Etotomania to stała promocja w ofercie bukmachera Etoto. W Etotomanii zarejestrowani użytkownicy mają prawo do korzystania z bonusów, które przysługują im za uzyskane punkty. To program lojalnościowy skierowany do klientów Etoto, którzy są aktywnymi typerami tego bukmachera. W Etotomanii odbierzesz freebety i pozostałe bonusy bukmacherskie.

etoto bonusy

Etotomania

Zakłady bukmacherskie Etoto w promocyjnych ofertach posiadają bonus powitalny oraz stałe konkursy. Dla doświadczonych graczy Etotomania nie jest niczym nowym, bo do podobnych programów można było przywyknąć obstawiając w Fortunie, Betfan czy Totolotku. Etoto na wzór tych operatorów stworzył własny program lojalnościowy, który opiera się na regularnej grze. Im więcej zakładów postawionych w Etoto, tym większe bonusy w promocji Etotomania.

Użytkownicy Zagranie mają wyjątkowe szczęście, ponieważ rejestrując konto z naszego linka promocyjnego – automatycznie zyskujesz miejsce na poziomie srebrnym w Etotomanii. To pozwala odebrać bonusy o łącznej wartości ponad 500 złotych!

Etotomania – co to jest?

W Etoto każdy zakład, który obstawisz ma dodatkowe znaczenie. Oczywiście najważniejsze to takie, że jeśli trafisz – otrzymasz wygraną z kuponu. Jest jeszcze coś więcej! Wszystko za sprawą Etotomanii. To program, który zlicza twoje wszystkie zakłady, a następnie przyznaje za każdy kupon odpowiednią ilość do promocji Etotomania. Posiadając punkty w Etotomanii pniesz się w górę zaczynając od brązowego poziomu, następnie przechodząc do srebrnego poziomu, kończąc na złotym pułapie. Łatwo wywnioskować, że większa liczba punktów oznacza wyższy poziom.

Wraz z poziomami oferty Etotomania – rosną bonusy (ich ilość oraz wysokość). Tak to właśnie działa: grając w Etoto zdobywasz punkty, które w Etotomanii klasyfikują cię do stosowanego poziomu. Na koniec w wyznaczonym dniu w ciągu miesiąca możesz brać udział w specjalnych promocjach i korzystać z bonusów w ramach Etotomanii.

Jak zdobywać punkty w Etotomanii?

Punkty do konkursu Etotomania są przyznawane automatycznie po zagraniu zakładu przedmeczowe lub live. Ilość punktów zależy od kursu zakładu oraz stawki kuponu. Zasada jest tak, że wyższy kurs = więcej punktów, bo rośnie współczynnik przeliczający stawkę.

W Etotomania punkty bukmacher przyznaje za zakłady zagrane z salda głównego, jak i bonusowego. Dokładna ich ilość zależy od kursów. Oto jak wygląda wyliczanie punktów w Etotomania – przedział kursowy:

  • 1.50 – 1.99 = współczynnik 1 (stawka 5 PLN – 1 punkt)
  • 2.00 – 2.99 = współczynnik 2 (stawka 5 PLN – 2 punkty)
  • 3.00 – 4.99 = współczynnik 3 (stawka 5 PLN – 3 punkty)
  • 5.00 – 9.99 = współczynnik 4 (stawka 5 PLN – 4 punkty)
  • 10.00 lub wyższy współczynnik 5 (stawka 5 PLN – 5 punktów)

Na podstawie współczynnika obliczysz ilość punktów. Jeszcze przed zagraniem zakładu możesz dowiedzieć się, ile punktów za niego otrzymasz, ponieważ na stronie Etotomani działa kalkulator, gdzie wprowadzając kurs i stawkę kuponu obliczana jest ilość punktów Etotomania.

kalkulator etotmania

Etotomania – jak otrzymać bonusy od bukmachera?

Jeśli jesteś na poziomie srebrnym lub złotym, to bonusy w Etotomani przyznawane są bardzo często. Aktualne promocje sprawdzisz w kalendarzu oferty na stronie etoto.pl pod zakładkę “Etotomania”. Jak odebrać bonus? Należy kliknąć na konkretną ofertę, która wyświetla się w ciągu dnia: może to być freebet lub bonus od wpłaty. Znajdziesz tam zasady bonusu i regulamin przyznania dodatkowych środków. Należy zastosować się do wytycznych np. zrobić depozyt, a bukmacher przyzna ci bonus.

etotomania

W miejscu z bonusem w kalendarzu Etotomani wyświetlą się również warunki obrotu promocji.
Biorąc udział w bonusie z programu Etotomania najpierw trzeba zapisać się do promocji poprzez kliknięcie wybranej oferty (zielony przycisk “zapisz się”).

Sprawdź, jakie opinie zbiera Etoto za Etotomanię oraz pozostałe produkty w swojej ofercie: https://zagranie.com/etoto-opinie/.

Etotomania – dodatkowe informacje

Zapisy w Etotomani dokonują się automatycznie i jest w niej klasyfikowany każdy zarejestrowany gracz. A więc jeśli nie masz jeszcze konta w Etoto, to możesz użyć naszego kodu promocyjnego tj. zarejestrować się z linka Zagranie, a w prezencie od razu znajdziesz się na srebrnym poziomie.

Dodatkowo za kod promocyjny Etoto uzyskasz też możliwość wykorzystania bonusu powitalnego 100% od wpłaty do 1500 PLN. Więcej o bonusie Etoto znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/etoto-bonus/.

Gdzie sprawdzić punktację w Etotomanii?

Aktualna ilość punktów, jakimi możesz pochwalić się w Etotomani znajduje się na stronie tej promocji. Po wejściu do Etotamanii po lewej stronie znajdziesz informacje o swoim statusie oraz liczbie zgromadzonych punktów.

etoto status

Etotomania – statusy graczy

Status gracza jest aktualizowany pierwszego dnia każdego miesiąca. Będąc na srebrnym poziomie można awansować do złotego statusu lub spaść do początkującego poziomu (brązowego). Status gracza jest ściśle skorelowany z punktami Etotomania. Kiedy uzyskujesz konkretne statusy? Sprawdź:

  • Brązowy status – punkty od 1 do 349;
  • Srebrny status – punkty od 350 do 1699;
  • Złoty status – punkty od 1700 i więcej.

Etoto stara się aktualizować twoje punkty na bieżącą, więc na dystansie 10-15 minut robi aktualizację twojego konta punktowego w Etotomania.

Zobacz najlepsze freebety na rynku! – nie czekaj i odbierz je już teraz!

Na co mogę wymienić punkty z Etotomanii?

Punkty w Etotomani określają twój status, a ten wiąże się z bonusami u tego bukmachera. Posiadając swój status w Etotomani odbierasz prawo do korzystania z promocji wyświetlających się w kalendarzu. W bonusach Etotomania pojawiają się darmowe zakłady 15-30 PLN i bonus od wpłaty 50% do 40 PLN lub 100% do 50 PLN.

Na podobnej zasadzie, co punkty Etotomania działają punkty w Fortuna Klub Plus – tam również przyznawane punkty od bukmachera można wymieniać na bonusy, zakłady bez ryzyka itd. W Betfan z kolei bezpośrednio z rankingu przyznawane są bonusy, jeśli z punktów wynika, że on ci się należy (ranking Simply The Bet).

Zakłady bukmacherskie Etoto

Etotomania to jedna z funkcji w zakładach bukmacherskich Etoto. U tego bukmachera popularnością cieszy się nie tylko Etotomania, bo to firma, która posiada też aplikację mobile, cash out i zakłady “na żywo”.

Bukmacher Etoto ma liczne grono ambasadorów kojarzonych przez kibiców piłki nożnej. Firma ta skupia się nie tylko na zakładach bukmacherskich, czego dowodem kanał Etoto TV, w którym są emitowane popularne magazyny “W ringu” i “Piłkarski Quiz Pod Napięciem”.

Zakłady bukmacherskie Etoto sięgają też do sportów wirtualnych. W porównaniu do pozostałych bukmacherów w Polsce w Etoto wciąż brakuje m.in. gier karcianych wzorem Betgames czy TVBET.

Czy jest kod promocyjny na Etotomanię?

Klikając w link promocyjny od Zagranie - od razu przejdziesz do poziomu srebrnego w Etotomani!

Kiedy są przyznawane bonusy w Etotomani?

Bonusy w Etotomani przyznawane są w zależności od tego, jaki masz poziom. Jeśli złoty - to możesz codziennie liczyć na specjalną promocję!

Jakie są statusy w Etotomani?

W Etotomani są trzy statusy: brązowy, srebrny i złoty.