Empoli – Udinese: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 06.10.2023

Isaac Success, Sebastiano Luperto

Gdzie oglądać mecz Empoli – Udinese? W piątek rozegrany zostanie pojedynek pomiędzy Empoli a Udinese rozgrywany w ramach 8. kolejki ligi włoskiej. Masz ochotę obejrzeć ten mecz w TV albo internecie? Przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie dostępna jest jego transmisja oraz stream!

Empoli – Udinese, transmisja na żywo w TV

Potyczka Empoli z Udinese w 8. kolejce Serie A rozegrana zostanie w piątek 6 października 2023 o 18:30 na Stadio Carlo Castellani. Oba zespoły jak na razie ogromnie zawodzą oczekiwania, więc z pewnością postarają się o dobry rezultat, by odskoczyć od dolnej części tabeli. Chcesz obejrzeć ten mecz w TV? Jego transmisję znajdziesz w Eleven Sports 1. Zobacz też, gdzie oglądać Serie A w telewizji oraz internecie.

Empoli – Udinese: transmisja i stream online za darmo

Starcie to możesz prześledzić również w aplikacji mobilnej STS. Nie masz jeszcze konta u tego operatora i chcesz wiedzieć, jak uzyskać dostęp do streamów? Sprawdź to poniżej:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Użyj kodu ZAGRANIE
  3. Zagraj minimum jeden kupon na 24h
  4. Korzystaj ze streamów w STS TV
  5. Ciesz się transmisjami na ekranie swojego urządzenia mobilnego
  6. Miłego oglądania!

Gdzie oglądać Empoli – Udinese?

Empoli – Udinese obejrzysz w STS TV. W ofercie transmisji tego operatora znajdują się nie tylko mecze piłkarskie, ale i wydarzenia z innych dyscyplin sportowych! Jeśli lubisz mieć szeroki wybór streamów, to oferta STS TV powinna przypaść Ci do gustu. Jeżeli nie masz jeszcze konta u tego operatora, zachęcam do założenia go z naszym kodem i skorzystania z zakładu bez ryzyka na start. Powodzenia!

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Marco Bucco/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze