fbpx
https://zagranie.com 2019-01-21 17:10:30 2019-02-01 12:11:09

ekskluzywny kod rejestracyjny:

-
kliknij przycisk poniżej, aby otrzymać ekskluzywny bonus
nasza ocena bukmachera: 7.6
czas rejestracji: 5 min
wypłata: do 24h

ETOTO bonus powitalny do 1000 PLN!

Spodobała Ci się oferta ETOTO i planujesz rozpocząć przygodę z tym operatorem? Świetnie się składa, ponieważ dzięki współpracy bukmachera z Zagranie mamy dla Was specjalnie przygotowaną promocję. Wystarczy założyć konto po kliknięciu w poniższy baner, który zapewni dostęp do jednej z najwyższych propozycji bonusu od depozytu na start.

 

ETOTO – rejestracja

Proces założenia konta u legalnych bukmacherów zazwyczaj wygląda podobnie. W przypadku ETOTO natrafimy na trzy kroki, które trzeba pokonać, żeby prawidłowo się zarejestrować. Na początek absolutna podstawa, czyli wypełnienie pozycji z imieniem oraz nazwiskiem. Do określenia będzie również płeć.

W dwóch kolejnych fazach bukmacher poprosi nas o bardziej szczegółowe dane. Między innymi o podanie skanu lub fotografii dowodu osobistego, co nie spotyka się z pozytywnym odbiorem wśród nowych graczy. Niestety, takie są aktualnie wymogi, więc każdy legalny bukmacher w naszym kraju musi weryfikować wiek swoich klientów. Zakłady wzajemne w Polsce są dostępne dla osób, które ukończyły 18 lat.

Podanie szczegółowych danych osobowych nie naraża klientów na niebezpieczeństwo, ponieważ legalni bukmacherzy mają obowiązek ich ochrony.

 

ETOTO bonus na start – szczegóły

Promocja związana z bonusem na start w ETOTO to klasyczna forma bonusu od depozytu. Propozycja doskonale znana na polskim rynku zakładów bukmacherskich, ponieważ praktycznie wszyscy operatorzy gwarantują taką możliwość. Oferty różnią się pod względem proponowanych warunków, kwot oraz regulaminu obrotu.

W przypadku ETOTO mówimy o bonusie, który składa się z dwóch depozytów. W pierwszym możemy otrzymać 200% od wpłaty do maksymalnej poprzeczki 100 PLN. W drugim możliwości się zwiększają, ponieważ nowi gracze mogą liczyć na 100% drugiego depozytu aż do granicy 900 PLN. W łącznym rozrachunku jest to jedna z najwyższych propozycji, jakie można otrzymać w Polsce.

Warunki obrotu bonusem są następujące. Po pierwsze gracz otrzymuje termin 30 dni na wykorzystanie otrzymanych środków. Żeby wypłacić pieniądze konieczny będzie czterokrotny obrót (łącznie depozyt +bonus)

Warto również wiedzieć, że aby obrót został zaliczony, środki musza być wykorzystane na kuponie z zakładem pojedynczym lub wielokrotnym z minimalnym kursem 2.20.

bonus w ETOTOW ofercie tego bukmachera nowi gracze nie mogą liczyć na darmowy zakład za samo założenie konta, jednak freebety można zdobyć w inny sposób. Jaki? O tym w dalszych fragmentach tekstu.

 

Jak wykorzystać w ETOTO bonus powitalny?

Nie ma jednej i najlepszej odpowiedzi na to pytanie. Ilu graczy, tyle opinii, jednak prawda jest taka, że bardzo często bonus powitalny jest wykorzystywany przez typerów na sprawdzenie oferty bukmachera, zapoznanie się z możliwościami, czyli swego rodzaju trening. Przemyślane działanie powinno być krokiem w stronę sukcesu, jednak trzeba pamiętać, że w zakładach wzajemnych jest sporo nieprzewidywalności, dlatego nie można zakładać 100% powodzenia wygranej. Sport ma to do siebie, że pojawiają się niespodziewane rozstrzygnięcia, która bardzo często przewidzieć. W końcu jest to element rywalizacji, w której bardzo często decyduje dyspozycja dnia. Odpowiednie wykorzystanie bonusu od ETOTO może zapewnić przyjemny zastrzyk gotówki, jednak przede wszystkim trzeba zrobić to z głową. Pewniaczków nie ma, a doświadczenia nabieramy z każdym kolejnym kuponem.

 

Pozostałe bonusy i promocje ETOTO

Oferta ETOTO to nie tylko bonus powitalny, ale również szereg innych promocji. W tym akapicie przeanalizujemy poszczególne możliwości.

Nocne granie – bardzo ciekawa propozycja, z której mogą skorzystać typerzy obstawiający amerykańskie ligi NFL, NHL, MLS, MLB, bądź NBA. Bukmacher docenia wszystkich graczy, którzy zarywają nocki dla swoich ulubionych drużyn. W przypadku zawarcia zakładów live za określoną kwotę można liczyć na darmowy zakład w razie niepowodzenia.

Typuj naszą – promocja, w której doskonale odnajdą się wszyscy kibice krajowej piłki. Zaczynając od LOTTO Ekstraklasy, a kończąc na niższych klasach rozgrywkowych. W tym przypadku można otrzymać freebet w razie niepowodzenia. Warunki są jasno określone: Minimum trzy zdarzenia na kuponie, minimalna stawka, kurs pojedynczego zdarzenia przynajmniej na poziomie 1.40, a także pozycje z dowolnej polskiej ligi piłkarskiej.

Git Typ – bukmacher starannie selekcjonuje kilka spotkań, z których można skorzystać w ramach promocji Git Typ. Do udziały wystarczy pojedynczy zakład z wybranej oferty, podobnie jak w poprzednich przypadkach, w razie porażki na pocieszenie – Freebet. Co istotne, wymagania dotyczą minimalnej kwoty, a także nie mogą zostać wykorzystane darmowe zakłady. Minimalny przelicznik zakładu to 1.95.

Mniej-więcejtypowanie spotkań piłkarskich pod kątem ilości bramek jest bardzo popularne wśród graczy. ETOTO wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i w przypadku obstawionego zakładu, na którym tylko i wyłącznie znajdą się overowe i underowe propozycje w pierwszej połowie, drugiej połowie lub ogólną sumę goli drużyny – w razie porażki darmowy zakład. Na kuponie konieczna będzie minimalna kwota, a także kurs przynajmniej 1.95.

Liga Vip – ostatnia pozycja to elitarne grono Vipów, w którym znajdują się szczególni klienci ETOTO. Dostać się do tej sekcji można tylko i wyłącznie na specjalne zaproszenie, a bukmacher docenia graczy z największym obrotem czy lojalnością.

 

Oferta ETOTO

Propozycji w ETOTO z pewnością nie brakuje. Na początek zajmiemy się analizą oferty piłkarskiej, która bez wątpienia jest jedną z najbardziej wartościowych na rynku.

Oferta piłkarska w ETOTO to przede wszystkim wysokie kursy, na które gracze nie mogą narzekać. Do tego dochodzi szeroki zakres proponowanych zdarzeń. Od typowania 1X2, po rzuty różne, a kończąc na zakładach specjalnych, które są najmocniejszym punktem. ETOTO zyskały wielu graczy dzięki ofercie propozycji dodatkowych. Można w niej znaleźć między innymi obstawienie liczby celnych strzałów danego piłkarza, ilość wymienionych podań, czy pozycji spalonych. Bukmacher jako jeden z pierwszych na rynku rozszerzył możliwości w ten sposób, jednak konkurencja nie śpi i choćby PZBuk zaczyna proponować takie opcje.

etoto bonus

Do dyspozycji graczy ETOTO są również inne popularne dyscypliny, które cieszą się sporą uwagą typerów. Między innymi hokej na lodzie, koszykówka, siatkówka czy tenis ziemny. Trzeba przyznać, że na brak możliwości narzekać nie można.

ETOTO dba również o fanów e-sportu. Jak wiadomo rozwój tej dyscypliny jest niesamowity, dlatego też legalni bukmacherzy prześcigają się na podstawie proponowanych możliwości, a także zdarzeń.

