ESL Mistrzostwa Polski przed nami. Prawdziwa gratka dla polskich kibiców. W końcu będą mogli zobaczyć na serwerach swoje ulubione drużyny, bo w tych największych turniejach ich często brakuje. W poniedziałek grają AVEZ, x-kom AGO, Actina PACT i Illuminar Gaming. Dwóch faworytów, Jastrzębie pikujące z formą w dół i tragicznie grający PACT. Czego chcieć więcej na dzisiejszy wieczór?

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1259PLN, aby otrzymać:

1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1500 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Od ostatnich ESL Mistrzostw Polski minęło kilka miesięcy. W tym czasie na polskiej scenie doszło do wielu zmian, nasi rodacy nie dostali się na Intel Extreme Masters Katowice i zagrali bardzo, bardzo źle w kwalifikacjach do Majora. Zwycięzca ostatniej edycji, Illuminar Gaming, zmienił swój skład. Podobnie zresztą z drugim finalistą, czyli x-kom AGO. Pozostali uczestnicy jak Wisła All in! Games Kraków czy CLEANTmix lub Actina PACT również nie są stawiane w roli faworyta. Co prawda Wiślacy po wprowadzeniu do składu nowych zawodników zaczynają wyglądać przyzwoicie. Jednak z całą pewnością nie można tego powiedzieć o PACT, ale o nich będzie niżej.

Najpierw weźmiemy pod lupę AVEZ i AGO. ESL zaserwowało nam hitowe spotkanie już na starcie rozgrywek. Ośmiornice, które jako jedyne w ostatnim czasie prezentują się jakkolwiek na międzynarodowej scenie (bo cała reszta polskich drużyn jest zbyt słaba i odpada w kwalifikacjach). Wyjazd do Ameryki, gdzie walczyli o FLASHPOINT, dobre występy w eliminacjach do DreamHacka i stabilność w składzie – to cechuje AVEZ. Wyrozumiała organizacja, która dała czas młodym chłopakom. Dobry trener i umiejętności indywidualne. Do większego sukcesu brakuje im tylko czasu. Co też zresztą mogą już dzisiaj udowodnić, pokonując AGO.

Te same x-kom AGO, które było typowane na najlepszą polską formację jeszcze nie tak dawno. Później przyszedł kryzys, kłótnie w zespole i zmiany. Jednak nowe twarze w zespole nie wniosły ze sobą świeżości i nie sprawiły, że nagle Jastrzębie zaczęły grać na poziomie. Dzisiaj AGO ogłosiło również drugi skład. Ten będzie rywalizował w Esport Pro Tour. Czy to pomoże nawiązać większą rywalizację w składzie? Wątpię. Tej drużynie brakuje formy u poszczególnych jednostek, a ostatnio przegrywają mecz za meczem. Spotkania w fazie grupowej ESL Mistrzostw Polski są rozgrywane w systemie BO1 mecz-rewanż. AVEZ jest faworytem zarówno na pierwszej, jak i drugiej mapie. Jednak starcie może rozpocząć od porażki.

To dopiero pierwsze spotkania w ESL MP, więc wydarzyć się tu może wszystko. Dlatego bardziej skłaniałbym się ku drugiemu meczu. W nim na zwycięstwo AVEZ kurs wynosi 1.75. Dość dużo, jednak trudno się dziwić. Z kolei na AGO bukmacher oferuje kurs 1.95. Warto dodać, że to jedyne linie dostępne na mecze ESL Mistrzostw Polski. Nie możemy obstawić over map ani liczby eliminacji. Czy AVEZ faktycznie pokaże, że wyrosło już na lidera polskiej sceny? Dowiemy się wieczorem!

Moja propozycja: zwycięstwo AVEZ (w drugim meczu)

Kurs: 1.75

Actina PACT – Illuminar Gaming

Poniedziałek, 27.04.20 – 20:30

Później na serwerze o punkty powalczą gracze Illuminar Gaming i Actiny PACT. IHG ma w składzie gwiazdę wręcz światowego formatu. Janusz “Snax” Pogorzelski, były zawodnik Virtus.pro, zwycięzca Majora, musi udowodnić, że jeszcze potrafi grać na najwyższym poziomie. Illuminar może być dla niego początkiem drogi na szczyt. Obok siebie ma utalentowanego Pawła “innocenta” Mocka, który również zdobył doświadczenie na międzynarodowej scenie. Co prawda IHG z nimi w składzie ostatnio nie gra najlepiej, jednak dużo trenuje i widać, że potrzebuje jeszcze trochę czasu. W ostatnich meczach w LOOT.BET na cztery starcia wygrało tylko jedno.

Jednak to może w zupełności wystarczyć na PACT. Ten od długiego czasu nie potrafi sobie poradzić ze słabymi drużynami, a dojście do składu Jacka “MINISE’a” Jeziaka nie pomogło. Tragiczna forma w ESEA MDL nie zwiastuje dobrze przed ESL Mistrzostwami Polski. W pierwszym meczu gracze Actiny PACT nie są stawiani w roli faworyta i trudno im będzie chociaż zremisować. Kurs na zwycięstwo IHG w pierwszym spotkaniu wynosi 1.45, a w drugim 1.52. Ja proponuję postawić na formację innocenta w obydwu starciach, a w połączeniu z AVEZ da nam to kurs aż 3.86. Za 100 złotych można zgarnąć 339 złotych. 

Moja propozycja: zwycięstwo Illuminar Gaming

Kurs: 1.45 i 1.52

Zakład bez ryzyka w STS do 30 złotych z kodem: 1259PLN

  • kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 30 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: 1259PLN
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: 1259PLN
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.