European Tour 3 w Monachium! Gramy triple z darta z kursem 2.58!

Tablica dart z lotkami 17.04.2022

Bardzo dobra atmosfera w Monachium, jaką zafundowała nam publiczność, dzisiaj powinna podnieść jeszcze bardziej emocje w związku z pojawieniem się na scenie najlepszych zawodników świata. Za scenie European Tour 3 przyszedł czas na zawodników rozstawionych, którzy poznali swoich rywali po rozstrzygnięciach w 1. rundzie zawodów. Na nasz kupon wybrałem trzy pojedynki, gdzie faworyci powinni mocno zaakcentować swój akces do dalekiego zajścia w tym turnieju i zawitania również jutro w sesjach finałowych. Serdecznie zapraszam do sprawdzenia mojej propozycji! 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 140 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1700 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 140 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Dimitri van der Bergh vs Max Hopp: typy i kursy bukmacherskie (17.04.2022 r. – 19:00)

Pojedynek, który otworzy sesję wieczorną, a w nim po raz pierwszy pojawiający się w Monachium Dimitri van der Bergh oraz Max Hopp, który wygrał wczoraj starcie z Alanem Soutarem. Zdecydowanym faworytem do wygrania tego pojedynku jest Belg i śmiem się z tym zgodzić, gdyż Dima prezentuje ostatnio świetną formę na turniejach telewizyjnych. Zdecydowanie nabiera on doświadczenia i coraz częściej widzimy go w odpowiednim położeniu mentalnym we własnym pojedynkach. Do tego bardzo optymistycznie wyglądały jego ostatnie mecze na Players Championship, gdzie pomimo swojej niechęci do tych turniejów, grał na wysokiej średniej i przechodził kilka solidnych rund. Jest dużo bardziej stabilnym graczem, co mam nadzieję dzisiaj zaprezentuje.

Max ledwo pozostał w tym roku z kartą PDC, gdyż dzięki Soutarowi i jego dalekiemu zajściu w Mistrzostwach Świata, nie stracił dużej ilości punktów w rankingu i pozostał w najlepszej 64. zawodników. Jego gra jest jednak bardzo falująca. Zdecydowanie lepiej gra mu się w momencie, kiedy nie jest przed kamerami. Wypadł z systematyczności takiej rywalizacji, co widać po sposobie gry i wynikach. We wczorajszym meczu ze Szkotem miał ledwo ponad 88. punktów średniej i bardzo słabe 22% skuteczności na doublach. 

Co obstawiać?

Belg nie powinien mieć problemu z presją, jaka przyjdzie mu do zmierzenia się z niemiecką publicznością, która będzie bardziej wiwatowała rywala. Sądzę, że jest już na tyle odporny i doświadczony, że mniej będzie odczuwać ten pojedynek niż MAx, który pewnie będzie chciał za wszelką cenę pokazać się z dobrej strony. Ja idę w wygraną Belga i dodaje handicap do jego zwycięstwa, gdyż twierdzę, że jest w dużo lepszej dyspozycji. 

Dimitri van der Bergh -1,5 legów handicap
Kurs: 1,47
Zagraj!

Peter Wright vs Scott Waites: typy i kursy bukmacherskie (17.04.2022 r. – 21:00)

Drugi mecz, jaki wpadł mi w oko, to pojedynek Petera Wrighta ze Scottem Waitesem. Szkot jest zdecydowanym faworytem do wygrania tego pojedynku, co wcale nie dziwi patrząc na to, jakim topowym jest zawodnikiem, ale także na to, jak gra ostatnio Anglik. Snakebite w poprzednim ET dotarł do ćwierćfinału, gdzie oddał mecz walkowerem ze względu na swoją niedyspozycję. Myślę, że tym razem także będzie dobrze przygotowany, jeżeli tylko nie będzie kombinował z wyborem lotek. W Premier League nie wyszło mu w poprzedniej sesji, gdzie odpadł po meczu z Gerwynem Price’em, ale miał dobre statystyki, które jeżeli powtórzy, powinny zdecydowanie starczyć na pokonanie zawodnika z Anglii.

Scott zagrał słabe spotkanie w pierwszej rundzie, gdzie pokonał co prawda zawodnika gospodarzy, dominując go 6:1 w stosunku legowym, ale miał średnią poniżej 90. punktów, co przy jego wartościach 50% trafionych doublach jest bardzo słabym podejściem. Waites nie grał ostatnio na wysokim poziomie, a zdecydowanie peszą go turnieje telewizyjne. Obecnie jest na 89. miejscu w rankingu PDC, a do tego turnieju musiał przechodzić przez kwalifikacje. Pomimo dobrej dyspozycji i wyników w Playersach, wczoraj nie zaprezentował tego na scenie w Monachium. Czy jest w stanie sprawić niespodziankę?

Odbierz zakład bez ryzyka w STS do 100PLN z kodem: ZAGRANIE – Walczymy o 2. zielony kupon z darta!

Co obstawiać?

Moim zdaniem żadnej niespodzianki nie będzie, a faworytem do zdecydowanej wygranej jest Snakebite. Liczę, że będzie on minimum tak dobrze przygotowany, jak do poprzedniej fazy European Tour, gdzie często gościł na maksach i miał dużo wyższe średnie od tego, co wczoraj zagrał Anglik. Podobnie, jak w meczu DreamMakera, gram tutaj na wygraną Szkota z handicapem legów! 

Peter Wright -1,5 legów handicap
Kurs: 1,30
Zagraj!

Ryan Searle vs Danny Baggish: typy i kursy bukmacherskie (17.04.2022 r. – 22:00)

Mecz, w którym faworyt powinien wywiązać się z obowiązków łatwej wygranej. Mowa o pojedynku Ryana Searle oraz Danny’ego Baggisha. Amerykanin rozegrał wczoraj swój pojedynek z 1. rundy, gdzie jego średnia była jedną z najniższych i wyniosła 78 punktów. Baggish zdecydowanie nie przypomina zawodnika, który jeszcze jakiś czas temu hitem wkradł się do PDC Tour, a jego rywalizacja przypomina właśnie taką grę na poziomie poniżej 90. punktów na trzy lotki. Do tego bardzo słaba statystyka na wykończeniach, a także brak rozegrania się an turniejach tv, gdzie bardzo dużo brakuje do kwalifikacji. Miał szczęście w losowaniu, gdzie trafił na nieklasyfikowanego Szwajcara, który i tak sprawiał mu problemy z ucieczką na tarczy.

W takim przypadku nie dziwi więc fakt, że Ryan jest zdecydowanie faworyzowany. Anglik grał ostatnio świetny dart, wygrywając Playersy i znajdując się w finałach. Posiada dużo większe doświadczenie i obycie na turniejach kamerowanych. W poprzednim European Tour nie zszedł z poziomu minimum 90. punktów na trzy lotki. Często gra wyłącznie na sektorze 20, a to pozwala mu na notowanie częstych wizyt na maksach lub 140. Nie wiem, czy można napisać coś więcej na temat jego dyspozycji, gdyż wydaje się być znacznie wyższa niż jego rywala. Zdecydowanie pobieram zakład na jego zwycięstwo i liczę na jego mocne otwarcie tego turnieju.

Co obstawiać?

Zamykając kupon tym meczem zachęcam do założenia konta w STS, gdzie możecie odebrać bonusy na start korzystając z kodu promocyjnego od Zagranie! Ten pojedynek nie powinien mieć większej historii, a faworyt do wygrania powinien spełnić wszelkie wymagania, a z wyniku cieszyć będzie się Ryan Searle. Danny jest bardzo daleki do tego, jak grał podczas pamiętnych Mistrzostw Świata. Ryan miał ostatnio świetny okres w Playersach, gdzie zaliczył zwycięstwo i dodatkowy finał. Wysokie średnie, a także pewność na wszelakich aspektach kończenia. Kupon zamykam kolejnym handicapem legowym, który skierowany jest w stronę Searle!

Ryan Searle -1,5 legów handicap
Kurs: 1,35
Zagraj!

Triple dart kupon STS 17.04.2022

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze