Kolejne regiony zbliżają się do końca swoich rozgrywek w ramach kwalifikacji do zbliżającego się majora. Dziś na pierwsze danie dostajemy mecze o TOP4 w regionie CIS, regionie gdzie dzieją się niesamowite rzeczy, a najdziwniejsze pomysły na rundę okazują się być zabójczo skuteczne. Przyjrzymy się propozycjom bukmachera na te spotkania i postaramy się upolować coś dla siebie!

Zagraj bez ryzyka w Betclic ze zwrotem na konto depozytowe do 50 PLN!

Nie wejdzie? Pieniądze możesz od razu wypłacić!

Kod aktywujący promocję: ZAGRANIE50

 

 

Virtus.pro – Hard Legion
17.05.2020 r. Godz. 16:30

 

Naszą analizę zaczynamy od meczu, który zadecyduje o tym, kto zajmie najniższe miejsce na podium kwalifikacji. Virtus.pro, pokonane w półfinale przez Spirit, będzie podejmować Hard Legion, które uległo ekipie Winstrike. Kto jest tu faworytem i jak może przebiegać to spotkanie? Postaramy się dziś przeanalizować mocne i słabe storny obu ekip i wyciągnąć odpowiednie wnioski!

Virtus.pro w meczach z Nemigą i Espadą odzyskało wiatr w żaglach. Ich gra nareszcie przynosiła efekty, czego wynikiem również były aż trzy mapy w półfinałowym starciu z Spirit, gdzie wielu skazywało ekipę Bustera na szybkie pożegnanie się z nadziejami na finał. Ostatecznie, mimo przegranej 1-2, Virtus.pro pokazało się z dobrej strony, prezentując, że nie są tylko i wyłącznie chłopcami do bicia. Po drugiej stronie barykady spotykamy drużynę Hard Legion, która na przestrzeni całych kwalifikacji również pokazało się z naprawdę dobrej strony, zdobywając tyle samo punktów w fazie grupowej co ich dzisiejsi przeciwnicy, a w bezpośrednim starciu to Hard Legion okazał się być zwycięski. Ogólna forma drużyn nie jest do końca ustabilizowana, przez co trudno upatrywać jakichś pewnych rozstrzygnięć tego spotkania.

Przejdźmy do analizy map, ponieważ to właśnie tam odnajdziemy klucz do naszego dzisiejszego typu. Hard Legion będzie prawdopodobnie wybierać i odrzucać mapy jako pierwsze, dlatego niejako po ich stronie leży inicjatywa wobec nadania konkretnego toru fazie draftu. Ich najczęstszym banem jest mapa Nuke, jednak ani jedna, ani druga drużyna nie czują się na tej mapie komfortowo, dlatego Hard Legion prawdopodobnie zbanuje Vertigo, co zresztą uczyniło w meczu rozgrywanym w fazie grupowej. Wobec takiego wykluczenia Virtus.pro na swoją mapę wybierze najprawdopodobniej Inferno, ewentualnie Dusta 2. Na Inferno grają oni ostatnio niesamowicie, wygrane 10/11 spotkań i seria zwycięstw przerwana niestety przez ekipę Spirit. Na tej mapie zawodnicy czują się jak ryby w wodzie, zwłaszcza ich najlepszy strzelec, mianowicie Buster.

Linia, jaką przygotował bukmacher na liczbę zabójstw tego zawodnika na drugiej mapie, to 19,5.  W ostatnim spotkaniu tych drużyn przeciwko sobie, na drugiej mapie, będącej właśnie Inferno, Buster zdobył 24 eliminacje, przekraczając dzisiejszą linię o pięć zabójstw. Tamten mecz był naprawdę bardzo wyrównany, i tego też spodziewam się dziś. Inferno jest mapą, którą lubią praktycznie wszystkie zespoły z tego regionu, więc z pewnością po obu stronach zobaczymy ciekawe zagrania pozwalające zgarnąć rundę dla siebie. Wyrównanie meczu bardzo sprzyja overowi fragów, zatem wszystkie elementy układanki zaczynają do siebie pasować. Moim zdaniem żadna z drużyn nie odpuści sobie tego spotkania, a Buster będzie chciał pokazać, że nie jego forma podczas całego turnieju nie była dziełem przypadku.

 

 

Virtus.pro – Hard Legion
17.05.2020 r. Godz. 16:30
Typ: Buster powyżej 19,5 zabójstw na drugiej mapie
Kurs: 1.80

 

 

 

 

Spirit – Winstrike
17.05.2020 r. Godz. 16:30

 

 

Czas na wielki finał! W starciu o pierwsze miejsce zmierzą się ze sobą Spirit oraz Winstrike, dwie świetne drużyny, które już na przestrzeni fazy grupowej pokazały, że są o klasę wyżej od swoich regionalnych rywali. Spirit jest zdecydowanym faworytem w tym starciu, idą przez kwalifikację jak burza, łamiąc po kolei przeciwników. Kurs na ich zwycięstwo nie jest jednak zachwycający, wobec czego przyjrzymy się bardziej ofercie przygotowanej na indywidualne poczynania graczy i to tam postaramy się odnaleźć korzystniejsze kursy.

Aby dowiedzieć się, dlaczego Spirit jest tak mocno faworyzowane w tym spotkaniu, wystarczy obejrzeć starcie tych dwóch drużyn jeszcze w fazie grupowej. Szybkie zwycięstwo na mapie przeciwnika, następnie solidny jak zwykle Mirage i Spirit mogło już myśleć o kolejnych meczach. Katem ekipy Winstrike w tamtym meczu był mir, zdecydowanie najlepszy strzelec swojej drużyny, który na dwóch mapach wykręcił wtedy niesamowite 51 zabójstw. Nam dzisiaj do pełni szczęścia nie potrzeba aż tylu eliminacji, jednak takie wyniki rzucają naprawdę dobre prognozy na nasz dzisiejszy typ.

Bukmacher przygotował linię 41,5 do zdobycia przez mira na dwóch pierwszych mapach. Jest to najwyższa dostępna linia w tym meczu, jednak ma to wyraźną podstawę w statystykach dotyczących zabójstw. Mir wyraźnie przewodzi w tej klasyfikacji w swoim zespole, w ciągu trwającego turnieju osiągnął on rating na zawrotnym poziomie 1.36!! Najlepszy strzelec drużyny przeciwnej, El1an osiągnął wynik 1.24, który jest zbliżony do wyników dopiero drugiego zawodnika w drużynie Spirit. To pokazuje, że na przestrzeni całych kwalifikacji, to Mir prezentował najwyższy poziom, dzięki któremu był w stanie zdobywać najwięcej trafień.

Do tanga potrzeba jednak dwojga, a do pokrycia overu zabójstw potrzebne są też rundy, w których można te eliminacje zdobywać. W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami ekipa Winstrike szczególnie zawiodła na swojej mapie, gdzie przegrała do siedmiu. Z pewnością wyciągnęli oni wnioski po tamtym spotkaniu i do wielkiego finału przygotują się należycie. To sprawi, że możemy oczekiwać jeszcze bardziej wyrównanego spotkania, co tak jak już mówiłem, zawsze sprzyja zdobywaniu zabójstw przez danego gracza. To wszystko składa się na typ, który dziś przygotowałem.

Podsumowując całość, spodziewam się dziś zaciętego spotkania, z dużą ilością rund, spotkania, które może być wyzwaniem dla obu ekip. W takich meczach drużyny najbardziej potrzebują swoich najlepszych graczy, a takim niewątpliwie jest Mir. Winstrike z pewnością podejdzie do tego spotkania nieco inaczej niż do meczu w fazie grupowej, dlatego spodziewam się jeszcze większego wyzwania dla Mira. Według mnie over zaproponowany przez bukmachera może być z łatwością pokryty przez tego zawodnika, zwłaszcza jeśli spojrzymy, jak często bierze on grę zespołu na swoje barki.

 

 

Spirit – Winstrike
17.05.2020 r. Godz. 16:30
Typ: Mir powyżej 41,5 zabójstw (1&2 mapa)
Kurs: 1.80

 

Zakład bez ryzyka w Betclic – zwrot na konto depozytowe do 50 PLN✅

Warunki otrzymania bonusu w formie zwrotu na konto główne:

  • 🎯Zarejestruj się z linku: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
  • 🎯Użycie w procesie rejestracji kodu ZAGRANIE50
  • 🎯Minimalny wymagany depozyt: 10 PLN
  • 🎯Kupon na dowolne zdarzenie prematch lub LIVE
  • 🎯Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN, żeby ją otrzymać trzeba zagrać za 57 PLN
✅Link do rejestracji: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
✅Kod promocyjny: ZAGRANIE50
 
Pieniądze można od razu wypłacić 💵