Everton – Manchester City: kurs 200.00 na wygraną City + 50 zł za gola Haalanda

Bonus 400 PLN za wygraną City z Evertonem

W najbliższą niedzielę do walki o kolejne punkty w Premier League ruszy aktualny lider tabeli – Manchester City. Ich rywalem będzie walczący o utrzymanie Everton i wydaje się, że podopieczni Pepa Guardioli nie powinni mieć większych problemów z pokonaniem najbliższych rywali. A z okazji tego pojedynku Superbet przygotował specjalną akcję promocyjną. Jeśli chciałbyś poznać jej szczegóły, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

Kurs 200 na wygraną City z Evertonem od Superbet

Bonus 400 PLN za zwycięstwo Manchesteru City + 50 PLN za każdy gol Haalanda od Superbet!

Starcie pomiędzy Evertonem a Manchesterem City z pewnością będzie emocjonujące, ale wydaje się, że goście nie powinni mieć większych problemów z pokonaniem niżej notowanego zespołu. A jeśli nie masz jeszcze konta w Superbet, a chciałbyś rozpocząć przygodę z obstawianiem, to warto rozważyć taką opcję właśnie teraz. Mianowicie bukmacher ten oferuje kurs 200.00 na wygraną gości tego spotkania, a dodatkowo za każdą bramkę Haalanda otrzymasz dodatkowe 50 PLN. Co konkretnie trzeba jednak zrobić? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Wpłać pierwszy depozyt o wartości co najmniej 50 PLN
  3. Postaw zakład SOLO na wygraną Manchesteru City z Evertonem z klasycznej oferty
  4. Stawka kuponu to minimum 2 PLN
  5. W przypadku wygranej “Obywateli”, otrzymasz dodatkowe 400 PLN bonusu
  6. Ponadto bukmacher płaci dodatkowe 50 PLN za każdą bramkę Haalanda
  7. W celu wypłaty bonusu należy dokonać trzykrotnego obrotu stawką po kursie całkowitym minimum 1.80 i kursem pojedynczego zdarzenia przynajmniej 1.30
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze