Rozgrywki LCK(League Champions Korea) były nieaktywne przez 3 tygodnie z powodu panującej na świecie epidemii, jednak powróciły w nieco zmienionym formacie, a 2 dni obserwacji ligi dały wyraźny sygnał analitykom, którzy powinni wiedzieć które drużyny wykorzystały ten czas najlepiej.

 

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1259PLN, aby otrzymać:
1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

 

Na jutro typujemy 3 wydarzenia na bezpiecznych kursach z nastawieniem na zysk bez większego ryzyka – kursy są niezłe, choć nadal nie można być pewnym sytuacji jakie zajdą na polu bitwy.

Hanwha Life Esports – KT Rolster
Piątek, 07:00 27.03.2020

Na pierwszy rzut oka – bardzo losowy mecz, ale jeśli weźmiemy pod uwagę ostatnie wydarzenia, czas przerwy, zmiany w grze… to wyraźnie widać postępy w grze Hanwha Life Esports. Ewidentnie ten zespół jest teraz w gazie i chcą zebrać owoce swojej pracy na treningach, więc będą chcieli wykorzystać każdą szansę na to, by zdobyć upragnione punkty. Dowodem na to może być niedawny triumf nad drużyną DragonX, które w tej chwili stoi na brązowym podium. HWA nie plasuje się teraz na miejscu, które daje satysfakcję, więc każde zwycięstwo będzie dla nich na wagę złota – chcą dostać do play-offów, a do tego jeszcze trochę brakuje. Ta ekipa lubi zaskakiwać i nawet będąc w beznadziejnej pozycji byli w stanie w poprzednim splicie wygrywać np. wynikiem 2:1 na SK Telecom T1 czy wówczas mocne Damwon wynikiem 2:0. Warto dodać że w końcowym rezultacie te dwie ekipy piastowały pierwsze i drugie miejsce w lidze. Z drugiej jednak strony KT Rolster to nie jest drużyna z pierwszej łapanki, mają agresywny styl gry, przykładają dużo uwagi do obiektów na mapie i starają się grać w swoim komforcie. Zarówno wieże, smoki, inhibitory i inne cele mapy KT Rolster ma w małym paluszku, dlatego ciężko tu mówić o łatwej przeprawie. Mimo wszystko mieli w środę 25 marca problem z wyraźnie słabszym Damwon Gaming – więc zagramy na bezpiecznie, jako że w LCK panuje model BO3.

Moja propozycja:

Hanwha Life Esports wygra min. jedną mapę

Kurs: 1,45

SANDBOX Gaming – Griffin

Piątek, 10:00 27.03.2020

Drugie spotkanie, wydawać by się mogło, z niższej półki – ale czy na pewno? Przeciwko sobie zagrają formacje z 8. i 10. miejsca w tabeli, lecz mimo wszystko dostrzegam bardzo duże value w tym pojedynku. SANDBOX jest kolejną drużyną, która zaskakuje i również jest drużyną która zdominowała faworyta. Wczoraj odbyło się spotkanie pomiędzy SB Gaming a Afreeca Freecs i osobiście uważam że dla fanów azjatyckiego esportu jest to must-watch, jeśli ktoś przegapił. Mógłbym rzec, że SB powstało niczym feniks z popiołów, ale czy feniks pokona gryfa? Griffin niegdyś było najlepiej prezentującą się drużyną na świecie, wielu osobom wydawało się, że nie ma obecnie(na całym świecie) drużyny, która by im zagroziła – no ale od tamtej pory zaczęły się problemy formacji. Griffin nie sprostało oczekiwaniom, najpewniej presja była zbyt ogromna, ponieważ przegrali kilka spotkań w trakcie splitu, finalnie przegrali z SK Telecom w play-offach i nie pokazali się dobrze na mistrzostwach świata odpadając w ćwierćfinale na trzecią drużynę z Chin. Ich problemy po mistrzostwach świata się nie zakończyły – zajmują oni obecnie ostatnią lokatę w tabeli koreańskich rozgrywek i nic nie wróży, by mieli się stamtąd podnieść. Półtora miesiąca temu odbyło się już spotkanie pomiędzy wyżej wymienionymi formacjami i tu można coś dobrego powiedzieć o gryfach – wygrali wynikiem 2:1, ale była to ciężka batalia i wtedy SB Gaming nie wyglądało tak dobrze jak teraz.

Na przestrzeni tygodni Sandbox ma bilans map na poziomie -4(bardzo blisko zera), jednak Griffin jest nieco bardziej oddalone, ponieważ przegrali o 11 więcej map niż wygrali i nie widzę żadnych szans na to, by mieli oni swój bilans przeobrazić w dodatni – nie chc

ę nawet liczyć czy są na to matematyczne szanse. Warto również zwrócić uwagę na statystyki obiektów – Sandbox zdecydowanie częściej zabezpiecza pierwszą wieżę, inhibitor i barona nashora, a to ma duże znaczenie. Dla mnie sprawa jest jasna – Sandbox powinno wygrać to spotkanie i kurs wydaje się być całkiem sensowny.

Moja propozycja:

SANDBOX Gaming wygra spotkanie

Kurs: 1,65

T1 – DragonX

Piątek, 13:00 27.03.2020

Ostatnie spotkanie traktuję tylko jako formę boostu do kursu, jest to pewny(choć niski) kurs, który warto umieścić na AKO w celu powiększenia zysku. T1, czyli dawne SK Telecom T1 jest marką znaną każdemu fanowi League of Legends – jest to jedyna organizacja która trzykrotnie zdobyła mistrzostwo świata, a jeśli liczyć mistrzostwa MSI – to pięciokrotnie! Nie wiemy zbyt wiele o przygotowaniu T1 do gry po takiej przerwie, ale mogli nam zaprezentować trochę owoców swojej pracy we wczorajszym spotkaniu przeciwko APK Price. Nie było to spektakularne widowisko, APK zostało starte z powierzchni ziemi, a mecz skończył się szybko wynikiem 2-0 dla T1. Gdybyśmy mieli powiedzieć coś o wykorzystaniu czasu przez DragonX – raczej nie odrobili pracy domowej, bo wcześniej wspominałem o tym, że przegrali srogo na Hawnha Life Esports. T1 nie jest drużyną, która lubi przegrywać, zwłaszcza mając w swoim składzie kogoś takiego jak Faker, który zawsze daje z siebie 200%, a także bardzo ciężko znosi porażki. Nie mniej jednak warto podkreślić, że Faker bardzo dojrzał jako gracz i jako kapitan drużyny – spodziewam się mocnego performancu od T1.

Moja propozycja:

T1 wygra min. 1 mapę

Kurs: 1,25

Kursy na rozgrywki LCK z powodu niedawnego przywrócenia rozgrywek są bardzo kuszące i myślę że za drobne można również spróbować jakiegoś wariata na dokładne wyniki spotkań. Jeśli miałbym typować to zdecydowałbym się na następujące rezultaty – 2:0; 2:0; 2:1. Daje to kurs ponad 50.0 – można spróbować za kilka-kilkanaście złotych nazywając to zwyczajnie “podatkiem od szczęścia”. A nuż siądzie…

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1259PLN, aby otrzymać:
1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze