Już dzisiaj obędzie się kolejna, już 53 gala KSW. Emocji z całą pewnością nie zabraknie, ale tutaj nie będę zajmował się walkami i przewidywaniami, a spojrzę w stronę bonusów od bukmachera Fortuny, których jest naprawdę dużo. Ekspert+, pewniak i bonus od depozytu – aż trzy promocje czekają na Ciebie. Sprawdź szczegóły każdej z nich i dowiedz się, co oznacza nasz kod promocyjny w Fortunie: 2230PLN! Zapraszam do krótkiej lektury i do odbioru bonusów, których z nami możesz mieć jeszcze więcej!

Kliknij Fortuna kod promocyjny i dowiedz się, co możesz zgarnąć z naszym kodem. 100% do 2000 zł od depozytu, 210 zł w zakładzie bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład. Nie czekaj i odbierz swoje bonusy w Fortunie już teraz!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720PLN

Kod rejestracyjny
2720PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Pewniak na KSW 53

Jak zapewne już wiesz, bukmacher Fortuna został głównym sponsorem KSW. Z tej okazji dzisiaj możemy skorzystać z kilku naprawdę ciekawych promocji. Pierwszą z nich jest PEWNIAK na KSW 53, który gwarantuje Ci pewny bonus w wysokości 20 PLN.

Jeśli postawisz dzisiaj dowolny kupon z minimum jednym zdarzeniem z oferty na KSW 53 ze stawką, która wynosi co najmniej 40 PLN, to otrzymasz gwarantowany bonus w wysokości 20 PLN. Niezależnie od tego, czy Twój kupon będzie wygrany, czy przegrany, dodatkowa kasa trafi na Twoje konto! Do promocji wliczają się kupony SOLO, AKO i MAXIKOMBI zarówno z oferty prematch, jak i live. Przyznaj, że taka promocja może zachęcić! Przy rejestracji w Fortunie pamiętaj o kodzie promocyjnym, który wynosi 2230PLN

Bonus 20 PLN za pierwszy depozyt

Dodatkowy bonus za wpłatę na konto? Czemu nie! Wszyscy gracze mogą skorzystać z tej promocji. Jedyne co trzeba zrobić, to w dniach 10-12.07.2020 należy dokonać swój pierwszy depozyt w dowolnej kwocie. Dzięki temu otrzymasz bonus w wysokości 20 PLN.

Z kolei nasze typy na KSW 53 znajdziesz na poniższym filmiku: 

Ekspert+ o 20000 PLN na KSW 53

Kolejną interesującą promocją, która elektryzuje bardzo dużą liczbę graczy jest Ekspert+. Tym razem Twoim zadaniem jest poprawne wytypowanie sposobów, w jakie zakończy się 8 dzisiejszych walk. Do wyboru mamy: decyzja sędziów, poddanie czy nokaut. Stawka, za którą należy puścić ten kupon to minimum 5 PLN. Poza ewentualną wygraną z kuponu możesz zgarnąć dodatkowe 20000 PLN w bonusie!

Jeśli czujesz się ekspertem od KSW i sportów walki, to koniecznie skorzystaj z tej promocji! Pamiętaj, że jeśli nie masz konta, to załóż je z kodu promocyjnego w Fortunie, który wynosi 2230PLN!

ksw 53 fortuna kod promocyjny

Zaloguj się aby dodawać komentarze