Everton – Arsenal: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.09.2023

Declan Rice dziękujący kibicom

Gdzie oglądać Everton – Arsenal? W niedzielne popołudnie będziemy świadkami dwóch kolejnych spotkań w ramach 5. kolejki Premier League. Jednym z nich będzie potyczka na Goodison Park, gdzie miejscowy Everton zmierzy siły z Arsenalem. Jeżeli jesteście zainteresowani transmisją z tego meczu, to w poniższym tekście znajdziecie wszelkie informacje na ten temat. Zapraszam więc do sprawdzenia.

Everton – Arsenal, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Evertonu z Arsenalem będzie przedostatnim meczem trwającej od sobotniego popołudnia 5. kolejki Premier League. W niedzielę będzie to natomiast drugie spotkanie, bo wcześniej na boisko wybiegną zawodnicy Chelsea i Bournemouth. Sama rywalizacja na Goodison Park zapowiada się wyśmienicie i jeśli chcecie ją obejrzeć, należy zarezerwować 2 godziny od 17:30 polskiego czasu. A gdzie obejrzeć Everton – Arsenal? Transmisja w TV będzie dostępna na Canal+ Sport 2, jednak nie jest to jedyna opcja. Póki co, sprawdźcie programy lojalnościowe legalnych bukmacherów!

Everton – Arsenal: transmisja i stream online za darmo

Kibice z nieco młodszego pokolenia dobrze wiedzą, iż zdecydowana większość spotkań piłkarskich pokazywana jest w formie streamów online. Dokładnie to samo dotyczy rywalizacji na Goodison Park i spotkanie Evertonu z Arsenal będzie można zobaczyć w czasie rzeczywistym w Internecie! By skorzystać z takiej opcji należy mieć konto w legalnym i co najważniejsze, sprawdzonym serwisie streamingowym Viaplay, jednak wszystkie szczegóły na ten temat zamieszczam poniżej. 

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Everton – Arsenal

Gdzie oglądać Everton – Arsenal?

Jeżeli podczas trwania opisywanej batalii Premier League np. nie będzie Was w domu lub nie będziecie mieli dostępu do TV, czy komputera, to nic straconego! Viaplay, o którym pisałem powyżej, daje swoim użytkownikom możliwość oglądania wszystkich gier z oferty również na smartfonie z systemem IOS lub Android. Wystarczy pobrać aplikację, zalogować się na swoje konto i podobnie jak na komputerze, odnaleźć odpowiednią transmisję. Powodzenia i masy emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze