tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

200% do 300 zł od depozytu

+ 50 zł freebet (dodatkowy bonus TYLKO z naszym kodem promocyjnym)

 

 

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 200% do 200 zł

FREEBET: 50 zł

 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Etoto rejestracja

Zarejestrowanie konta w Etoto umożliwi ci dostęp do oferty tego bukmachera. Etoto rejestracja trwa krótko, bo bukmacher ten poszedł na skróty i przygotował możliwość założenia konta bez dowodu osobistego. Rejestracja pozwoli ci uzyskać status nowego klienta Etoto, a to oznacza bonus powitalny i pełny pakiet możliwości w zakładach bukmacherskich. Konto u bukmachera Etoto zarejestrujesz w serwisie internetowym etoto.pl i aplikacji mobilnej.

Etoto rejestracja 2022 – Pakiet 350 złotych ✔️
Kod bonusowy Etoto LINK
Bonus od depozytu (BEZ obrotu)
200% do 300 PLN w sumie
Bonusy i freebety 50 PLN
Ostatnia aktualizacja 01.06.2022

Tylko u nas! Darmowy zakład 50 PLN dla nowych w ETOTO

Jedyna taka promocja dla nowych graczy, którzy założą konto w Etoto z kodem ZAGRANIE! Odbierz darmowy zakład w wysokości 50 PLN,  jedyne co musisz zrobić to założyć konto z naszego linku: https://zagranie.com/go/etoto. Kolejnym krokiem jest dokonanie pierwszej wpłaty, która wyniesie co najmniej 50 złotych. Co dalej? Poczekaj kilka minut i ciesz się z dodatkowego zakładu! Freebet dostępny będzie tylko i wyłącznie w aplikacji mobilnej, a na jego wykorzystanie będziesz miał 30 dni!

Mało tego! Omawiany bonus łączy się ze stałą promocją 200% do 300 PLN przy wpłacie 100 PLN! Co to oznacza? Twoja pierwsza wpłata przyniesie Ci kolejne bonusy! Jeśli przelejesz 100 PLN, to na obstawianie będziesz miał aż… 350 PLN! Lepszego czasu na założenie konta w Etoto już prawdopodobnie nie będzie!

etoto bonus freebet 50

Rejestracja u bukmacherów jest potrzebna, bo zakłady online wymagają tego, żeby nowy użytkownik utworzył profil gracza. To ważna czynność, bo później możesz otrzymywać bonusy na zarejestrowane konto, a także realizować wpłaty oraz wypłaty. Twoje konto w Etoto będzie zabezpieczone hasłem, które ustanowisz na etapie rejestracji. Oczywiście później, w trakcie gry w Etoto – możesz zmienić hasło logowania.

Rejestracja w Etoto zajmuje dosłownie chwilę. To przykład bukmachera bez dowodu, który daje możliwość założenia konta bez okazywania dokumentu tożsamości. Nie myśl jednak, że konto może zarejestrować niepełnoletnia osoba. Zgodnie z prawem z usług bukmacherskich w Polsce może korzystać gracz, który ukończył osiemnaście lat. Przy weryfikacji trzeba to potwierdzić np. wtedy kiedy będziesz chciał wypłacić wygrane z konta. Rejestracja w zakładach bukmacherskich pozwoli ci uzyskać Etoto bonus dla nowych klientów. Firma Etoto znajduje się w gronie tych legalnych bukmacherów online, gdzie można otrzymać bonusy za rejestrację!

Etoto rejestracja krok po kroku

Zdajemy sobie sprawę, że jeśli jesteś użytkownikiem, który już gdzieś rejestrował konto bukmacherskie – to szczegółowe wytyczne nie są ci potrzebne. Możemy potwierdzić, że rejestracja w Etoto jest podobna do tworzenia konta w STS, Superbet, Betfan lub Fortunie. Natomiast, jeśli czyta nas początkujący gracz, dla którego konto w Etoto jest pierwszym wyborem bukmachera, to wtedy proces rejestracji może być niewiadomą. Szybko jednak wyjaśniamy, że to nic trudnego, bo zarejestrowanie się w zakładach online może być podobne do rejestracji w sklepie internetowym. Proces przebiega bardzo podobnie.

etoto formularz rejestracyjnyq

Przed przystąpieniem do rejestracji zachęcamy, żeby sprawdzić Etoto kod bonusowy. To hasło do tego bukmachera online, które podczas rejestracji może powiększyć twój bonus na start. Dla użytkowników Zagranie takim kodem bonusowym jest rejestracja z naszego linka promocyjnego – to wystarczy, żeby aktywować kod Etoto i odebrać wyższe bonusy! Jak wygląda rejestracja w Etoto krok po kroku? Sprawdź:

1. krok: przejdź z naszego odnośnika na Zagranie do strony etoto.pl.

2. krok: kliknij przycisk “rejestracja” w serwisie Etoto i rozpocznij wpisywanie danych do formularza.

3. krok: wprowadź na początku takie informacje jak: adres e-mail oraz ustaw hasło do logowania.

4. krok: zaznacz oświadczenie o tym, że jesteś pełnoletnim użytkownikiem.

5. krok: opcjonalnie zaznacz zgodę na otrzymywanie wiadomości marketingowych od Etoto.

6. krok: naciśnij “kontynuuj” i przejdź do kolejnego okna rejestracji.

7. krok: w drugim formularzu wprowadź swoje imię, nazwisko, numer telefonu i PESEL.

8. krok: zakończ rejestrację, a następnie zweryfikuj pocztę e-mail klikając w link, który otrzymasz od bukmachera.

9. krok: zaloguj się na stronie etoto.pl korzystając z adresu e-mail i ustawionego hasła!

Etoto nie należy do grona tych bukmacherów, którzy przy rejestracji wymagają dowodu osobistego/paszportu, a także wpisywania numeru konta bankowego. Bukmacher zdecydował się proces ten zwany jako weryfikacja odroczyć w czasie. Wciąż jest on konieczny, ale można to zrobić po rejestracji. Model szybkiej rejestracji Etoto oznacza, że posiadasz u tego bukmachera konto tymczasowe, które ma pewne ograniczenia. Jakie? Na konto tymczasowe Etoto nałożony jest limit wpłat do 5000 PLN.

Mając taki status nie będziesz mógł dokonać również wypłaty środków z konta bukmacherskiego. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby po rejestracji zweryfikować dane osobowe i cieszyć się wszystkimi możliwościami zakładów Etoto.

Rejestracja w Etoto – weryfikacja konta

W Etoto weryfikacja odbywa się po rejestracji. Kiedy? Generalnie zawsze musi mieć ona miejsce przed pierwszą wypłatą. Np. jeśli zlecisz wypłatę, a twoje konto będzie niezweryfikowane, to bukmacher zażąda weryfikacji. Możesz to zrobić w dowolnym innym terminie, kiedy właśnie będziesz miał czas na to. Kiedy uda ci się zweryfikować konto, to bez limitu możesz robić wpłaty i wypłaty z konta Etoto.

Po rejestracji w Etoto konto możesz zweryfikować w jego ustawieniach. W sekcji “weryfikacja” trzeba wprowadzić dodatkowe informacje, które pozwalają zweryfikować dane osobowe gracza. Co to za informacje? Adres zamieszkania, numer dokumentu tożsamości i numer konta bankowego. Jako potwierdzenie twoich danych – trzeba wysłać do bukmachera skany/zdjęcia dokumentu tożsamości. Wystarczy je dołączyć za pośrednictwem aplikacji Etoto. Pamiętaj tylko, aby zdjęcia/skany były czytelne i obustronne! Bukmacher po otrzymaniu twojej aplikacji o weryfikacje powinien w niedalekiej przyszłości wydać pozytywną decyzję. W niektórych przypadkach pracownik Etoto może poprosić o ponowne wysłanie skanów, jeśli jakieś dane na dokumencie będą trudne do rozpoznania.

Logowanie w Etoto

Logowanie się do bukmachera online Etoto odbywa się w tradycyjny sposób, czyli za pośrednictwem adres e-mail i hasła. Chcąc skorzystać z Etoto zakłady bukmacherskie wystarczy wejść na stronę etoto.pl i wybrać przycisk “zaloguj się”. Na stronie pojawi się moduł logowania, gdzie trzeba wpisać:

  • adres e-mail,
  • hasło.

W przypadku graczy, którzy nie mogą się zalogować, bo np. zapomnieli hasło bukmacher stworzył możliwość jego zresetowania i przywrócenia dostępu do konta Etoto.

etoto logowanie

Etoto rejestracja – co dostanę za kod promocyjny

U bukmachera Etoto za rejestrację i kod promocyjny można otrzymać bonus powitalny. Co jest wypłacane nowym graczom? Firma ta oferuje bonus 200%, dzięki któremu Twój budżet początkowy wyniesie 300 PLN po pierwszej wpłacie. Wystarczy przelać na konto u bukmachera 100 PLN, aby odebrać 200 PLN. Następnym krokiem jest zagranie za równowartość bonusu. Zadanie wykonane? Możesz wypłacić bonus bez obrotu! To Ty decydujesz, czy wypłacasz środki, czy grasz dalej.

bonus etoto 200

Rejestracja w Etoto – opinie

Etoto opinie w przypadku rejestracji powinny być dobre, bo bukmacher w tym przypadku nie stawia trudnych warunków. Etoto należy do grona tych bukmacherów, którzy weryfikacją danych zajmują się po rejestracji. To pozwala błyskawicznie założyć konto bukmacherskie i obstawiać zakłady. Gdyby przy rejestracji był potrzebny dowód osobisty, to cały proces mógłby zająć po prostu więcej czasu.

Zazwyczaj rejestracja z pełną weryfikacją trwa o kilka minut dłużej, bo w tym czasie trzeba podać więcej danych osobowych, a także wykonać skany/zdjęcia dokumentu tożsamości i załączyć do aplikacji bukmachera. Opinie o rejestracji w Etoto trzeba też rozwinąć na pozostałe sekcje. Bonus 200% do łącznej kwoty 300 PLN to akcja, która na pewno zachęca nowych typerów. Jeśli już można narzekać na rejestrację Etoto, to na pewno brakuje zakładu bez ryzyka. Tego rodzaju gratyfikacja za rejestrację czeka w STS, Fortunie i Superbet.

Jakie jeszcze korzyści zyskam, rejestrując się w Etoto?

Założenie konta w Etoto przez link Zagranie pozwala ci za darmo uzyskać złoty status w Etotomania. To daje ci z miejsca prawo do wyższych bonusów w tym programie lojalnościowym. To duży atut, którego byś nie miał, jeśli wykonałbyś rejestrację bez kodu promocyjnego. Korzyści rejestracji w Etoto to na pewno dostęp do wysokich kursów. Etoto to bukmacher, który nakłada niską marżę na wiele meczów piłkarskich. Co to oznacza? Oczywiście to, że jego gracze obstawiają po dobrych kursach. Oferta Etoto, jeśli chodzi o zakłady przedmeczowe i live również zbiera pochwały. A co więcej, po rejestracji możesz też korzystać z mobilnej aplikacji, którą pobierzesz na telefon z systemem iOS i Android.

FAQ

Jaki jest kod bonusowy Etoto?

Kod bonusowy Etoto, to rejestracja z linka promocyjnego od Zagranie!

Co otrzymam za rejestrację w Etoto?

Za rejestrację w Etoto możesz zyskać bonus powitalny 200% do 300 PLN w łącznym rozrachunku!

Czy Etoto oferuje rejestrację bez dowodu?

Tak, Etoto to bukmacher bez dowodu, gdzie szybko zarejestrujesz konto.

Zaloguj się aby dodawać komentarze