ETOTO rejestracja bez dowodu – jak założyć konto online?

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

797 zł NA START: od depozytu 700 zł + darmowe zakłady 77 + ekstra freebet 20 zł

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:
pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Rejestracja konta w ETOTO to konieczność, jeśli chcesz zacząć obstawiać u tego bukmachera. Na szczęście to intuicyjny proces, niewymagający przesyłania dowodu osobistego. Do tego zajmuje graczom nie więcej niż 2 minuty. Dowiedz się, gdzie szukać formularza i jak dokładnie przebiega w ETOTO rejestracja, aby następnie nie popełnić żadnego błędu i zyskać dostęp do pełnej oferty zakładów oraz bonusów.

Rejestracja w ETOTO – dla kogo?

✔️ Konto w ETOTO mogą zarejestrować wyłącznie osoby pełnoletnie.
Rejestracja w ETOTO to proces, który ma wyłapać osoby poniżej 18 roku życia i zablokować im dostęp do obstawiania. Zakłady są grą hazardową i wymagają odpowiedzialnego podejścia, które zyskujemy z wiekiem.

✔️ Rejestrować się mogą osoby przebywające na terenie Polski.
Jest to sprawdzane podczas każdego logowania i jeżeli bukmacher wykryje logowanie z innego miejsca na świecie, to automatycznie wnoszenie zakładów będzie niemożliwe do czasu, aż lokalizacja nie wskaże Polski jako miejsca pobytu.

Czy rejestracja jest bezpieczna?

💡 W ETOTO rejestracja konta jest w 100% legalna i bezpieczna. Podczas zakładania profilu gracza należy podać podstawowe dane osobowe i kontaktowe. Bukmacher nie wymaga na tym etapie okazania dowodu osobistego czy wpisania numeru rachunku bankowego.

Legalni bukmacherzy, w tym oczywiście ETOTO, potrzebują tych podstawowych danych do późniejszej weryfikacji osoby, która postanowiła utworzyć konto. Muszą mieć punkt odniesienia. Warto jednak podkreślić, że ustawa hazardowa regulująca funkcjonowanie ETOTO narzuca obowiązek szyfrowania przekazu i stosowania zabezpieczeń uniemożliwiających wyciek danych. W konsekwencji nowy klient nie musi obwiać się, podając w formularzu m.in. swoje imię, nazwisko czy PESEL.

Rejestracja ETOTO w 3 krokach – gdzie i jak to zrobić?

Zakładanie konta w ETOTO jest bardzo intuicyjne i trwa 2-3 minuty. Proces został maksymalnie uproszczony, aby od momentu podjęcia decyzji o grze, klient mógł jak najszybciej przejść do działania.

Zarejestrować się można na stronie internetowej bukmachera, ale opcję taką daje też aplikacja ETOTO. Kliknij w poniższy przycisk, aby przejść bezpośrednio do formularza rejestracji:

Jak to wygląda w praktyce? Przejdźmy wspólnie ten proces, abyś samodzielnie zakładając konto mógł się wesprzeć przykładem. Oto instrukcja krok po kroku.

Wpisz dane do logowania

Pierwsza strona formularza rejestracji składa się z trzech pól:

 • Adres e-mail
 • Hasło do konta
 • Kod bonusowy

W pierwszej kolejności podczas rejestracji podaj dane do utworzenia konta, które w przyszłości będą niezbędne do logowania. E-mail posłuży jako login, a poprawne hasło potwierdzi, że jesteś tym za kogo się podajesz. W tym miejscu znajdziesz miejsce na kod bonusowy ETOTO. Wpisz tam hasło: ZAGRANIE, aby zyskać dostęp do oferty powitalnej.

Na tym etapie należy również zaznaczyć zgody i oświadczenia:

 • Oświadczenie o pełnoletności
  Aby bukmacher miał pewność, że masz 18 lat lub więcej.
 • Akceptacja Regulaminu oraz Polityki Prywatności
  Aby bukmacher wiedział, że zapoznałeś się z zasadami serwisu i w razie sporu mógł się powołać na te dokumenty.
 • Zgoda marketingowa
  Aby bukmacher wiedział, że może informować Cię np. o ofertach czy zmianach w regulaminie za pomocą mailingu.

Po uzupełnieniu wszystkich rubryk kliknij “Kontynuuj”.

Etoto rejestracja cz. 1.

Uzupełnij dane osobowe

W drugiej części formularza podczas rejestracji w ETOTO podaj swoje podstawowe dane osobowe, czyli informacje pozwalające zidentyfikować Cię jako osobę fizyczną. Pamiętaj, żeby podawać wyłącznie informacje zgodne z prawdą. Błędne dane zostaną szybko wychwycone podczas weryfikacji tożsamości gracza, a nieuczciwy klient zostanie wykluczony z gry.

W drugiej części trzeba uzupełnić:

 • Imię i nazwisko
 • Numer telefonu
 • PESEL

Na tym etapie pojawia się do zaznaczenia ostatnia zgoda i dotyczy podanego numeru telefonu. Bukmacher potrzebuje jej, aby móc Ci wysyłać SMS-y z bieżącą ofertą. Kliknij “Kontynuuj” i zakończ proces rejestracji w ETOTO.

Rejestracja w Etoto cz. 2.

Ustal limity gry

Ostatni krok ma miejsce już na świeżo założonym koncie. Po zalogowaniu ETOTO poprosi jeszcze o wskazanie limitów na grę. Limity określają czas, który gracz planuje spędzać na stronie bukmachera. Do określenia są limity dzienne oraz miesięczne.

Tego typu procedura jest prowadzona przez wszystkich legalnie działających bukmacherów i wynika z troski o gracza. Jak wiadomo, hazard może prowadzić do uzależnień, a odpowiedzialna gra z ustalonymi na starcie limitami pozwoli na samokontrolę, a także traktowanie obstawiania wyłącznie jako rozrywkę, a nie sposób na zarobek.

Konto tymczasowe a konto stałe – wady, zalety, funkcjonalności

Po przejściu rejestracji utworzysz konto tymczasowe. Docelowo każdy gracz musi posiadać konto stałe. Czym się różnią?

Konto tymczasowe ETOTO założysz bez dowodu, podając minimum danych. Z takiego konta możesz przeglądać ofertę i obstawiać zakłady, jednak nie dasz rady wypłacić pieniędzy. Co więcej, czas jego użytkowania jest ograniczony. Krótko mówiąc, to rodzaj konta, który pozwala szybko wejść do gry, jednak wiąże się z pewnymi ograniczeniami.

Konto stałe utworzysz po potwierdzeniu swojej tożsamości, a więc danych przesłanych na etapie rejestracji.

Wszystkie plusy i minusy konta tymczasowego oraz stałego zostały ujęte w poniższej tabeli.

Konto tymczasoweKonto stałe
Ważne 30 dniBrak ograniczeń
Logowanie do kontaLogowanie do konta
Obstawianie zakładówObstawianie zakładów
Dostęp do bonusówDostęp do bonusów
Limit wpłat do 4000 PLNBrak limitu
Brak możliwości wypłatyMożliwość wypłat

Jak zweryfikować konto w ETOTO?

Skoro już wiadomo, na czym polegają różnice pomiędzy kontem tymczasowym a stałym, to warto przybliżyć proces weryfikowania konta w ETOTO. Jest on równie prosty co rejestracja, więc żaden z graczy nie powinien mieć większych problemów z potwierdzeniem tożsamości.

Są dwa sposoby weryfikacji konta ETOTO: klasyczne przesłanie dokumentów oraz logowanie przez mojeID.

Klasyczna weryfikacja konta ETOTO

 • Zaloguj się na swoje konto gracza.
 • Wejdź do odpowiedniej zakładki: Twoje Konto -> Twój profil -> Przejdź na konto stałe.
 • Wypełnij formularz: podaj numer rachunku bankowego i prześlij skan dokumentu tożsamości –dowodu osobistego lub paszportu.
 • Poczekaj na weryfikację konta, która powinno nastąpić w ciągu około 10 minut.

Weryfikacja konta ETOTO przez mojeID

 • Zaloguj się do swojego profilu.
 • Odwiedź zakładkę przeznaczoną do weryfikacji: Twoje Konto -> Twój profil -> Przejdź na konto stałe.
 • Wybierz weryfikację poprzez mojeID, czyli logowanie do banku.

💡 Jak działa mojeID w ETOTO?

To specjalny system weryfikacji tożsamości, za który odpowiada Krajowa Izba Rozliczeniowa. Bazuje na szyfrowanym logowaniu do banku, podczas którego system potwierdza prawdziwość wcześniej deklarowanych danych. Co istotne, wszystko odbywa się bez przesyłania jakichkolwiek danych do bukmachera. System jedynie przekazuje bukmacherowi informację o zgodności lub jej braku. Właśnie dlatego rozwiązanie to jest tak bezpieczne i polecane graczom. Dowiedz się więcej o działaniu funkcji mojeID.

Więcej informacji o samym bukmacherze, a także opinie o ETOTO są dostępne w odrębnym artykule na naszej stronie.

FAQ

Jak założyć konto w ETOTO?

Zakładanie konta w ETOTO jest bardzo proste i intuicyjne. Wejdź na stronę bukmachera i wypełnij formularz rejestracyjny: podaj dane konta, dane osobowe, kod promocyjny oraz zaakceptuj regulamin serwisu.

Ile trwa w ETOTO rejestracja?

Rejestracja w ETOTO trwa 2-3 minuty. Bukmacher maksymalnie skrócił i uprościł proces zakładania konta, aby umożliwić graczowi szybkie obstawienie zakładu.

Czy rejestracja w ETOTO jest bezpieczna?

W ETOTO rejestracja jest w 100% bezpieczna i legalna. To operator posiadający licencję MF i stosujący się do zapisów ustawy hazardowej. Ma obowiązek szyfrować połączenie internetowe oraz bezpiecznie przechowywać dane graczy i nikomu ich nie udostępniać.

Zaloguj się aby dodawać komentarze