FAME MMA 10: karta walk – kto walczy? SPRAWDŹ 🥊

dawid malczyński fame mma 10

Fot. Rafał Rusek

Karta walk jubileuszowej gali FAME MMA 10 zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Pojedynki męskie, jak i kobiece będą elektryzować fanów FAME MMA. Podczas kwietniowej gali zostaną stoczone walki o pasy mistrzowskie organizacji oraz zaprezentują się debiutanci w tej kontrowersyjnej federacji. FAME MMA 10, jeśli chodzi o kartę walk, to prawdziwy sztos! Kto dokładnie zawalczy na FAME MMA 10? Znamy pierwsze nazwiska bohaterów najbliższej gali FAME MMA 10!

Karta walk FAME MMA 10

Na FAME MMA 9 nie brakowało nowych twarzy, bo debiut zaliczył Sylwester Wardęga czy Way of Blonde. W marcowej gali w walce wieczoru górą był Arab, pokonując na punkty Kizo. W pozostałych starciach górą był Kacper Błonsky, Way of Blonde czy Kamiszka. To właśnie na FAME MMA 9 poznaliśmy jedną z głównych walk na FAME MMA 10. Chodzi o pojedynek Kamili Wybrańczyk z Martą Linkiewicz. Stawką tego starcia będzie mistrzowski pasa FAME MMA!

Na karcie walk FAME MMA 10 pojawi się więcej konfrontacji niż tylko starcie Kamiszki z Linkimaster. Media spekulują o coraz to nowszych twarzach, które mogą zasilać szeregi federacji FAME MMA. Lista ta już jest bogata, a na chwilę obecną znamy kilka walk, które na pewno dojdą do skutku na FAME MMA 10. W zakładach bukmacherskich Betclic już teraz można obstawiać typy na te konfrontacje!

Stawiasz zakłady na FAME MMA? Sprawdź typy na FAME MMA od Zagranie: https://zagranie.com/typy-fame-mma/.

FAME MMA 10 – kto wystąpi na gali?

Jeszcze przed FAME MMA 9 znaliśmy kilka nazwisk, które pojawią się na FAME MMA 10! Do oktagonu w kwietniowej gali wejdzie Kasjusz “Don Kasjo” Życiński, który za rywala będzie miał Narmana Parke. Irlandczyk dał się poznać polskiej publiczności MMA tocząc boje w KSW m.in. z Mateuszem Gamrotem. Parke, jak na standardy zawodowego MMA, zawsze był kontrowersyjny, więc na pewno odnajdzie się w środowisku FAME MMA. Co więcej, jego umiejętności zawsze stały na wysokim poziomie, więc od strony sportowej to również wielkie wzmocnienie dla FAME MMA.

Na FAME MMA 10 wystąpią również przedstawiciele znanego programu telewizyjnego Top Model. O kogo chodzi? O dwóch modeli, czyli Michała Gałę i Mikołaja Śmieszka. Wiemy też, że na karcie walk FAME MMA 10 znajduje się pojedynek Dawida Malczyńskiego z Adrianem “Polakiem” Polańskim.

Aktualne typy na MMA!

Kto jeszcze zawalczy na FAME MMA 10? Mateusz Murański podejmie rękawice z Arkadiuszem Tańculą. A jeśli chodzi o żeńskie pojedynki, to hitowo zapowiada się starcie o pas FAME MMA pomiędzy Martą Linkiewicz a Kamilą Wybrańczyk!

kamiszka fame mma 10

Fot. NORBERT BARCZYK

FAME MMA 10 – karta walk, zawodnicy

Poznajmy dokładną kartę walk FAME MMA 10 i zestawienie poszczególnych konfrontacji. Tak jak pisaliśmy na początku – nie brakuje debiutów, a także znanych z FAME MMA twarzy. Dość powiedzieć, że na FAME MMA 10 dojdzie już do trzeciego bezpośredniego starcia pomiędzy Malczyńskim a Polańskim.

Karta walk FAME MMA 10:

  • Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs Norman Parke
  • Michał Gała vs Mikołaj Śmieszek
  • Dawid Malczyński vs Adrian “Polak” Polański
  • Mateusz Murański vs Arkadiusz Tańcula
  • Marta Linkiewicz – Kamiszka

Jako “walka wieczoru” zakontraktowany jest pojedynek “Don Kasjo” z Normanem Parke. Konfrontacja ta odbędzie się w formule bokserskiej na dystansie pięciu rund.

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs Norman Parke

“Don Kasjo” ostatni raz walczył w listopadzie ubiegłego roku w słynnym starciu z Marcinem Najmanem. Tam rywal został zdyskwalifikowany, a Życiński wskutek bójki doznał urazu nogi. “Don Kasjo” zapowiadał, że tym razem liczy na rywala z przeszłością UFC. Życiński nie boi się wielkich wyzwań, dlatego podejmuje rękawice z Normanem Parke. Irlandczyk walczył w UFC, a następnie w KSW. Z polskich zawodników MMA pokonywał Borysa Mańkowskiego, Artura Sowińskiego i Marcina Wrzoska.

W kursach bukmacherskich przed galą FAME MMA 10 faworytem tego starcia jest Norman Parke: 2.65 – 1.38.

Don Kasjo wygra na FAME MMA 10
Kurs: 2.65
Zagraj!

Michał Gała vs Mikołaj Śmieszek

To walka amatorów, którzy do tej pory zajmowali się modelingiem, a nie sportami walki. Michał Gała i Mikołaj Śmieszek mają spore zasięgi w mediach społecznościowych, więc otrzymali angaż od FAME MMA. Ich umiejętności MMA są dużą zagadkę, więc nie liczylibyśmy na pojedynek najwyższych lotów. Dla obu to debiut w federacji FAME MMA.

Dawid Malczyński vs Adrian “Polak” Polański

Przed nami ostatnia część trylogii pomiędzy Dawidem Malczyńskim a Adrianem Polańskim. Obaj walczyli ze sobą już dwukrotnie i jak na razie mają remisowy rezultat. Na FAME MMA zwyciężył Malczyński, a w rewanży lepszy był “Polak”. Walka na FAME MMA 10 ma dać ostateczne pytanie, który z nich jest lepszy? Bukmacher Betclic stawia na Dawida Malczyńskiego, na którego kurs wynosi 1.33. Wygraną Polańskiego obstawisz po kursie 2.85.

Dawid Malczyński wygra na FAME MMA 10

Mateusz Murański vs Arkadiusz Tańcula

Ci, co oglądali program “Lombard” na pewno kojarzą Mateusza Murańskiego i Arkadiusza Tańculę. Obaj są skonfliktowani ze sobą, a na FAME MMA 10 spróbują wyrównać swoje porachunki. Dla Murańskiego będzie to debiut w FAME MMA, z kolei dla Tańculi już trzecia konfrontacja w tej federacji. U bukmacherów zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest “Aroy”, na którego kurs w Betclic to 1.22 z kolei na jego faworyta to wysokie 3.50.

Typy dnia od Zagranie – SPRAWDŹ!

FAME MMA 10 – kiedy i gdzie odbędzie się gala?

Dokładnie FAME MMA 10 odbędzie się 17 kwietnia 2021. Gdzie zostanie przeprowadzona gala? Tego dokładnie jeszcze nie wiemy, ale wydaje się, że znów będzie to studio telewizyjne. To oznacza brak publiczności i możliwość oglądania FAME MMA 10 w PPV! Więcej informacji tutaj -> PPV na FAME MMA 10.

fame mma 10 karta walk

Oferta Betclic na FAME MMA 10

Betclic, jako sponsor FAME MMA, zaraz po ogłoszeniu pierwszych pojedynków na karcie walk otworzył przyjmowanie zakładów na konfrontacje “Don Kasjo” z Normanem Parke czy Dawida Malczyńskiego z “Polakiem”. Jak na razie w typach od Betclic można grać zwycięzcę pojedynku, ale z czasem pojawią się dodatkowe rynki, jak to ile będzie rund, lub w jaki sposób zakończy się walka?

W Betclic nowi gracze, którzy nie posiadają konta u tego bukmachera, rejestrując się z naszym kodem promocyjnym: VIPFAME – zyskają w bonusie powitalnym zakład bez ryzyka do 550 PLN. Oferta ta oznacza, że będziesz mógł wytypować kupon bez ryzyka na FAME MMA 10, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot stawki.

Więcej o bonusie Betclic znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/betclic-w-polsce-bonus-na-start-i-oferta-dla-stalych-graczy/.

FAQ

Kiedy odbędzie się FAME MMA 10?

Gala FAME MMA 10 zaplanowana jest na 17 kwietnia 2021 roku!

Kto zawalczy na FAME MMA 10?

Na FAME MMA 10 zawalczy m.in. Don Kasjo, Norman Parke, Marta Linkiewicz i Kamila Wybrańczyk.

Gdzie znajdę typy na kartę walk FAME MMA 10?

Aktualne typy na walki z karty FAME MMA 10 znajdziesz w serwisie zagranie.com i grupie typerskiej na FB!

Zaloguj się aby dodawać komentarze