Fagata – Monika Kociołek typy i kursy – zapowiedź walki FAME MMA 14. Na tej gali FAME MMA będziemy świadkami walki kobiet, a więc bardzo ciekawego widowiska, które warto obejrzeć. Starcie kobiet zapowiada się na dość interesujące i z całą pewnością kibice mogą oczekiwać dobrego widowiska. Fagata ostatnio miała dość głośną sytuację związaną z wypuszczeniem “taśm” na nią, więc nie wiadomo, jak podejdzie do tego starcia.

baner fagata - mona od betclic
fot. betclic

Fagata – Monika Kociołek, typy na walkę

Powoli standardem staje się to, że na FAME MMA możemy oglądać walki kobiet przy każdej edycji. Włodarze starają się o różnorodność, a kibice mogą oczekiwać dobrych walk w wykonaniu kobiet. Tym razem Boxdel i Gola postarali się o parę Fagata – Mona, więc przygotowaliśmy typy na ten pojedynek. Agata Fąk jest tutaj zdecydowanie faworytką, ale to wcale nie oznacza, że Mona jest bez szans, bo w takich starciach może się dosłownie wszystko wydarzyć i trzeba mieć to na uwadze.

Fagata może mieć spore problemy z psychiką, bo ostatnio w internecie spadło na nią wiele hejtu i nie wiadomo, jak to się przełoży na to starcie. Może się okazać, że nie dźwignie presji i Mona spróbuje to wykorzystać. Czy tak się faktycznie stanie? O tym przekonamy się już wieczorem, ale na pewno warto będzie obejrzeć to starcie!

Agata “Fagata” Fąk vs Monika “Mona” Kociołek zapowiedź walki

Walka Fagaty z Moną zapowiada się na bardzo ciekawą i trzeba mieć na uwadze, że obie zawodniczki to amatorki, więc tutaj może się wszystko wydarzyć, dlatego warto się zabezpieczyć. Taką możliwość daje nam zakład bez ryzyka, który dostaniesz w Betclic za rejestrację z kodem ZAGRANIE. Dzięki temu będziesz mógł odebrać specjalne bonusy na start i zwiększyć swoje emocje z oglądania obstawiając to starcie i jednocześnie nie martwiąc się o jego wynik. Przy okazji zerknij na nasze pozostałe propozycje na FAME MMA!

Fagata – Mona, kursy bukmacherskie

Kursy na wygraną w walce
Betclic
1,38
Fagata
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2,65
Mona
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Kursy na liczbę rund
Betclic
1,45
+1.5 rundy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2,45
-1.5 rundy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Fagata – Monika Kociołek, kto wygra walkę?

Przy typach na walkę Fagaty z Moniką Kociołek warto poszukać ciekawych zakładów w ofercie bukmacherów, a takich nie brakuje, bo Betclic postarał się o całą masę możliwości dla nas. Faworytką jest Fagata i stawia na nią aż 74% osób. To dość sporo i to tylko pokazuje, jaka jest różnica w popularności pomiędzy tymi zawodniczkami, gdyż zdecydowanie nie możemy powiedzieć, że któraś z nich jest o wiele lepiej przygotowana. Trzeba mieć to na uwadze przy typach na to starcie i warto sięgnąć po bonusy VIP na FAME MMA!

Dzięki temu możesz grać bez ryzyka aż do 200 PLN i obstawiając razem z nimi zwiększ swoje emocje z oglądania. Pamiętaj jednocześnie, że nie musisz się martwić o wynik starcia. Pamiętaj jednak, żeby wpisać kod ZAGRANIE, bo dzięki temu dostaniesz specjalne bonusy na start. 

Typy na Fagata – Monika Kociołek

Typy na walkę Fagaty z Moniką Kociołek będą jednak skierowane na over rund. Kurs w Betclic to aż 1,45, co daje nam spore value i z całą pewnością warto to rozważyć, bo szanse na to są dość spore. Fagata raczej nie powinna skończyć walki przed czasem, co też jest ogromnym argumentem właśnie w tę stronę. Monika Kociołek może mieć tu spore problemy z ugraniem czegokolwiek, co również warto mieć na uwadze.

zakłady na fataga - monika od betclic
fot. betclic

FAQ

Gdzie obstawić walkę Fagaty z Kociołek?

Walkę Fagaty z Kociołek będziesz mógł obstawić w Betclic.

Która z zawodniczek jest faworytką?

Zdaniem Betclic większe szanse na zwycięstwo ma Fagata, która posiada większe doświadczenie niż jej rywalka.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze