FAGATA na High League – z kim będzie walczyć? Kto to jest Agata Fąk? Przeczytaj poniższy tekst, a wszystkiego się dowiesz. Popularna Youtuberka na High League 2 zmierzy się z Lexy Chaplin. Była dziewczyna Stuu, założyciela Team X, zmierzy się z Lexy Chaplin, uczestniczką tego projektu. Sprawdź, co wiadomo o tej influencerce przed jej walką!

Agata Fąk – Fagata High League – kto to jest?

FAGATA na High League 2 – to informacja, która kilkanaście dni temu obiegła Polskę. Kto to jest Agata Fąk? Na to pytanie właśnie odpowiemy niżej. To popularna influencerka, która większą popularność zdobyła po tym, jak została dziewczyną Stuu. Ten z kolei miał swój projekt Team X, czyli grupę Youtuberów, którzy razem mieszkali i nagrywali filmy właśnie na tę platformę. W tym gronie byli m.in. Marcin Dubiel, Lexy Chaplin, Kacper Błoński, Julia Kostera, Natsu oraz Michał Gała.

FAGATA jednak rozstała się ze Stuu po aferze i teraz prowadzi życie influencerki. Aktywnie działa w social mediach i rozwija się, dzięki czemu została także zauważona przez włodarzy federacji High League (m.in. Malika Montanę). Do tego zawalczy z Lexy Chaplin, więc może dużo zyskać na ewentualnym zwycięstwie. To jednak nie będzie dla niej takie proste, bo wiele osób uważa, że to jej rywalka ma większe szanse.

Fagata wzrost, waga, wiek

Oprócz tego kim jest Fagata trzeba też poruszyć kwestię jej warunków fizycznych, wagi oraz wieku. Popularna influencerka mierzy 167 centymetrów. Niestety nie wiemy ile obecnie waży, ponieważ tą informacją nie podzieliła się w internecie. O tym, jaka jest waga Fagaty dowiemy się dopiero przed samym High League 2. Zapewne pod koniec stycznia odbędzie się oficjalne ważenie. Dobrze jednak wiemy, że obie zawodniczki będą musiały zejść lub przytyć do określonej wagi, na jaką się umówiły przed zakontraktowaniem walki.

lexy fagata kiedy high league

Fagata High League – kim jest? Co warto wiedzieć?

Fagata na High League 2 – kim jest i co warto o niej wiedzieć przed walką? Popularna influencerka w świecie Youtubowym zdążyła wyrobić sobie kilku nieprzyjaciół. Często uczestniczy w różnych “dramach” i ma kilka konfliktów. Nie jest też w najlepszych stosunkach z Lexy Chaplin, więc ich walka będzie dość interesującą. Co jeszcze warto wiedzieć przed walką Fagaty na High League? Na pewno to, gdzie obejrzeć tę galę. Tutaj tłumaczymy, jak zdobyć PPV –> https://zagranie.com/high-league-ppv-gdzie-ogladac-high-league/

Kto będzie rywalką Fagaty na High League?

Podczas High League 2 Fagata zmierzy się z Lexy Chaplin. To była uczestniczka projektu Team X, w ramach którego nagrywała materiały na YouTube’a razem z m.in. Stuu. Projekt miał być konkurencją dla Ekipy Friza, jednak rozpadł się po kilku miesiącach. Lexy od tego czasu rozwija swoje social media, a także przygotowuje się do walk na High League. Pomimo tego, że przegrała z Natsu, to śmiało można powiedzieć, że ma za sobą udany debiut.

Kursy na wygraną w walce Lexy - Fagata
Fortuna
1.32
Lexy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
3.32
Fagata
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kariera poza MMA

Obecnie kariera Fagaty poza High League i MMA opiera się na social mediach. W nich pokazuje swoje życie, a także to, jak się przygotowuje do walki. To ważne aspekty, które mogą pomóc przy typowaniu tej walki. Dzięki temu dowiemy się m.in. w jakiej jest formie. Pamiętaj, że walki na High League możesz obstawiać legalnie u bukmacherów. W Fortunie jest bonus, z którym np. zagrasz bez ryzyka!

FAGATA – kanał na YouTube

Fagata na YouTube ma obecnie ponad 275 000 subskrypcji, ale wyświetlenia pod jej filmami nie są powalające. Influencerkę średnio ogląda około 100 000 osób, czasem jednak jest to nawet poniżej 60 000. Pod tym kątem z całą pewnością można stwierdzić, że jeszcze może się rozwinąć.

Agata Fąk – Fagata Instagram

Na Instagramie była dziewczyna Stuu radzi sobie znacznie lepiej niż na YouTubie. Agatę Fąk obserwuje tam ponad 989 000 osób. Po High League Fagata może się spodziewać nawet 1 000 000 followersów, szczególnie gdyby udało się jej wygrać. Na tej platformie społecznościowej popularna influencerka dzieli się przygotowaniami do walki, a także swoim życiem.

Zdjęcie: pressfocus

FAQ

Z kim FAGATA będzie walczyć na High League?

Agata Fąk na High League będzie walczyć z Lexy Chaplin.

Kto jest faworytem w walce FAGATA vs. Lexy?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Lexy Chaplin.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze