Puchar Polski w piłkę nożną trwa w najlepsze, a część spotkań już za nami. Jednak kolejne mecze zostaną rozegrane na dniach, a jednym z nich jest np. rywalizacja Rakowa Częstochowa z Górnikiem Zabrze. Z tej okazji w eWinner z kodem promocyjnym możecie skorzystać z ciekawych bonusów na PP. Sprawdźcie, o co chodzi!

eWinner kod promocyjny – zgarnij bonusy na PP!

Dzisiaj mamy kolejny dzień, w którym możecie obejrzeć następne starcia drużyn w 1/8 finałów Pucharu Polski. Na polskie boiska wyjdą zawodnicy m.in. Pogoni, która zagra z Piastem Gliwice. Do tego jeszcze jest jedna z mocniejszych ekip w Ekstraklasie, Raków Częstochowa. Ten zmierzy się z Górnikiem Zabrze.

Pierwszy z meczów rozpoczyna się o godzinie 17:30. Z tej okazji eWinner przygotował dla was kolejna edycję Futbolu Totalnego. 

ewinner edycja specjalna grafika

Aby wziąć udział w konkursie, musicie zagrać za dokładnie 99 PLN, obstawiając minimum dwa zdarzenia związane z Pucharem Polski. Po spełnieniu tych warunków na Wasze konta wpłyną freebety o wysokości 50 PLN.

W promocji tej liczą się tylko pierwsze kupony postawione w dniach od 9.02 do 11.02 na piłkarski Puchar Polski. Do tego jeżeli powtórzycie to w sobotę oraz niedzielę, to otrzymacie po 25 PLN, czyli za weekend jest kolejne 50 złotych do zgarnięcia.

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

150  155 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 650 PLN. z naszym kodem: 655 PLN

Kod rejestracyjny
655PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 155 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Transmisję meczów możecie obejrzeć na stronach bukmacherów. Do tego w eWinner z kodem promocyjnym 655PLN odbierzecie również:

  • 155 złotych zakład bez ryzyka
  • 50% do 500 złotych od drugiego depozytu