ESL Pro League powoli zbliża się do fazy pucharowej. Ta edycja esportowej Ligi Mistrzów obfitowała w niespodzianki, jednak teraz wszystkie druzyny muszą stanąć na wysokości zadania. Przed nami najważniejsze mecz z udziałem Polaka, Petera “stanislawa” Jarguza, a także brazylijskie, gorące derby, w których zmierzą się ze sobą FURIA Esports i MIBR. Na betfan opcji na te starcie jest dużo, więc warto skorzystać z ich oferty.

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!
Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN
Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

Evil Geniuses – Swole Patrol

Poniedziałek, 30.03.20 – 18:00

Jeżeli Evil Geniuses marzy o dobrym wyniku w amerykańskiej odsłonie ESL Pro League, to musi pokonać Swole Patrol. Ekipa Petera “stanislawa” Jarguza ma dość spore wahania formy w ostatnim czasie. W pierwszym meczu esportowej Ligi Mistrzów uległa w meczu z 100 Thieves 1:2. Proste błędy na drugiej mapie przeważyły o tym, że to 100T sięgneło po zwycięstwo, gdyż na ostatniej arenie drużyna Polaka nie potrafiła się odnaleźć. Co ciekawe, kilka tygodni temu podczas Intel Extreme Masters Katowice EG odpadło właśnie po spotkaniu ze Złodziejami.

Jednak ESL Pro League już nie raz udowodniło, że wszystko jest czarno-białe, a faworyci wygrają większość swoich spotkań dość łatwo. Podobnie jest w przypadku Swole Patrol, które rywalizacje w EPL-u rozpoczęło od starcia z 100 Thieves. Co prawda SP przegrało 1:2, jednak postawiło trudne warunki 100T, szczególnie na pierwszej i trzeciej mapie. Natomiast dzień później formacja Ryana “freakazoida” Abadira ograła Team Liquid, które było zdecydowanym faworytem w tym meczu.

Warto dodać, że Swole Patrol prowadziło dość pewnie na obydwóch mapach w meczu z Team Liquid. Co więcej, wszyscy gracze SP mieli rating wynoszący powyżej 1.0, a najlepszy okazał się Austin “Cooper-” Abadir, który wyeliminował aż 49 rywali. Jeżeli EG chce pokonać tak dobrze grającą ekipę freakzoida, to wszyscy zawodnicy muszą zagrać na miarę swoich możliwości. Betfan w swojej ofercie ma ciekawy zakład na to, że stanislaw zdobędzie więcej niż 16.5 zabójstw. Kurs wynosi 1.93, co jest bardzo dobrą okazją na to spotkanie. Polak w ostatnim spotkaniu tylko na jednej mapie miał mniej niż siedemnaście eliminacji, a w ostatnich trzech miesiącach pokonywał rywali średnio 0.66 razy na rundę. Jeżeli EG nie chce zaprzepaścić swoich szans w ESL Pro League tak szybko, to stanislaw będzie musiał dołożyć wszelkich starań do tego, żeby pokonać SP dość szybko.

Moja propozycja:

Typ: 1. mapa – stanislaw (EG) powyżej 16.5 zabójstw (z dogrywką)

Kurs 1.93

 

MIBR – Furia Esports

Poniedziałek, 30.03.20 – 22:00

Drugim ciekawym spotkaniem tego dnia jest starcie MIBR z Furią Esports. Wielkie, brazylijskie derby Counter Strike’a. Gry, która w ich kraju jest bardzo popularna, a sami zawodnicy mają wielu kibiców. Made in Brazil, które w ostatnich miesiącach przeżywa kryzys formy, nie radząc sobie w spotkaniach z lepszymi przeciwnikami i odpadając we wczesnych fazach turniejów. MIBR zabrakło na Intel Extreme Masters Katowice, podczas DreamHack Open Anaheim pożegnało się z turniejem zaledwie po trzech meczach, a w BLAST Premier Spring Series zagrało w dwóch starciach. Tak, dobrze myślicie. Obydwa przegrało. 

Światełkiem w tunelu dla MIBR był FLASHPOINT. Brazylijczycy w tej lidze CS-a wygrali cztery z pięciu spotkań. Dobry wynik, szczególnie, że ulegli tylko w meczu z Chaos, na którym się później zrewanżowali. Warto też dodać, iż ekipa Gabriela “FalleNa” Toledo pokonała Envy, gdzie gra Michał “MICHU” Muller, najlepszy polski zawodnik Counter Strike’a. Ostatnie dni zapowiadały się dobrze dla formacji FalleNa, jednak te światełko szybko przygasło. 

Pierwsze starcie w ESL Pro League z poważniejszymi rywalami niz w FLASHPOINT. Efekt? Porażka z Team Liquid w fatalnym stylu. Na pierwszej mapie MIBR przegrało do dwóch, a na drugiej do siedmiu. Drużyna FalleNa, która jest w lekkiej rozsypce, zagra w poniedziałek z FURIĄ. Swoim lokalnym rywalem. Derby Brazylii zapowiadają się dość obiecująco nie tylko pod kątem emocji, ale też obstawiania. 

W końcu FURIA obecnie jest uznawana za dwunastą drużynę świata, a ostatnie tygodnie są dość udane dla niej. W trakcie DreamHack Open Anaheim Brazylijczycy przegrali dopiero w finale. Następnie przeszli przez zamknięte kwalifikacje do amerykańskiego Minora bez straty mapy. Z kolei ESL Pro League rozpoczęli od wygranej z Team Liquid, które pokonali 2:1, nie pozostawiając złudzeń, kto był lepszy na serwerze.

W starciu z MIBR to FURIA jest faworytem. Jednak warto zaznaczyć, że derby rządzą się swoimi prawami. W historii spotkań między tymi ekipami to FURIA częściej sięgała po zwycięstwo, bo aż cztery razy. W ostatnim czasie najlepszym zawodnikiem tej formacji jest Kaike “KSCERATO” Cerato, którego rating wynosi 1.17 w ostatnich trzech miesiącach. Z kolei w ekipie Fallena jest to Fernando “fer” Alvarenga. 28-letni gracz ma już wiele turniejów za sobą, a rating na poziomie 1.11 jest dobrym wynikiem.

Betfan w swojej ofercie ma ciekawe zakłady na te spotkanie. Jednak kurs na zwycięstwo FURII jest na tyle wysoki, że warto pokusić się o dodanie go do swojego kuponu. 1.56 w połączeniu z 1.93 da nam spory zysk, a szanse na zwycięstwo są dość spore. Tym bardziej że dla KSCERATO i spółki będzie to bardzo ważne starcie nie tylko w kontekście ESL Pro League, ale także tego, który zespół jest lepszy w Brazylii. 

Moja propozycja:

Typ: zwycięstwo FURII

Kurs 1.56

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

Zaloguj się aby dodawać komentarze