Etoto bonus – sprawdź jakie promocje czekają u tego bukmachera! Jaki bonus otrzymasz w Etoto? Główną promocją Etoto jest bonus 100% do 1500 PLN. Poz tym możesz zgarnąć aż 1000 PLN dzięki Etotomanii. Sprawdź – co zrobić, by otrzymać bonus Etoto, dowiedz się jak go obrócić i jak zgarnąć wszystkie najwyższe promocje!

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1500 zł + 1000 zł w bonusach i freebetach (ETOTOMANIA)

Dedykowana oferta promocyjna cashbacku do 2500 PLN dla Zagranie.com!

Kod rejestracyjny
kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

Bonus od depozytu: 100% do 1500 PLN 

Bonusy i freebety: 1000 PLN (ETOTOMANIA)

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Etoto bonus

Etoto bonus 2021 – Pakiet 2500 złotych ✔️    
Kod bonusowy Etoto LINK
Bonus od pierwszego depozytu 100 % do 1500 PLN
Bonusy i freebety 1000 PLN
Ostatnia aktualizacja 26.07.2021

Bonusy u bukmachera Etoto

Etoto to bukmacher, który na polskim rynku jest od dobrych kilku lat. To legalny operator, który posiada zgodę od Ministerstwa Finansów – numer licencji: Ktoś mniej zorientowany w rynkowych realiach powie, że skoro bukmachera Etoto reklamują takie twarze jak Mateusz Borek, Michał Pol, Roman Kołtoń czy Tomasz Smokowski – to musi to być wiodąca marka wśród bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie Etoto to wciąż niszowa firma bukmacherska, która ma sporo do poprawy. Bukmacher ten ciągle się rozwija i na bieżąco poprawia swoją ofertę.

Bonusowa oferta składa się z pakietu dla nowego gracza oraz promocji dla stałych klientów. Musisz wiedzieć, że wszystko to jest możliwe po założeniu konta z naszego linku bonusowego. To niejako zapisanie się do promocji VIP od Etoto, co może przekładać się na wyższe bonusy od tego bukmachera.

Warto wspomnieć, że są różne rozdaje zakładów w Etoto i tylko od Ciebie zależy, jak je wykorzystasz. W przypadku strony bukmachera Etoto należy pamiętać, że oprócz bonusów na start, dostępne są również promocje bukmacherskie dla stałych klientów. Te zazwyczaj operatorzy dają przy okazji ważniejszych wydarzeń w świecie sportu. W zakładach bukmacherskich etoto na ten moment nie ma takich, ale jeżeli się pojawią, to będziemy Was informować na bieżąco. 

Etoto bonus – czy działa kod bonusowy?

Nasi użytkownicy wiedzą, że warto skorzystać z kodów bonusowych od Zagranie, bo zawsze dzięki nim można więcej zyskać. Kody promocyjne ze strony zagranie.com pozwalają odebrać dodatkowy freebet, zakład bez ryzyka lub większy bonus od depozytu.

W Etoto nie ma opcji wpisania kodu i każdy gracz na start może otrzymać taki sam bonus. Klikając w nasz odnośnik przejdziesz do rejestracji Etoto, co zastąpi ci klasyczny kod promocyjny. To nie nowość w zakładach bukmacherskich, bo podobną strategię rejestracji z kodem promocyjnym stosuje inny legalny operator w Polsce, czyli Superbet. Tam również wystarczy skorzystać z naszego linku, żeby zapisać się do akcji z kodem bonusowym i powiększonymi bonusami.

Jeśli szukasz specjalnych kodów bonusowych, to nasze vouchery do bukmacherów znajdziesz na stronie: https://zagranie.com/kody-bonusowe/.

Bonus powitalny etoto to aż 2500 złotych w różnej formie, o czym mogliście więcej przeczytać wyżej. Kody bonusowe w tym wypadku nie istnieja, a wystarczy założyć konto z naszego linku. Wtedy otrzymacie 100% aż do 1500 złotych od depozytu, a do tego 1000 złotych we freebetach i bonusach, więc możliwości jest dużo. Zakłady etoto dają dużo możliwości swoim klientom na obstawianie najpopularniejszych dyscyplin i wydarzeń razem z bonusami. 

Kod bonusowy Etoto

Zapewne jesteście przyzwyczajeni do tego, że różne kody promocyjne lub bonusowe zapewniają Wam dodatkowe rzeczy na start. Nic w tym dziwnego, w końcu operatorzy często to stosują, jednak tutaj jest trochę inaczej. Etoto postawił na nieco inny sposób otrzymacie rzeczy na start, ale można odnieść wrażenie, że to tylko na plus dla klientów – w końcu Ci nie muszą się martwić o żadne dodatkowe rzeczy, a to zazwyczaj stwarzało problemy.

W Etoto kod bonusowy to po prostu link rejestracyjny, który znajdziecie wyżej. Bukmacher nie posiada specjalnego kodu promocyjnego, który zapewni Wam pakiet bonusowy. Jest to o tyle dobre, że wystarczy założyć konto z naszego linku, wypełniając szybki i krótki formularz rejestracyjny, a od razu otrzymacie dostęp do pakietu powitalnego. O nim jeszcze więcej znajdziecie niżej. 

Dzięki temu, że w Etoto nie ma specjalnego kodu bonusowego, a wystarczy kliknąć w nasz link i założyć konto, nie musicie się już martwić, że np. system nie wpisał Wam go poprawnie, albo sami coś źle przepisaliscie. Teraz wszystko jest zautomatyzowane i dostęp do oferty, a także możliwość wykorzystania środków, które się otrzymało w ramach bonusów, jest po zaledwie kilku minutach. 

Trudno wskazać, czy najlepszy bukmacher to Etoto. W końcu ten operator ma wysoki bonus powitalny, bo wynoszący aż 2500 złotych. Jednak inne kwestie są jeszcze do poprawy, o czym warto pamiętać. W tych zakładach bukmacherskich, tak jak u innych, obowiązuje regulamin przy każdej z promocji i przejdziemy właśnie do tego. 

Jak obrócić bonus w Etoto?

W Etoto bonus zdobędziecie za założenie konta z linku od Zagranie – to już wiemy. A jak obrócić tym bonusem i co dokładnie wymaga operator? Sprawa jest bardzo prosta i już Wam tłumaczę. W pakiecie powitalnym mamy bonus od depozytu 1500 PLN i 1000 PLN we freebetach i innych rzeczach. Warunki, które trzeba spełnić, żeby móc wypłacić środki bonusowe w Etoto są bardzo proste i operator nie wymaga wielu rzeczy, jednak dla części klientów mogą być uciążliwe. W końcu lepiej jest mieć bonusy bez depozytu i obrotu. 

W przypadku bonusu w Etoto czas na obrót to aż 30 dni i wydaje się to bardzo dużo. To standardowy czas, taki jak u innych bukmacherów, ale należy wziać pod uwagę jednak inne rzeczy i tutaj to nie wygląda już tak przyjemnie. Sumą całego bonusu trzeba obrócić aż sześć razy i to jest dość sporo. Zazwyczaj wymagany obrót to np. 3-krotność. Dostępne są kupony zarówno SOLO, jak i AKO oraz przedmeczowe lub live. Wysoki jest także kurs minimalny kuponu, bowiem ten wynosi aż 2.20. 

W przypadku zakładów AKO kurs pojedyńczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30. O ile czas na obrót bonusem w Etoto jest duży, to sama kwota nie robi już takiego wrażenia na tle innych operatorów, a warunki dotyczące obrotu nie są wcale aż tak przyjazne. To na pewno na minus, jednak nie można powiedzieć, że nie ma na co wykorzystać tych bonusów, bo w przypadku Etoto oferta jest bardzo duża!

W aplikacji mobilnej Etoto możecie skorzystać z bonusów na start, a później obracać środkami od tego operatora. Na stronie internetowej jest do pobrania apka, więc dzięki temu dostaniecie dostęp do szerokiej oferty i obrotu środkami z bonusu.

Rejestracja w Etoto z kodem bonusowym

Kod bonusowy Etoto działa jako link rejestracyjny, więc po kliknięciu w niego trzeba zarejestrować konto na etoto.pl. Jak to się robi w Etoto? Wszystko polega na uzupełnieniu formularza rejestracyjnego, w którym trzeba podać podstawowe informacje jak: : e-mail, hasło konta, imię, nazwisko, numer telefonu i PESEL.

etoto bonus 1500

Etoto oferuje skróconą rejestrację, która polega tylko na wpisaniu kilku danych dotyczących konta i twojej osoby. Bukmacher w ten sposób poszedł śladem innych firm, które również pozwalają założyć konto w dosłownie 1-2 minuty. W Etoto może to zając nawet 30 sekund. A po tym czasie masz do dyspozycji bonus startowy i pełną ofertę tego bukmachera.

Przed zleceniem wypłaty z konta Etoto należy zweryfikować swój status gracza. Do tego potrzebne są dodatkowe informacje takie jak adres zamieszkania i dokument tożsamości (skan dowodu osobistego/paszportu). Uzupełnić to możesz po zrobieniu szybkiej rejestracji w Etoto.

Etoto bonus powitalny 100% do 1500 PLN

Promocja Etoto dla nowych graczy polega na tym, że wpłacasz od 1 do 1500 PLN, a od bukmachera otrzymujesz drugie tyle w formie bonusu na dalszą. To, innymi słowy, bonus 100% od pierwszej wpłaty. Decydując się na maksymalną wpłatę w bonusie (1500 PLN), łącznie na start będziesz miał 3000 złotych na grę.

etoto opinie strona

Minimalny depozyt, od którego Etoto przyzna bonus to już 1 PLN. Dla przykładu – jeśli wpłacisz 10 PLN, to w bonusie otrzymasz 10 PLN. W regulaminie jest zastrzeżenie, że maksymalnie bonus może wynieść 1500 PLN przy wpłacie 1500 PLN.

Po założeniu konta w Etoto i zrobieniu pierwszego depozytu (z wyłączeniem opcji Skrill i Neteller) – na stronie Etoto pojawi się pop-up, czyli okno, w którym będzie trzeba zaakceptować bonus. To sprawi, że twoje saldo zostanie dodatkowo zasilone bonusem Etoto 100%.

Zakłady przedmeczowe w Etoto to szeroka oferta i dzięki temu dostaniecie możliwość wykorzystania właśnie bonusu od depozytu. 1500 złotych to dużo, więc dobrze jest się zastanowić, na co chcecie je wykorzystać. Kursy bukmacherskie w Etoto są wysokie, więc z obrotem nie powinno być większych problemów, szczególnie, że warunki stawiane przez operatora są dość przyjazne nowym klientom. 

Zasady bonusu Etoto

Otrzymany bonus Etoto, a także kwota depozytu musi zostać obrócona – tak stwierdza regulamin oferty. Jakiego obrotu wymaga Etoto przed wypłatą bonusu? Bonus trzeba obrócić sześciokrotnie w zakładach pojedynczych z kursem minimalnym 2.20 lub zakładach akumulowanych, gdzie minimalny kurs dla pojedynczej selekcji wyniesie 1.50.

Korzystając z bonusu Etoto pamiętaj, że do promocji nie kwalifikują się wpłaty robione przez portfele elektroniczne Skrill i Neteller. Metody płaności jednak działają szybko i oprócz tych wymienionych możecie skorzystać z innych, jak np. karty płatniczej, czy BLIK. Trzeba przyznać, że wśród zakładów bukmacherskich z całą pewnością jest to jedna z ciekawszych opcji. 

Tylko u nas +1000 zł w ETOTOMANII !

Rejestrując się z naszych banerów lub linków poza znakomitą ofertą bonusu 100% do 1500 PLN otrzymasz automatycznie także złoty status w programie lojalnościowym ETOTOMANIA! Oznacza to, że możesz otrzymać minimum 16 freebetów i bonusów w miesiącu o łącznej wartości ponad 1000 zł!

ETOTOMANIA to program lojalnościowy, dzięki któremu Twoja aktywność jest odpowiednio nagradzana. Stawiając zakłady zbierasz punkty, które decydują jakie nagrody odbierzesz w następnym miesiącu. A tych jest multum! Przykładowo dla poziomu srebrnego (co najmniej 350 pkt zebranych w poprzednim miesiącu) otrzymujesz freebety i bonusy o łącznej wartości ponad 500 złotych. Na poziomie złotym zgarniasz oferty codziennie przez cały miesiąc, a ich łączna wartość wynosi 1000 zł!

