Zrobiłeś kupon w Eurojackpot i chcesz sprawdzić wyniki? Gdzie można otrzymać wyniki aktualnego losowania loterii Eurojackpot? Co ile odbywają się losowania wyników w Eurojackpot? Eurojackpot to największa loteria liczbowa w Europie, w której można wygrywać setki milionów złotych. Wyniki tej gry interesują miliony graczy w wielu państwach europejskich. Eurojackpot działa także w Polsce, więc i polscy klienci regularnie wyszukują wyników do Eurojackpot. W tym artykule poznasz metody, dzięki którym sprawdzisz wyniki w Eurojackpot!

Wyniki do loterii Eurojackpot to “gorący towar”, bo dla wielu może oznaczać zmianę dotychczasowego życia. Dość powiedzieć, że w Polsce w 2019 roku padła rekordowa wygrana ponad 190 milionów złotych, gdzie gracz udanie wytypował 5 z 50 i 2 z 10. Inny przypadek wygranej 1. stopnia w naszym kraju miał miejsce we wrześniu 2020, kiedy to klient także skutecznie wskazał wyniki losowań 5 z 50 i 2 z 10 – za co otrzymał ponad 96 milionów złotych.

Wyniki Eurojackpot – co to?

Wyniki losowania Eurojackpot to pięć liczb pierwszego losowania, w którym trzeba wskazać 5 liczb z puli 50 liczb. Na wyniki Eurojackpot wpływa także drugie losowania dwóch liczb – w tym przypadku losowanie dotyczy dwóch liczb spośród 10 cyfr.

eurojackpot

A więc pełny wynik losowania Eurojackpot to siedem liczb:

  • 5 z 50
  • 2 z 10

Gdy uczestnik loterii prawidłowo odgadnie oba wyniki, to wtedy otrzymuje wygraną 1. stopnia, czyli nagrodę główną. Gwarantowana pula nagród to 45 milionów złotych.

W sytuacji, gdy z twoich wyników wychodzi, że trafiłeś 5 z 50 i 1 z 10, to otrzymasz wygraną 2. stopnia. Możliwe są także wygrane 3. stopnia za wskazanie 5 z 50 i 0 z 10. Pozostałe poziomy wygranych to:

4. stopień wygranej – wyniki: 4 z 50 i 2 z 10
5. stopień wygranej – wyniki: 4 z 50 i 1 z 10
6. stopień wygranej – wyniki: 4 z 50 i 0 z 10
7. stopień wygranej – wyniki: 3 z 50 i 2 z 10
8. stopień wygranej – wyniki: 2 z 50 i 2 z 10
9. stopień wygranej – wyniki: 3 z 50 i 1 z 10
10. stopień wygranej – wyniki: 3 z 50 i 0 z 10
11. stopień wygranej – wyniki: 1 z 50 i 2 z 10
12. stopień wygranej – wyniki: 2 z 50 i 1 z 10

Przez to, że poziomów wygranych w Eurojackpot jest naprawdę sporo, wyniki tej loterii oznaczają pieniądze nie tylko dla zwycięzców, ale także pozostałych klientów, którzy trafili przynajmniej trzy liczby.

Wszystkie dodatkowe informacje o omawianej loterii znajdzie tutaj – jackpot zasady.

Kiedy sprawdzić wyniki Eurojackpot?

Wyniki do Eurojackpot możesz sprawdzić dowolnego dnia o dowolnej porze po losowaniu. Kiedy jednak odbywa się loteria z wynikami Eurojackpot? Tutaj jest stała pora, kiedy to można dowiedzieć się błyskawicznie o tym, czy trafiłeś czy przegrałeś. Eurojackpot od dłuższego czasu ma stałą porę, w której przeprowadza swoje losowanie – zupełnie tak samo jak w Polsce Lotto.

Kiedy jest losowanie Eurojackpot? Wyniki do Eurojackpot losowane są raz w tygodniu. Jaki to dzień? Każdy piątek. Losowanie odbywa się w godzinach 20:00 – 21:00.

Wyniki Eurojackpot – gdzie sprawdzić?

Wyniki Eurojackpot możesz sprawdzić online i w punkcie stacjonarnym. Oczywiście w dzisiejszych czasach znacznie lepiej sprawdza się odczytanie wyników z internetu. Gdzie je znajdziesz? Wyniki loterii Eurojackpot prezentowane są w wielu serwisach internetowych, które nie są związane z branżą hazardową. Po prostu zainteresowanie tymi wynikami jest tak duże, że pozostałe media i serwisy także chcą dostarczać informacji na ten temat. Najszybszy sposób sprawdzenia wyników Eurojackpot to wejście na stronę lotto.pl, gdzie wyniki pojawiają się dosłownie kilka sekund po losowaniu!

eurojackpot wyniki

W serwisie lotto.pl w sekcji z wynikami uzyskujesz podgląd aktualnego losowania, a także dostęp do wyników archiwalnych. Prezentowane wyniki Eurojackpot na stronie Lotto dotyczą losowania 5 z 50 i 2 z 10. Jeśli chodzi o to pierwsze losowanie, to wyniki są na białym polu, a rezultaty drugiego losowania, to liczby na żółtym tle. W ten sposób wiesz, które liczby możesz przypasować do loterii 5 z 50, a które do 2 z 10.

Wynikami na stronie Lotto sprawdzisz na komputerze i w mobilnej aplikacji. To właśnie za pośrednictwem serwisu Lotto możesz obstawiać kupony w loterii Eurojackpot. W ten sposób w jednym miejscu masz dostęp do loterii Lotto, zdrapek online, a także gry Eurojackpot. Więcej informacji o działaniu Lotto online znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/lotto-online/. Z kolei w naszym innym artykule przedstawimy temat związany ze zdrapkami, czyli jednym z produktów Lotto: https://zagranie.com/zdrapki-online-gdzie-grac/.

Tradycyjną metodą sprawdzenia wyników w Eurojackpot jest udanie się z kuponem do dowolnej kolektury, gdzie są realizowane zakłady na Eurojackpot. Wówczas skanując kod, można się dowiedzieć, jaki wynik uzyskał twój los na loterię. To jednak dotyczy tylko tych graczy, którzy zdecydowali się zagrać w Eurojackpot w jednym z naziemnych lokali. A gdzie można to zrobić? Np. za pośrednictwem placówki Lotto lub salonikach prasowych. Trzeba pamiętać, że w takiej sytuacji jedynym dowodem zawarcia zakładu jest kupon z loterii Eurojackpot – jego brak będzie skutkował brakiem wypłaty ewentualnej wygranej.

Oglądaj wyniki Eurojackpot “na żywo”

Jeśli akurat masz w piątkowy wieczór pomiędzy godziną 20:00 a 21:00 to możesz osobiście obejrzeć losowanie Eurojackpot “na żywo”. Czy wyniki są transmitowane przez telewizje? Nie! Loterię można oglądać live na stronie lotto.pl – tam udostępniany jest stream z losowania zwycięskich liczb. Losowanie Eurojackpot można oglądać “na żywo”, a także jako retransmisja.

Chcesz obejrzeć wyniki Eurojackpot? Wejdź na serwis Lotto, a następnie przejdź do sekcji z Eurojackpot. W dalszej kolejności wybierz zakładkę “Losowanie Eurojackpot”, a pojawi się aktualna transmisja i możliwość wyboru poprzednich losowań.

Eurojackpot – jakie masz szanse, żeby wygrać?

Sprawdzasz wyniki Eurojackpot i za każdym razem masz zawód przegranej? To nas nie dziwi, ponieważ od strony statystycznej wygrana w Eurojackpot jest bardzo mało prawdopodobna. Chcesz poznać konkretne wyliczenia? Żeby uzyskać wygraną 1. stopnia, musisz wskazać poprawnie siedem liczb. Wiesz, jakie masz na to szansę? Jak 1: 95 344 200! Każdy kupon w loterii Eurojackpot kosztuje 12.50 złotych, a jak widzisz, prawdopodobieństwo wygranej jest iluzoryczne. Wygrana w Eurojackpot jest jeszcze mniej prawdopodobna niż zwycięstwo w Lotto – w tym przypadku to szanse 1: 13 983 816.

Inwestowanie w Eurojackpot nie jest najlepszym rozwiązaniem przy tak niesamowicie niskim prawdopodobieństwie. Poza tym loterie liczbowe mają to do siebie, że wynik jest kwestią przypadku, a nie przemyślanej strategii. Dla osób, które zdecydowanie bardziej cenią sobie analityczne myślenie i stosowanie strategii w grze, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będą zakłady bukmacherskie. Typowanie meczów na podstawie wiedzy, systemów i określonych reguł w dłuższej perspektywie może dać wymierne korzyści. Korzystanie z loterii to droga na skróty, która zazwyczaj oznacza straty w naszym portfelu.

Loterie Eurojackpot, gry Lotto czy zdrapki online to proste gry hazardowe, z których korzysta bardzo wiele osób. Nie wymagają one niczego wielkiego – wystarczy kupić los lub skreślić liczby. Uczestnicy liczą na wygraną, bo nie zdają sobie sprawy, że jest ona praktycznie niemożliwa. Stawianie na łut szczęścia, to nie jest sposób, jaki promujemy w portalu Zagranie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze