MMA typy i kursy i weź udział w konkursie! Są jeszcze miejsca!

FAME MMA 10 – zapowiedź gali

Walki FAME MMA 10 będą odbywać się za zamkniętymi drzwiami dla kibiców, ale to nie oznacza, że gali nie będzie można obejrzeć. Wręcz przeciwnie – pozostają właśnie transmisje live, żeby dowiedzieć się, co aktualnie dzieje się w oktagonie tej federacji. 15 maja 2021 FAME MMA 10 obejrzysz poprzez system transmisji Pay Per View. PPV na FAME MMA od dłuższego czasu znajduje się w sprzedaży. Dostęp do tego wydarzenia “na żywo” można wykupić za 21.99 złotych.

fame mma 10 kursy

Fot. Michal Rusek

Gala FAME MMA 10 już teraz jest szeroko komentowana w branżowych mediach. Don Kasjo mówi, że jego pojedynek z Normanem Parkiem to jedno z największych wydarzeń w polskim boksie w ostatnich latach. Kasjusz Życiński rzucił rękawice byłemu zawodnikowi UFC i KSW. Norman Parke do tej pory nie bawił się we freak fighty, bo był po prostu zawodowym sportowcem. Jego transfer do FAME MMA był zaskoczeniem, ale z drugiej strony pokazał, jak poważnie zaczyna być traktowana ta federacja w środowisku zawodników MMA.

Na FAME MMA 10 znalazło się też miejsce na trzeci pojedynek Dawida Malczyńskiego z Adrianem Polakiem Polańskim. Kolejną walkę w tej federacji stoczy również Kamila Wybrańczyk, która szybko otrzymała szanse na zdobycie mistrzowskiego pasa. W sobotni wieczór do oktagonu wejdzie też Marcin Dubiel, Arab, Ferrari czy AroY.

Betclic bonus – sprawdź, ile odbierzesz na typowanie FAME MMA 10!

FAME MMA 10 – kursy bukmacherskie w Betclic

Co typuje Betclic w kursach bukmacherskich przed FAME MMA 10? Oczywiście dla przypomnienia warto zaznaczyć, że Betclic jest jedynym bukmacherem, u którego obstawisz wszystkie wydarzenia związane za walkami na FAME MMA. Zakłady bukmacherskie Betclic zostały na wyłączność partnerem federacji FAME MMA. To oznacza, że kursy na walki FAME MMA 10 może wystawiać tylko Betclic. Idąc dalej – to właśnie u tego “buka” obstawiasz takie pojedynki jak Don Kasjo vs Norman Parke, Dubiel vs Nykiel czy Lupa vs Arab.

fame mma typy

Jak zwykle Betclic posiada szeroką ofertę dotyczącą sobotniej gali FAME MMA. Bukmacher ten udostępnia kursy na wynik walki, rozstrzygnięcie przez KO/TKO, liczbę rund i wygraną na punkty. Oto jak wyglądają kursy na FAME MMA 10 w przypadku podstawowych zakładów: kto wygra?

Walka wieczoru

  • Kasjusz ‘Don Kasjo’ Życiński vs Norman Parke: 1.95 – 1.70

Pozostałe walki

  • Marcin Dubiel – Cezary Nykiel: 2.02 – 1.65
  • Mateusz Murański vs Arkadiusz ‘Aroy’ Tańcula: 5.25 – 1.10
  • Kamila Wybrańczyk – Marta Linkiewicz: 1.25 – 3.30
  • Dawid Malczyński vs Adrian ‘Polak’ Polański: 1.42 – 2.50
  • Dawid ‘Ambro’ Ambroziak vs Kamil ‘Hassi’ Hassan: 1.40 – 2.60
  • Amadeusz “Ferrari” Roślik – Mateusz ‘Haribo’ Gąsiewski: 1.12 – 4.75
  • Łukasz Lupa vs Gabriel ‘Arab’ Al-Sulwi: 3.85 – 1.18
  • Michał Gała vs Mikołaj Śmieszek: 1.45 – 2.45
  • Piotr Pająk vs Alan Kwieciński: 1.18 – 3.85

W kursach bukmacherskich od Betclic wyraźnie widać, kto jest faworytem FAME MMA 10. Dla tego bukmachera pewnie swoje pojedynki powinni wygrać Piotr Pająk, Michał Gała, Gabriel Al Sulwi, Amadeusz Roślik, Dawid Ambroziak, Dawid Malczyński, Kamila Wybrańczy oraz Arkadiusz Tańcula. Bukmacher ten z kolei prognozuje wyrównane starcie w walce wieczoru pomiędzy Don Kasjo a Normanem Parke.

W tym miejscu znajdziesz wszystkie typy na sporty walki: https://zagranie.com/analizy-boks-mma/.

Karta walk FAME MMA 10 – zawodnicy

Jak zwykle na karcie walk FAME MMA 10 znalazło się dziesięć pojedynków, co daje dwudziestu zawodników/zawodniczek. Na FAME MMA 10 nie brakuje weteranów tej organizacji, którzy maja za sobą już kilka walk w tej federacji. Mowa tutaj o Don Kasjo, Malczyńskim, Polaku, Rośliku czy Linkimaster. Widać jednak, że FAME MMA szuka nowych twarzy, bo znów na karcie walk pojawiła się Kamiszka, a debiut zaliczy Norman Parke.

Na karcie walk FAME MMA 10 jest zaplanowanych trzy walki o pasy. To pojedynki Kasjusza Życińskiego z Normanem Parke, Dawida Malczyńskiego z Adrianem Polańskim i Marty Linkiewicz z Kamilą Wybrańczyk.
Do oktagonu FAME MMA 10 powraca znów Marcin Dubiel, który spróbuje się odbudować po porażce w grudniu przeciwko Kacprowi Błońskiemu. Dubiel liczy na zwycięstwo z Cezarym Nykielem, a w przyszłości na rewanż z Blonskym.

FAME MMA 10: typy

Jakie typy robimy na FAME MMA 10? Dla czytelników Zagranie mamy specjalny kupon, który obstawiamy na two wydarzenie. To zakład akumulowany złożony z dwóch pojedynków. Na naszym kuponie umieściliśmy zwycięstwo Normana Parke i Dawida Malczyńskiego. To nam daje zakład AKO z kursem ogólnym 2.56.

Dlaczego takie typy? Dawid Malczyński pewnie czuje się w FAME MMA i to on wygrał pierwsze starcie z Adrianem Polakiem. Co prawda w rewanżu przegrał, ale Malczyński ma przewagę fizyczna nad Polańskim. Co więcej, wyróżnia się on również lepszym bilansem zwycięstw na tle Polaka. W drugiej walce, czyli pojedynku Don Kasjo – Norman Parke obstawiamy wygraną Irlandczyka. Co nas do tego skłania? To w końcu Norman Parke ma za sobą kilkadziesiąt zawodowych walk. Irlandczyk walczył w UFC i KSW – wie, co to znaczy presja i jest doskonale obyty z ringiem/oktagonem. Don Kasjo to sportowiec – amator i spodziewamy się, że w tym pojedynku będzie to widoczne. Dlatego typujemy na Parke’a.

kupon fame 10

Poniżej przedstawiamy typy i analizę wszystkich pojedynków na FAME MMA 10:

Don Kasjo vs Norman Parke

Co tu dużo mówić – to starcie amatora z zawodowcem. Don Kasjo co prawda regularnie trenuje boks, a także bierze udział w FAME MMA, ale co tu porównywać z dorobkiem Normana Parke? Irlandczyk pokonywał znaczących zawodników w polskim MMA. Parke zwyciężał w KSW z Borysem Mańkowskim, Arturem Sowińskim i Marcinem Wrzoskiem. Irlandczyk ma na swoim koncie 28 zwycięstw w 37 zawodowych pojedynkach. To świetny bilans, co pokazuje skalę wyzwania, jakie stoi przed Don Kasjo.

Kasjusz Życiński to gwiazda FAME MMA, ale nic poza tym. Na jego korzyść przemawia fakt, że starcie odbędzie się zgodnie z zasadami bokserskimi. Dla Normana Parke może to być kłopot, bo nie będzie mógł stosować typowych kombinacji MMA. Mimo wszystko naszym zdaniem to “Stormin” jest zdecydowanym faworytem.

typy kursy fame mma 10

Fot. Michal Rusek

Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel

W pojedynku zawodników Teamu X większe szanse dajemy Marcinowi Dubielowi. Ma on przynajmniej jakiekolwiek doświadczenie w sportach walki. Dubiel walczył już w FAME MMA. Co prawda przegrał, ale przynajmniej “złapał” obycie z oktagonem. Chodzą słuchy, że Cezary Nykiel trenuje krav maga, ale nikt nie widział go jeszcze w akcji, jeśli chodzi o pojedynek MMA. W kursach Nykiel jest faworytem, ale my przychylamy się bardziej na stronę Marcina Dubiela.

Typ – Marcin Dubiel wygra!

Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk

Linkimaster stanie do obrony mistrzowskiego pasa FAME MMA. Jej rywalką będzie Kamiszka, która szybko chce podbić federację. Narzeczona Artura Szpilki wygrała w marcu z Zusje i od razu otrzymała możliwość walki o pas FAME MMA. Linkimaster, jak na razie, przegrała tylko raz – jej pogromczynią okazała się Lil Masti, która zamieniła FAME MMA na High League Malika Montany. Marta Linkiewicz jest od dłuższego czasu kojarzona z FAME MMA, a z walki na walkę można było dostrzec progres, jaki wykonuje. Czy to wystarczy na Kamilę Wybrańczyk? Kamiszka świetnie odnajduje się w sportach walki i można przypuszczać, że może na długo zagościć w tym środowisku.

Typ  – Kamiszka wygra walkę z Linkimaster!

Dawid Malczyński vs Adrian “Polak” Polański

Na naszych oczach odbywa się trylogia pomiędzy Dawidem Malczyńskim a Adrianem Polańskim. Na FAME MMA 10 zostanie ostatecznie rozstrzygnięte kto jest lepszy? Malczyńczki czy Polański? Do tej pory obaj panowie mają remis, bo pierwsze starcie wygrał Malczyński, a drugie padło łupem Polaka. Co ciekawe, w obu przypadkach zwyciężali na punkty. Widać, że ich konfrontacje są wyrównane, więc tak powinno być i tym razem.

Malczyński jest wyższy, a także ma lepszy bilans pojedynków w FAME MMA. Przegrał tylko raz, z kolei Polański ma na swoim koncie dwie porażki. Ostatnio Dawid Malczyński wygrał z Wojtkiem Golą, który poddał walkę z powodu kontuzji.

Typ – decyzja sędziów!

Arkadiusz “AroY” Tańcula – Mateusz “Muran” Murański: typy i kursy

Konflikt Arkadiusza Tańculi z Mateuszem Murańskim idealnie posłużył FAME MMA do tego, żeby zorganizować walkę obu stron. “AroY” ma za sobą dwie walki w FAME MMA. W debiucie zwyciężył on z Alanem Kwiecińskim, a następnie przegrał z Pawłem Tyburskim. Tańcula to trener personalny, a także jedna z gwiazd programu “Lombard”. Murański przed walką z “AroYem” przekonuje, że ten będzie jego niewolnikiem do końca życia. Dla “Murana” będzie to debiut w FAME MMA, więc wszyscy czekają, co zaprezentuje w oktagonie.

Typ – Arkadiusz Tańcula wygra!

Dawid “Ambro” Ambroziak – Piotr Szczurek: typy i kursy

Dawid Ambroziak stanie do czwartej walki w FAME MMA. Do tej pory “Ambro” wygrał z Dawidem Ozdobą i Maciejem Szewczykiem. Ambroziak nie sprostał natomiast Don Kasjo, z którym przegrał na FAME MMA 4. Po roku czasu Ambroziak wraca do FAME MMA, żeby zmierzyć się z Kamilem Hassanem… Do tej walki jednak nie dojdzie, ponieważ Hassi zaraził się jakiś czas temu koronawirusem i po prostu nie jest on w stanie wystąpić w tej walce.  W jego miejsce wskoczył Piotr Szczurek, czyli uczestnik ostatniej 3. edycji Love Island Wyspa Miłości. W tym momencie trudno oceniać umiejętności tego zawodnika. Wiemy jedynie, że Piotr Szczurek jest trenerem personalnym i jest osobą bardzo silnie zbudowaną. Czy wystarczy to do zwycięstwa w swojej pierwszej walce na FAME MMA?

Bardzo ciężka walka do typowania – zaufamy kursom bukmachera Betclic w tym przypadku, ale możecie opuścić to zdarzenie na swoich kuponach!

Łukasz Lupa – Gabriel “Arab” Al-Sulwi: typy i kursy

Łukasz Lupa po tym, jak we wrześniu pokonał Marcina Makowskiego liczy na kolejne zwycięstwo przeciwko Arabowi. Do tej pory Lupa w swoim rekordzie posiada dwie wygrane i porażkę. Z kim uległ? Na FAME MMA 2 przegrał z Kamile Stępińskim. Kariera Araba w MMA sięga nie tylko czasów FAME, ale też federacji FEN. Tam wygrał dwa pojedynki po czym dołączył do FAME MMA. W tej organizacji również radzi sobie świetnie, bo ma na swoim koncie już dwie wygrane z Pawłem Tyburskim i Patrykiem Wozińskim.

Arab pokazał, że ma znakomity parter, a w pojedynkach stójkowiczów z parterowcami z reguły wygrywają Ci drudzy, dlatego też przychylamy się do wygranej Araba. Musisz jednak pamiętać, że Arab miał kontuzję, więc kurs na Lupę można wrzucić na jakiś ryzykowny kupon.

Typ – Arab wygra!

Piotr Pająk – Alan Kwieciński: typy i kursy

Pająk na FAME MMA 8 przegrał z Alanem Kwiecińskim, więc teraz liczy na udany rewanż. Kwieciński ma za sobą wiele walk w formule MMA – nie tylko tych na FAME MMA. Alan Kwiecieński walczył m.in. podczas gal Armia Fight Night, Celtic Gladiator i Fight Exclusive Night. Do FAME MMA dołączył w marcu ubiegłego roku. W debiucie przegrał z Arkadiuszem Tańculą, a następnie zwyciężył Piotra Pająka. Jak będzie w rewanżu?

Typ – Piotr Pająk wygra!

Mikołaj Śmieszek – Michał Gala: typy i kursy

Mikołaj Śmieszek to zwycięzca 9. edycji Top Model. Jego rywalem będzie kolega z tego programu, czyli Michał Gała. To pojedynek amatorów, który raczej nie będzie obfitował w spektakularne akcje MMA. W kursach bukmacherskich Betclic faworytem jest Michała Gała.

typy fame 10

Mateusz “Haribo” Gąsiewski – Amadeusz “Ferrari” Roślik: typy i kursy

Dla Mateusza Gąsiewskiego to debiut w FAME MMA. Amadeusz Roślik z kolei w tej organizacji jest już od 2018 roku. Ferrari z reguły przegrywa, bo na swoim koncie ma jedno zwycięstwo i cztery porażki. Roślik wygrał w debiucie z Sylwestrem Tkoczem, a później przegrał z Dawidem Malczyńskim, dwukrotnie z Adrianem Polańskim i ostatnio na FAME MMA 8 z Maksymilianem Wiewiórką.

Proponowane typy – Ferrari wygra/Ferrari wygra przez nokaut!

Zakłady na FAME MMA 10

Zakłady bukmacherskie na FAME MMA 10 obstawisz w trybie pre-match w Betclic. W przypadku każdego starcia wytypujesz wynik konfrontacji, liczbę rund, wygraną w poszczególnej rundzie, KO/TKO i typy specjalne np. koniec walki w 1. minucie. Bukmacher Betclic regularnie rozwija zakłady na FAME MMA po to, żeby jego użytkownicy mieli coraz to szersze pole do popisu w typowaniu tej organizacji.

FAME MMA 10 – bonusy i kod promocyjny

Użytkownicy Zagranie mogą skorzystać ze specjalnego kodu promocyjnego Betclic z okazji FAME MMA 10. Jaki to kod? Chodzi o kod promocyjny VIPFAME. Rejestracja z tym kodem za pośrednictwem naszego linka promocyjnego umożliwia odbiór zakładu bez ryzyka do kwoty 550 złotych.

Zakład bez ryzyka Betclic na FAME MMA 10 oznacza, że nowy użytkownik tego bukmachera może wytypować kupon, które podlega pod zwrot stawki, jeśli okaże się przegrany. To wygląda tak, że jeśli nie trafisz pierwszego kuponu na FAME MMA 10 – to otrzymasz zwrot 100% stawki do bukmachera Betclic!

FAQ

Kiedy FAME MMA 10?

FAME MMA 10 odbędzie się w sobotni wieczór 15 maja 2021.

Kto walczy na FAME MMA 10?

Na FAME MMA 10 walczy m.in. Don Kasjo, Norman Parke, Linkimaster, Kamiszka, Marcin Dubiel, Dawid Malczyński i AroY.

Gdzie obstawiać FAME MMA 10?

Zakłady na FAME MMA 10 można robić tylko u legalnego bukmachera Betclic.

Zaloguj się aby dodawać komentarze