 

ETOTO w gronie legalnych bukmacherów

Warto również wspomnieć, że ETOTO znajduje się w gronie legalnych bukmacherów. Takie miano jest konieczne do udzielania zakładów na polskim rynku, ponieważ po wejściu ustawy hazardowej zaszły fundamentalne zmiany. Obecnie tylko podmioty z licencją Ministerstwa Finansów pozwalają na zawieranie zakładów zgodnie z prawem. Korzystanie z usług nielegalnych operatorów może narazić gracza na konsekwencje, ponieważ jest to działanie łamiące aktualne przepisy. Legalni bukmacherzy odprowadzają podatki na rzecz skarbu państwa, a także wspierają polski sport.

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

1. FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

2. Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze - zezwolenie z dnia 16 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;

3. Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

4. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;

5. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

6. forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, dawniej Casino Games Sp. z o.o.- zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016;

7. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;

8. Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

9. Cherry Online Polska Sp. z o.o. (PZBuk) z siedzibą w Warszawie - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

10. BEM Operations Limited (BetClic) z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.

11. BetFan sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

12. Ewinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Legionów 126-128 – zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017

13. Typiko Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej - zezwolenie z dnia 28 listopada 2018 r. nr PS4.6831.30.2017

14. Traf-Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Kijowskiej 1 - zezwolenie z dnia 30 listopada 2018 r. nr PS4.6831.3.2018

15. Polski bukmacher Sp. z o.o. (NobleBet i OKbet) z siedzibą w Dąbrowie Górniczej - zezwolenie z dnia 3 stycznia 2019 r.

Proces ubiegania się o licencję nie jest krótkotrwały i zajmuje sporo czasu. Istnieją cztery podstawowe warunki, które musi spełnić firma starająca się o pozwolenie Ministerstwa Finansów. Są to:

  • Posiadanie siedziby na terenie Polski
  • Przestrzeganie prawa
  • Brak wpisu do Rejestru Domen Zakazanych
  • Odprowadzenie podatków w Polsce

Warto również wspomnieć, że w przypadku bukmacherów online, niezbędne jest posiadanie strony internetowej na polskiej domenie „pl”.

 

Pozostałe bonusy w ETOTO i atuty

Ciekawą pozycją w ofercie tego bukmachera jest aplikacja mobilna, która pozwala na stały dostęp do zakładów. Jest ona dostępna dla użytkowników systemów Android oraz iOS. Szybkie wpłaty, przejrzysty interfejs oraz promocje dostępne tylko dla użytkowników apki sprawiają, że cieszy się sporą popularnością.

ETOTO mocno współpracuje z najpopularniejszymi dziennikarzami w naszym kraju. Promocja i działania marketingowe to jedno, jednak dają równiez wartość merytoryczną na przykład Michał Pol, czy Tomasz Smokowski analizują konkretne spotkania i zapraszają do skorzystania z oferty. Dodatkowo na Youtubie ukazuje się ciekawa seria „Quiz pod napięciem”, z udziałem między innymi Mateusz Borka.

ETOTO bonus powitalny do 1000 PLN! Jak zdobyć? [INSTRUKCJA]
8 (80.48%) 42 głosów

⭐⭐⭐⭐⭐
BUKMACHER MIESIĄCA

Kod promocyjny: 1200PLN

✔ custom bet - zakład na życzenie
✔ przyjazne warunki obrotu bonusem
✔ wysokie kursy bukmacherskie

Najnowsze Artykuły

wyłącznie licencjonowani bukmacherzy  ·  bezpieczeństwo i zaufanie  ·  szybkie wypłaty

Min. depozyt:

brak

Nasza ocena:

10

RECENZJA

Min. depozyt:

Tylko 1 PLN

 580 PLN zakład bez ryzyka i +50% do wygranych!
 Kod rejestracyjny: 510PLN

rejestracja bez dowodu
najwyższy cashback na rynku

Nasza ocena:

9.4

RECENZJA

Forbet Zakłady Bukmacherskie

Min. depozyt:

Tylko 1 PLN

Nasza ocena:

8.3

RECENZJA

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

8.0

RECENZJA

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

6.9

RECENZJA

Logo LV BET zakłady bukmacherskie

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

6.5

RECENZJA

Odpowiedzialna gra


Zakłady bukmacherskie to legalna rozrywka. O to, czy będzie bezpieczna, musisz zadbać sam, obstawiając odpowiedzialnie i z pełną świadomością zagrożenia, jakie może nieść ze sobą.

Dowiedz się więcej o odpowiedzialnej grze.

Sponsorzy serwisu