O takich współpracach informuje się z wielką przyjemnością, ale również z wielkimi oczekiwaniami. Światło dzienne ujrzała dzisiaj informacja o tym, że Fortuna została głównym sponsorem KSW! Należy przyznać, że jest to bardzo ważna informacja, która może nieść wiele dobrego. Łączy się przecież lider wśród bukmacherów w Polsce z największą organizacją MMA w całej Europie. Sprawdź szczegóły współpracy i przygotuj się na typowanie KSW w Fortunie z kodem promocyjnym: 1145PLN!

Fortuna kod promocyjny: 1145PLN oznacza specjalne promocje oraz bonusy, w skład których wchodzą: zakład bez ryzyka do 125 PLN, bonus od depozytu do 1000 PLN oraz 20 PLN jako darmowy zakład. Poza tym możesz liczyć na Happy Hours oraz przedterminowe typy na KSW. Nie czekaj i wykorzystaj Fortuna kod promocyjny już teraz!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna oficjalnym sponsorem KSW!

Podpisany dzisiaj dwuletni kontrakt pomiędzy bukmacherem Fortuna a przedstawicielami Federacji KSW obejmuje wszystkie gale, które są zaplanowane na 2020 i 2021 rok. Już od najbliższej gali, która odbędzie się 11 lipca, logo Fortuny będzie widniało przy wydarzeniach organizowanych przez Federację KSW. Poza tym bukmacher zapewnia, że z tego powodu na jego kanałach pojawią się liczne promocje, konkursy, zakłady specjalne i bonusy. Natomiast kursy na najbliższą galę są już dostępne na stronie bukmachera.

Oferta na ksw w fortunie

Z takiej decyzji niezwykle zadowoleni są przedstawiciele obu stron. Konrad Komarczuk, prezes Fortuna Zakłady Bukmacherskie:KSW to uznana i niezwykle szeroko rozpoznawalna marka w świecie sportów walki, dlatego wierzymy, że dzięki tej współpracy Fortuna umocni się na pozycji bukmachera pierwszego wyboru dla wszystkich pasjonatów MMA i dotrze do jeszcze liczniejszej grupy osób śledzących każde wydarzenie organizowane przez Federację KSW. Już teraz proponujemy największą liczbę zakładów prematch i live w Polsce na wszystkie najważniejsze gale na świecie, a mogę zapewnić, że począwszy od KSW 53, nasza aktywność produktowa i marketingowa będzie jeszcze bardziej intensywna“.

Z kolei Martin Lewandowski współzałożyciel i dyrektor generalny Federacji KSW powiedział: “Nieustanne rozszerzanie partnerstw biznesowych jest dla nas kluczowe w rozwoju nie tylko samej Federacji, ale i całej dyscypliny sportowej. Bardzo się cieszę, że do grona partnerów dołączyła Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, która będzie nam towarzyszyć nie tylko na rynku Polskim, ale również przy naszych międzynarodowych wydarzeniach. Fakt, że zorganizowaliśmy drugą największą na świecie galę MMA pod względem frekwencji, a nasze wydarzenia oglądane są przez użytkowników z ponad 80 krajów, nie oznacza, że powinniśmy zwalniać tempo pod kątem biznesowym. Wręcz przeciwnie – stawiamy na dalszą ekspansję. Bardzo cieszę się z podjętej współpracy oraz mam nadzieję, że przyniesie ona obu stronom wiele korzyści“.

Fortuna sponsorem KSW

Najbliższa przyszłość pokaże nam, jak ta współpraca będzie przebiegała, ale tak naprawdę nic nie wskazuje na to, żeby cokolwiek miało pójść nie tak. Fortuna może pochwalić się zaufaniem ze strony klientów, partnerów oraz graczy i jedną z najlepszych ofert na MMA w kraju. Z kolei KSW to Federacja, która z roku na rok notuje progres i obecnie uznawana jest za jedną z największych na całym świecie.

No koniec przypomnę jeszcze raz o naszym kodzie promocyjnym w Fortunie: 1145PLNktóry gwarantuje znacznie więcej niż standardowa oferta, a chyba dodatkowe środki na typowanie MMA się przydadzą. Natomiast jeśli szukasz analiz i gotowych oraz darmowych typów KSW i UFC to kliknij tutah -> TYPY KSW. W jednym miejscu znajdziesz wszytko to, czego szukasz! Czekamy na efekty omawianej współpracy i na najbliższę galę, która już za mniej niż miesiąc! 😉

Zaloguj się aby dodawać komentarze