Jak więc widzicie, z bonusu powitalnego korzystacie nie tylko przy pierwszym bonusie od depozytu, ale także później. Dostajecie dostęp do ETOTOMANII, a ta zapewnia Wam promocje dostępne co kilka dni, o ile spełniacie warunki i zbieracie punkty. Bonus powitalny etoto jest więc przyjazny dla nowych klientów i daje im sporo możliwości na grę. Promocje bukmacherskie wśród operatorów to ważna rzecz, bo często to nimi właśnie zyskują nowych klientów, ale trzeba pamiętać, że są legalni bukmacherzy często ścigają się na nie, więc obserwujcie Zagranie, żeby dowiedzieć się, gdzie są najlepsze opcje do obstawiania. 

Opinie o bonusie Etoto

Bonus 100% do 1500 PLN robi całkiem duże wrażenie, ponieważ konkurencja często oferuje niższe bonusy. Etoto w swojej ofercie posiada jeszcze freebety do 1000 PLN, ale nie znajdziemy tutaj zakładu bez ryzyka. Najwyżej oceniani bukmacherzy online w pakietach powitalnych oferują bonus bez depozytu, cashback i bonus od wpłaty. To nieco lepsze bonusy niż ten od Etoto. Liczymy, że w przyszłości Etoto poprawi swoją ofertę na start, pozwalając na zakład bez ryzyka, który jest ulubioną promocją wszystkich graczy.

Chcesz więcej bonusów bukmacherskich? Sprawdź aktualne promocje na stronie: https://zagranie.com/bonusy-bukmacherskie/.

Etoto kod bonusowy to nic innego jak link rejestracyjny, o czym już wiecie. Warto jednak wspomnieć, że to jedna z rzeczy, która wyróżnia tego bukmachera na tle innych. W końcu inni operatorzy często wymagają właśnie wpisania kodu podczas rejestracji. Co prawda bonusy bez depozytu nie są do zgarnięcia w Etoto, ale możliwości jest dużo. Pakiet powitalny jest duży i trzeba to również wziąć pod uwagę. 

Promocje w Etoto

Bonus na start od Etoto już wylądował na twoim koncie i został obrócony? W takiej sytuacji możesz przejść do kolejnych promocji tego legalnego bukmachera. Ciekawą opcją w zakładach Etoto jest tzw. Etotomania. To program lojalnościowy, a zarazem kalendarz promocji, dzięki któremu codziennie można otrzymywać specjalne bonusy.

oferta powitalna w etoto

Etotomania jest z automatu dla zarejestrowanych graczy. W tym programie działają trzy progi, które wiąże się z wysokością bonusów, jak i częstotliwością ich otrzymywania. W najwyższym złotym pakiecie bonusy pojawiają się codziennie i mogą wynosić np. 55 PLN freebetu.

Jak dołączyć do Etotomani? Wszystko przebiega w sposób automatyczny, a za swoją aktywność w zakładach Etoto otrzymujesz punkty. Zbierając punkty możesz awansować z poziomu brązowego na sreberny, a następnie złoty. Im wyżej – tym lepsze bonusy są do twojej dyspozycji. Decydując się na bonus w Etotomani oczywiście zwrócić uwagę na regulamin poszczególnych promocji.

Co jeszcze można znaleźć w bonusach Etoto? To program polegający na zapraszaniu kumpli. Za każdego poleconego przez siebie gracza, który dokona obrotu na kwotę 300 PLN – otrzymasz bonus 50 PLN!

Aby mieć dostęp do tych wszystkich rzeczy wystarczy zarejestrować konto, a sam obrót bonusem też należy do przyjemnych, więc nic dziwnego, że opinie o tym bukmacherze są dość dobre. Dla nowych graczy przewidziano także już drugi poziom w ETOTOMANII, więc to kolejny plus, o którym warto pamiętać. Trzeba też pamiętać, że w zakładach bukmacherskich ważne są zasady dotyczące obrotu. 

Aplikacja Etoto

Bonusy w Etoto są dostępne na komputerze oraz mobilnej aplikacji tego bukmachera. To jeden z jego największych atutów, że oferuje promocje na start i dla stałych klientów również za pośrednictwem telefonu!

Aplikacja Etoto umożliwia korzystanie z zakładów tego bukmachera na urządzeniach z systemem iOS i Android. Aplikacja pozwala odebrać i obrócić bonus powitalny, a także dokonywać płatności i typować zakłady.

Tak naprawdę w aplikacji od Etoto masz wszystko to, co jest w komputerowej wersji tego bukmachera.

Jak wpłacić pieniądze na bonus Etoto? Jak wypłacić wygrane?

Płatności od Etoto? Jakie są sposoby, że zrobić depozyt? Etoto udostępnia system wpłat już od kwoty 1 PLN. Depozyt można zrobić o każdej porze dnia i nocy, bo w końcu wszystko odbywa się elektronicznie. Po wybraniu wpłaty na swoim koncie Etoto wybierasz kwotę, jaką chcesz przelać oraz metodę płatności.

Do wyboru masz następujące metody wpłaty:

  • Przelewy 24,
  • BLIK,
  • VISA,
  • Mastercard.

Kwota wypłaty jest taka sama jak w przypadku wpłaty, a więc minimum 1 PLN. Wygrane mogą być tylko przelane na rachunek bankowy klienta. Czas oczekiwania na przelew od Etoto może wydłużyć się do nawet trzech dni roboczych.

Oferta Etoto

Bonusy od Etoto, to jedno, ale w wyborze bukmachera ważna jest oferta, czyli wszystko to, co jest związane z codziennym obstawianiem. Jak to wygląda u bukmachera Etoto?

Oferta obejmuje sporty i sporty wirtualne. Zakłady sportowe przedmeczowe i live ciągle są udoskonalane, co trzeba oddać temu bukmacherowi. Oferta od Etoto nie przewodzi wśród legalnych bukmacherów, ale może ją umieścić w środku stawki. Typerom może podobać się to, że w Etoto są dobre kursy na zakłady pre-match i “na żywo”.

oferta etoto

Etoto to zakłady na piłkę nożną, tenis ziemny, NBA, NHL, e-sport i wiele innych sportów. Tak naprawdę wśród dyscyplin można naliczyć się około 20 sportów. Ale na samych sportach oferta się nie kończy, bo każda dyscyplina to szereg krajów, a tam są odpowiednie ligi, puchary i turnieje. Można szacować, że codziennie w Etoto pojawia się setki nowych zdarzeń do obstawiania w typach dnia.

Zakłady sportowe, zakłady na żywo i duża oferta sprawiają, że ten bukmacher wyróżnia się na tle innych operatorów i z całą pewnością może w ten sposób znaleźć swoją niszę. Bonus od pierwszej wpłaty jest więc dość łatwy do wykorzystania.

Zalety i wady bukmachera Etoto

Zaletą Etoto są kursy, czytelna strona internetowa i dobra mobilna aplikacja. Bukmacher ten po serii akcji optymalizacyjnych portal etoto.pl w końcu postawił na sprawdzone rozwiązania, które naszym zdaniem zdają egzamin. Serwis etoto.pl jest intuicyjny i prosty w obsłudze, a dla początkujących użytkowników to ważne informacje.

Czy Etoto ma wady? Oczywiście tak jak każdy bukmacher, tak i Etoto ma swoje słabe strony. Na czym polegają minusy w zakładach Etoto? Oferta “na żywo” mogłaby być bogatsza o wydarzenia sportowe. A jeśli już jesteśmy przy typach live, to brakuje transmisji wideo – czegoś na wzór STS TV lub Fortuna TV. Etoto prężnie działa na youtube, więc wie, że typerzy lubią oglądać wydarzenia sportowe “na żywo”. Takie udogodnienie w zakładach live mogłoby posłużyć sprawniejszemu typowaniu. W zakładach bukmacherskich etoto każdy więc może znaleźć coś dla siebie i obstawiać spotkania.

Więcej opinii o Etoto znajdziesz tutaj: https://zagranie.com/etoto-opinie/.

FAQ

✅ Jaki jest bonus w Etoto?

Powitalny bonus w Etoto to 100% od pierwszego depozytu do 1500 złotych oraz freebety do 1000 PLN!

✅ Jak obrócić bonus Etoto?

Za bonusowe środki trzeba zagrać sześć razy w zakładach pojedynczych z kursem min. 2.20 lub zakładach AKO z minimalnymi kursami dla pojedynczych typów 1.50.

✅ Czy działa kod promocyjny Etoto?

Etoto zamiast standardowego kodu promocyjnego oferuje link rejestracyjny, który znajdziesz w serwisie Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze