Bonusy na start to norma u legalnych bukmacherów. Oferty powitalne dostępne są u tych najbardziej rozpoznawalnych „buków” jak STS, Fortuna i Betclic oraz mniej znanych jak chociażby Etoto. Jaki bonus otrzymasz w Etoto? Główną promocją Etoto jest bonus 200% do 200 PLN. Sprawdź – co zrobić, by otrzymać bonus Etoto, a także odkryj aktualny kod promocyjny!

Etoto to bukmacher, który na polskim rynku jest od dobrych kilku lat. To legalny operator, który posiada zgodę od Ministerstwa Finansów – numer licencji: Ktoś mniej zorientowany w rynkowych realiach powie, że skoro bukmachera Etoto reklamują takie twarze jak Mateusz Borek, Michał Pol, Roman Kołtoń czy Tomasz Smokowski – to musi to być wiodąca marka wśród bukmacherów online. Tak nie jest, bo Etoto bonus i zakłady bukmacherskie nie należą do najchętniej wybieranych przez nowych graczy. To wciąż niszowa firma bukmacherska, która ma sporo do poprawy.

Etoto bonus – czy działa kod promocyjny?

Nasi użytkownicy wiedzą, że warto skorzystać z kodów bonusowych od Zagranie, bo zawsze dzięki nim można więcej zyskać. Kody promocyjne ze strony zagranie.com pozwalają odebrać dodatkowy freebet, zakład bez ryzyka lub większy bonus od depozytu. A co z kodem promocyjnym Etoto? Niestety Etoto oferuje standardowy bonus powitalny, który nie może zostać powiększony za pośrednictwem kodu promocyjnego. W Etoto nie ma opcji wpisania kodu i każdy gracz na start może otrzymać taki sam bonus.

Jeśli szukasz specjalnych kodów bonusowych, to nasze vouchery do bukmacherów znajdziesz na stronie: https://zagranie.com/kody-bonusowe/.

Co prawda kod bonusowy Etoto nie działa, ale żeby odebrać bonus od tego bukmachera to i tak trzeba zarejestrować konto. Jak to się robi w Etoto? Wszystko polega na uzupełnieniu formularza rejestracyjnego, w którym trzeba podać takie informacje jak: : imię, nazwisko, datę urodzenia, płeć i adres e-mail oraz adres zameldowania, kraj, narodowość, numer PESEL, numeru dowodu osobistego i numeru telefonu. Oczywiście należy wybrać również login i hasło. Podczas rejestracji będziesz musiał podać również numer konta bankowego i dołączyć skany/zdjęcia dokumentu tożsamości. Dlaczego? Etoto nie oferuje skróconej rejestracji, jak inni bukmacherzy np. STS – dlatego od razu trzeba zweryfikować dane osobowe.

Etoto bonus powitalny 200% do 200 PLN

Promocja Etoto dla nowych graczy polega na tym, że wpłacasz 100 PLN, a od bukmachera otrzymujesz dodatkowe 200 PLN. To innymi słowy bonus 200% od pierwszej wpłaty. Decydując się na maksymalną wpłatę w bonusie (100 PLN) łącznie na start będziesz miał 300 złotych na grę.

etoto bonus

Minimalny depozyt, od którego Etoto przyzna bonus to już 1 PLN. Dla przykładu – jeśli wpłacisz 10 PLN, to w bonusie otrzymasz 20 PLN. W regulaminie jest zastrzeżenie, że maksymalnie bonus może wynieść 200 PLN przy wpłacie 100 PLN.

Po założeniu konta w Etoto i zrobieniu pierwszego depozytu (z wyłączeniem opcji Skrill i Neteller) – na stronie Etoto pojawi się pop-up, czyli okno, w którym będzie trzeba zaakceptować bonus. To sprawi, że twoje saldo zostanie dodatkowo zasilone bonusem Etoto 200%.

Zasady bonusu Etoto

Otrzymany bonus Etoto, a także kwota depozytu musi zostać obrócona – tak stwierdza regulamin oferty. Jakiego obrotu wymaga Etoto przed wypłatą bonusu? Bonus i wpłatę trzeba obrócić czterokrotnie w zakładach pojedynczych z kursem minimalnym 2.20 lub zakładach akumulowanych, gdzie minimalny kurs dla pojedynczej selekcji wyniesie 1.50.

Korzystając z bonusu Etoto pamiętaj, że do promocji nie kwalifikują się wpłaty robione przez portfele elektroniczne Skrill i Neteller.

Co wybrać zamiast bonusu Etoto? Polecamy bonus od STS, Fortuny i Betclic

Etoto bonus to najniższa oferta dla nowych graczy wśród legalnych bukmacherów. Bonus 200 PLN nie robi wrażenia, jeśli konkurencja daje kod promocyjny na bonusy sięgające kilkunastu set złotych! Najwyżej oceniani bukmacherzy online w pakietach powitalnych oferują bonus bez depozytu, cashback i bonus od wpłaty. To znacznie lepsze bonusy niż ten od Etoto.

Oto trzy bonusy, które polecamy nowym klientom:

STS bonus – graj za freebet i zakład bez ryzyka

W STS bonus powitalny to trzy gratyfikacje na start: 29 PLN freebet bez depozytu, 30 PLN zakład bez ryzyka i 100% bonus od depozytu do 1200 PLN. Nowy gracz STS może zdobyć trzy bonusy, a do tego wystarczy założyć konto z naszym kodem promocyjnym: 1299PLN.

Na początku po rejestracji konta otrzymasz darmowe 29 PLN, a następnie po pierwszej wpłacie możesz postawić pierwszy zakład bez ryzyka, bo w razie porażki otrzymasz zwrot do 30 PLN. Co więcej? Dodatkowo wraz z pierwszy depozytem odbierasz bonus 100% do 1200 PLN, który trzeba obrócić trzy raz w wygranych zakładach z kursem min. 2.00.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 280 zł bez ryzyka + 25 29 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1549zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 280 zł
FREEBET: 29 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna bonus – odbierz darmowy zakład i cashback

Fortuna nie pozostaje dłużna STS-owi i także w bonusie powitalnym pozwala zyskać trzy gratyfikacje: darmowy zakład 20 PLN, zakład bez ryzyka 210 PLN i bonus 100% do 2000 PLN. Wszystko to możesz zdobyć od Fortuny wpisując podczas rejestracji kod promocyjny Zagranie: 2230PLN.

Po rejestracji w Fortunie zweryfikuj dane osobowe, a zyskasz freebet 20 PLN. Robiąc pierwszą wpłatę otrzymujesz szanse na zagranie zakładu bez ryzyka za maksymalnie 210 PLN (w przypadku porażki bukmacher przyzna zwrot). Dodatkowo obracając wpłatę czterokrotnie na dystansie 60 dni odblokujesz bonus 100% do 2000 PLN, który będzie mógł zostać wypłacony z konta.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Betclic bonus – wybierz swój kod promocyjny

Betclic pozwala, abyś sam mógł wybrać swój bonus powitalny! Na początku rejestracji wpisz wybrany kod promocyjny, który aktywuje bonus:

  • Kod promocyjny: 550PLN – zakład bez ryzyka do 550 PLN ze zwrotem na saldo bonusowe, gdzie trzeba zrobić obrót x6
  • Kod promocyjny: ZAGRANIE50 – zakład bez ryzyka do 50 PLN ze zwrotem stawki na konto główne, co oznacza możliwość wypłaty środków
  • Kod promocyjny: ZAGRANIE200 – bonus 200% (tak samo jak w Etoto) do kwoty 100 PLN za pierwszy depozyt o wartości 50 PLN. Bonus wymaga obrotu x6
Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550PLN

Kod rejestracyjny
550PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł
ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej bonusów bukmacherskich? Sprawdź aktualne promocje na stronie: https://zagranie.com/bonusy-bukmacherskie/.

Jaki jest bonus w Etoto?

Powitalny bonus w Etoto to 200% od pierwszego depozytu do 200 złotych.

Jak obrócić bonus Etoto?

Za bonusowe środki i kwotę wpłaty trzeba zagrać cztery razy w zakładach pojedynczych z kursem min. 2.20 lub zakładach AKO z minimalnymi kursami dla pojedynczych typów 1.50.

Czy działa kod promocyjny Etoto?

Etoto nie oferuje specjalnego kodu promocyjnego, który można aktywować podczas rejestracji konta.

Gdzie znajdę lepsze bonusy niż Etoto?

Znacznie wyższe i lepsze bonusy bukmacherskie oferują tacy operatorzy jak STS, Fortuna, Betclic, Betfan, Superbet, Totolotek i forBET.