Esport staje się coraz bardziej popularny, a co za tym idzie, więcej firm w niego inwestuje. Tym razem możemy mówić o współpracy eWinnera z PLE, czyli Polską Ligą Esportową. Z tej okazji w eWinner jest bonus do zgarnięcia, a z poniższego tekstu dowiecie się również, co tym razem przygotowało Fantasy Expo. 

eWinner i PLE – współpraca dwóch, dużych firm

O tym, że eWinner rozpycha się na rynku bukmacherskim łokciami coraz bardziej chyba każdy wie. Bukmacher coraz częściej dodaje ciekawe rzeczy do swojej oferty i mocno inwestuje w koszykówkę oraz esport – ten staje się coraz popularniejszy, więc kwestią czasu było sponsorowanie jakieś inicjatywy związanej z esportem. Padło na współpracę eWinnera z PLE. Warto w tym miejscu wspomnieć, że pula nagród w tym sezonie na rozgrywki w CS:GO wynosić będzie 100 000 złotych. Za projektem stoją znane osoby, jak np. Marcin Gortat, czy Wojciech “Łozo” Łozowski. Do tego w eWinner jest bonus do zgarnięcia z tej okazji, ale o nim więcej niżej. 

ewinner ple

Esport zajął mocną pozycję na mapie emocji sportowych i w każdym kolejny roku zaskakuje swoją elastycznością i możliwościami rozwoju. Nasza marka doskonale czuje się we współpracy w takim środowisku i uważamy, że zakłady bukmacherskie online stanowią ciekawe uzupełnienie emocji towarzyszących rozgrywce CS:GO czy LoLa. Jesteśmy przekonani, że wspólnie z Polską Ligą Esportową i naszym ambasadorem Marcinem Gortatem, zapewnimy kompletny i dotychczas niespotykany poziom rozrywki – zarówno w zakresie komunikacji, dodatkowych atrakcji oraz oferty dostępnej na naszej platformie ewinner.pl powiedział prezes eWinner, Grzegorz Nowak

Zmagania mają ruszyć 13 października, a w rozgrywkach weźmie udział łącznie osiem drużyn. W turnieju zagrają dość znane osoby, jak np. PashaBiceps, który poprowadzi akademię Liquid, czy Taz i Neo – założyciele Honoris, a wcześniej reprezentanci m.in. Virtus.pro. Z okazji nadchodzących rozgrywek, w eWinner można spodziewać się wielu ciekawych betów na PLE. 

 

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jedną z rzeczy, jaką będziecie mogli wykorzystać na Polską Ligę Esportową w eWinner, jest bonus na start. Jeżeli założycie konto z kodem promocyjnym 655PLN otrzymacie:

  • 155 złotych na zakład bez ryzyka
  • 50 procent od drugiego depozytu

Zaloguj się aby dodawać komentarze