Zamknięte kwalifikacje do cs_summit trwają w najlepsze, jednak dzisiaj przyjrzymy się bliżej innym rozgrywkom. Chodzi o nasze ulubione ESEA MDL. W 34 europejskim sezonie rywalizują m.in. x-kom AGO oraz Wisła All in! Games Kraków. W pierwszym z dzisiejszych meczów to właśnie te ekipy staną naprzeciwko siebie. Trochę później Jastrzębie powalczą również przeciwko SKADE. Czy AGO uda się dzisiaj zdobyć komplet zwycięstw?

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1299PLN, aby otrzymać:

1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1425 zł, a z naszym kodem zgarniasz znacznie więcej

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

x-kom AGO – Wisła All in! Games Kraków

Wtorek, 23.06.20 – 16:00

34 sezon ESEA MDL nie premiuje awansem do turnieju, gdzie można powalczyć o miejsce w ESL Pro League. Jedynie najsłabsze formacje będą musiały grać w relegacjach. Jednak drużyny mają o co grać. W końcu za pierwszą lokatę do zgarnięcia jest 20 000 dolarów do podziału, a za drugą 10 000 dolarów. Jednak, żeby jakakolwiek ekipa z naszego kraju mogła myśleć o tej kwocie, to najpierw musi dograć obecne starcia. Wydaje się, że z rodzimych drużyn największe szanse na pierwszą lokatę po fazie grupowej ma AGO. W końcu Jastrzębie po jedenastu starciach mają 27 punktów, a pierwsza Nemiga po piętnastu meczach ma 36 oczek. 

Dzisiaj przed x-kom AGO ważne starcia. Najpierw drużyna Miłosza “mhL’a” Knasiaka musi ograć Wisłę All in! Games Kraków, a następnie zagra jeszcze ze SKADE oraz Nordavind. Przyjrzyjmy się więc temu, jak AGO sobie ostatnio radziło. Na pięć starć Polacy mają aż cztery wygrane. Przegrali jedynie na FATE i to po dość zaciętym spotkaniu, gdyż potrzebna była dogrywka do jego rozstrzygnięcia. W niej Bułgarzy zwyciężyli 22:19. Jeśli chodzi o bezpośrednie starcia między tymi ekipami (nie licząc ESL Mistrzostw Polski), to jest remis 1:1. Ważne jednak jest to, że ostatni mecz był w grudniu ubiegłego roku. Jak więc wygląda Wisła teraz? Wygrała tylko jedno starcie z pięciu. Formacji Grzegorza “SZPERO” Dziamałko udało się pokonać Nordavind 16:14. Z kolei uległa Endpoint, HAVU, Singularity i SKADE. Słaby bilans, a sama gra również nie wygląda jakkolwiek dobrze. Proste błędy, przegrywanie bezpośrednich pojedynków. Widać to dobrze po tym jak mocno przegrywali ostatnio. Dwa razy po 0:2 z SKADE i HAVU, a także 7:16 oraz 9:16 z Endpoint i Singularity.

Jeżeli chodzi o map pool, to na tym polu również AGO wygląda zdecydowanie lepiej. Ma większy procent zwycięstw na wszystkich arenach za wyjątkiem Mirage’a. Indywidualnie też lepiej wyglądają gracze AGO. Najlepszy z nich, mhL, ma rating na poziomie 1.18. Z kolei w Wiśle jest to Olek “hades” Miśkiewicz z wynikiem 1.12. Dla porównania zawodnicy z najmniejszym ratingiem w obydwóch ekipach to:

  • w przypadku AGO, Oskar “oskarish” Stenborowski (0.95)
  • w przypadku Wisły All in! Games Kraków, Dominik “fanatyk” Barkiet (0.88)

STS w tym meczu proponuje kurs na zwycięstwo x-kom AGO wynoszący 1.40. W przypadku Wisły jest to 2.77. Ja jednak swój typ kieruję na formację oskarisha i mhL’a. W końcu wygląda ona o wiele lepiej ostatnio, a gra Wisły All in! Games Kraków jest po prostu słaba. W dodatku Jastrzębie walczą bezpośrednio o jak najwyższe miejsce w grupie przed fazą pucharową.

Moja propozycja: zwycięstwo AGO

Kurs: 1.40

Zagranie esport

x-kom AGO – SKADE

Wtorek, 23.06.20 – 18:00

W drugim starciu zobaczymy rywalizację x-kom AGO ze SKADE. Wyżej macie przedstawioną sylwetkę Polaków i to jak grają w ostatnim czasie, więc tutaj skupimy się na Bułgarach. Dzisiejszy rywale naszych rodaków nie błyszczą ostatnio. Co prawda na pięć meczów wygrali trzy, jednak jedno zwycięstwo było ze słabą Wisłą All in! Games Kraków, a pozostałe dwa na FATE i pro100. Formacja Alexa “Rainwakera” Petrova uległa też na Movistar Riders i ALTERNATE aTTax. W historii bezpośrednich meczów jest 2:2 (5:5 w mapach). Jednak ostatnio to Jastrzębie lepiej wyglądają, a w tym starciu mają zdecydowanie większą motywację.

Jeżeli chodzi o map pool, to ten się rozkłada mniej więcej równomiernie. Prawie na pewno nie zobaczymy Vertigo, które SKADE banuje, a x-kom AGO gra na nim dość dobrze. Polacy być może pozbędą się Mirage’a. Być może zawodnicy zmierzą się na Trainie i Nuke’u. W przypadku pierwszej z tych map, obydwie ekipy radzą sobie tak samo dobrze. Z kolei na drugiej, to ekipa oskarisha jest lepsza. Warto jednak pamiętać, że mecz meczowi nie równy i różnie może się zdarzyć.

Indywidualnie obydwie formacje wyglądają bardzo podobnie, więc starcie zapowiada się na dość wyrównane. Jednak AGO ma więcej argumentów po swojej stronie, także na nich kieruje swój typ. Za zwycięstwo x-kom AGO, STS oferuje kurs aż 1.70. Jest to dobra oferta, a w połączeniu z poprzednim typem da nam kurs całkowity 2.38. Więc za 100 złotych można zgarnąć ponad 209 złotych. 

Moja propozycja: zwycięstwo AGO

Kurs: 1.70

Zakład bez ryzyka w STS do 30 złotych z kodem: 1259PLN

  • kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 30 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: 1259PLN
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: 1259PLN
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze