Już dzisiaj o godzinie 20:00 rozpocznie się trzecia gala High League. W karcie walk znalazło się miejsce dla dwóch walk kobiet, a jedną z nich, czyli starcie Ewy Brodnickiej z Kamilą “Kamiszką” Wybrańczyk, wziąłem dzisiaj na tapet, ponieważ w ofercie bukmacherów można znaleźć ciekawe zakłady. Tym razem gramy w Fortunie singla z kursem 3.00, którego dokładnie omawiamy niżej!

baner Fortuna high league 3

Ewa Brodnicka vs. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk (04.06.2022)

Freakowe federacje przyzwyczaiły nas już do tego, że regularnie w karcie walk znajdują miejsce dla walk kobiet, które często nie są wcale gorsze od mężczyzn i także zapewniają oglądającym dobre show. Sięgając pamięcią wstecz, trudno przypomnieć sobie gale bez walki kobiet. Tak też jest tym razem, gdyż na High League 3 dojdzie do rywalizacji Ewy Brodnickiej z Kamilą “Kamiszką” Wybrańczyk. Będzie to piąty pojedynek tego dnia, więc nie wiemy, o której godzinie dokładnie się rozpocznie, ale szacujemy, że będzie to około 21:15. Zanim przejdziemy do omówienia formy obu zawodniczek, to sprawdź, jakie są przewidziane bonusy w Fortunie dla nowych graczy!

Co możemy powiedzieć o pojedynku Ewy Brodnickiej z Kamilą “Kamiszką” Wybrańczyk? Na pewno to, że nie będzie to nudny pojedynek, ponieważ w oktagonie walczyć będzie pięściarska mistrzyni świata (Brodnicka) kontra znana kibicom boksu Wybrańczyk. Ewa Brodnicka to była mistrzyni Europy i świata federacji WBO, gdzie walczyła w wadze super piórkowej. Za sobą ma już debiut w High League, bo walczyła na pierwszej gali tej  federacji. Wtedy nie zaprezentowała się najlepiej i przegrała z Lil Masti. Jak będzie tym razem? Odpowiedź poznamy już dzisiaj późnym wieczorem!

Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk ma z kolei za sobą już trzy freakowe walki, a jej obecny bilans to 1-2. Ostatnio na FAME MMA 12 przegrała z Anną IFBB Pro. Wybrańczyk nie radzi sobie dobrze z presją i to jest główny zarzut, jaki wielu ludzi ma do niej. W starciu z Brodnicką na High League 3 nie jest faworytką, co widać m.in. po kursach bukmacherskich, ale na pewno może poszukać swoich szans w skracaniu dystansu i próbach obalenia.

Grupa FB Zagranie

Takie starcia dobrze jest obstawiać z bonusami od bukmacherów. W Fortunie z kodem promocyjnym ZAGRANIE dostaniesz zakład bez ryzyka w wysokości 600 PLN. Możesz go wykorzystać bezpośrednio na obstawianie tej gali. Pamiętaj, że możesz to także połączyć z innymi propozycjami na High League 3, a te znajdziesz na naszej stronie.

Co obstawiać?

Ewa Brodnicka ma zdecydowanie większe, profesjonalne doświadczenie, co może tutaj przeważyć na jej korzyść. Do tego ewentualna druga porażka we freakowej gali nie wyglądałaby zbyt dobrze. Do ostatniego pojedynku podchodziła z kontuzją, o czym dobrze wiemy, wiec tym razem powinna pokazać nam w oktagonie zdecydowanie więcej. Kamiszka ma teoretycznie większe doświadczenie na takich galach, ale w żadnej z trzech walk nie przekonała na tyle, że można było powiedzieć, iż całkowicie dominowała.

Z oferty Fortuny wybraliśmy singiel z kursem aż 3.00, który daje nam bardzo duże value. Mowa tutaj o wygranej Brodnickiej przed czasem. Biorąc pod uwagę argumenty wymienione wyżej i fakt, że Brodnicka będzie niezwykle zmotywowana, żeby wygrać, stawiamy tutaj właśnie na taki scenariusz. Jeżeli chcesz jeszcze dodatkowo zwiększyć swoje emocje z oglądania tej walki, to sprawdź pozostałe propozycje na High League!

Fortuna
3.00
Brodnicka wygra przed czasem

typy na brodnicka - kamiszka

fot. Pressfocus

 

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze