Gotowy ekupon na dziś/jutro – zakłady bukmacherskie

Okładka artykułu - Ekupon w Fortunie

Szukających gotowych ekuponów nie mogłeś trafić lepiej, bo na Zagranie właśnie w tym się specjalizujemy! Codziennie oferujemy typy dnia i propozycje gotowych kuponów, które można zrealizować u polecanych przez nas bukmacherów. Schemat postawienia ekuponu u każdego bukmachera online jest podobny, dlatego w tym miejscu wskażemy dokładnie, jak postawić gotowy kupon zaproponowany przez naszych ekspertów. Wyjaśnimy, jak założyć konto i zrobić wpłatę, żeby kupon został przyjęty przez wybranego bukmachera online.

Ekupon u bukmachera internetowego

W zakładach online przygotowanie gotowego kuponu zajmuje naprawdę kilka chwil. Oczywiście proces ten może się wydłużyć, jeśli sam przygotowujesz typy dnia, które umieścisz na zakładzie. Natomiast, gdy bazujesz na gotowym kuponie, to sytuacja jest o wiele prostsza. Wówczas wystarczy znaleźć odpowiednie mecze w ofercie bukmachera, a później umieścić wszystkie zdarzenia na kuponie pojedynczym lub akumulowanym. To główne rodzaju gotowych ekuponów na dziś bądź jutro: SOLO lub AKO. Taki model obstawiania preferujemy na Zagranie, bo jest on najbardziej opłacalny.

Instrukcja dotycząca obstawienia ekuponu na stronie internetowej bukmachera Fortuna

Każdy ekupon składa się z typów bukmacherskich, do których przypisane są konkretne kursy. To właśnie one wpływają na ostateczną wygraną w zakładach sportowych. Kurs ogólny mnożony jest przez stawkę, co w efekcie pokazuje, ile możesz wygrać. Zwracamy uwagę na to, że nie zawsze stawka postawiona przez Ciebie musi się zgadzać z naszą propozycją wkładu własnego. Każdy użytkownik opiera swoją strategię typowania o inny budżet – korzystając z naszych ekuponów uwzględnij stawkę w odniesieniu do bankrolla, którym dysponujesz. Warto pamiętać o złotej zasadzie, by stawka nie przekraczała 2-5% ogólnego budżetu.

Gotowe ekupony od ekspertów Zagranie

Na Zagranie jesteśmy wyspecjalizowaną grupą ekspertów, gdzie każdy odpowiada za swoją działkę prezentowanych kuponów. Na dziś u największych bukmacherów takich jak STS ekupon znajdziesz w zakładach “typy bukmacherskie” lub “typy dnia”. Jeśli szukasz gotowych propozycji pod konkretne sporty np. piłkę nożną, tenis, e-sport lub sporty walki, to po prostu rozwiń nasze menu “typy dnia” i wybierz dyscyplinę, na którą chcesz otrzymać gotowe propozycje kuponów.

Nasze gotowe propozycje bazują na analizie bukmacherskiej, z którą każdy czytelnik może się zapoznać. Na co zwracamy uwagę? Typując kupony na dziś i jutro bierzemy pod uwagę:

 • Formę drużyn/zawodników
 • Styl gry: ofensywny/defensywny
 • Kontuzje, absencje, sytuację kadrową zespołów
 • Aktualne doniesienia z szatni: morale drużyny, pozycja trenera, plotki transferowe
 • Statystyki: bilans meczów domowych/wyjazdowych, H2H, gole strzelone/stracone
 • Rangę meczu: stawka spotkania
 • Kursy bukmacherskie: szukamy valuebetów

Jak wykorzystać gotowy ekupon?

W naszym portalu możesz znaleźć wiele odnośników do bukmacherów, które funkcjonują przede wszystkim dla nowych klientów. To oferty rejestracyjne, za które można uzyskać bonusy powitalne. Jeśli nie masz konta u bukmachera, którego dotyczy gotowy ekupon, to może być to idealna okazja, żeby utworzyć konto i obstawiać wraz z bonusem na start. W pierwszym kroku, jeśli chcesz zrealizować proponowane przez nas typy – musisz być zarejestrowanym graczem. W zakładach online tylko ci typerzy, którzy zalogują się na konto, mają możliwość obstawiania meczów na gotowych kuponach.

Tak jak wspominaliśmy na początku artykuł – obstawianie zakładów u polskich bukmacherów jest do siebie zbliżone. Jeśli będziesz robił to z powodzeniem w Fortunie online, to bez problemu poradzisz sobie u pozostałych firm bukmacherskich takich jak STS, BETFAN, Superbet, Totolotek, TOTALbet czy forBET. Schemat składania kuponów bukmacherskich nawiązuje do tych samych czynności na stronach internetowych i w mobilnych aplikacjach.

Fortuna ekupon krok po kroku [instrukcja]

Zanim sprawdzisz wyniki kuponów w Fortunie – najpierw trzeba krok po kroku zrealizować wszystkie czynności, które prowadzą do tego finalnego efektu. W naszych analizach i zapowiedziach meczów często pojawiają się gotowe kupony proponowane u bukmachera Fortuna. Dlaczego tak się dzieje? To w końcu jeden z najpopularniejszych bukmacherów w naszym kraju, a pozytywne opinie o nim tylko to potwierdzają. A co ważniejsze, Fortuna oferuje dobre kursy, więc stawianie kuponów w jej zakładach może przynosić jeszcze lepsze profity.

Jak się do tego wszystkiego zabrać? Pytanie, czy masz konto w Fortunie, czy jeszcze nie jesteś graczem tego bukmachera? Jeśli nie – to na początek, przed złożeniem kuponu, zarejestruj się korzystając z naszych poniższych porad!

Zarejestruj się!

Wejdź w ten odnośnik do efortuna.pl, a zostaniesz przekierowany bezpośrednio do rejestracji u tego bukmachera. Co dobre z Twojego punktu widzenia – od razu będzie czekał na Ciebie aktualny kod promocyjny ZAGRANIE (automatycznie zostanie wpisany do formularza rejestracyjnego). Dzięki niemu zaraz po ukończeniu procesu rejestracji otrzymasz pakiet bonusów powitalnych – taka okazja zdarza się tylko raz, na samym początku przygody u danego operatora zakładów.

Rejestracja zostanie zrealizowana prawidłowo, jeśli wpiszesz prawdziwe dane osobowe do formularza i zweryfikujesz adres e-mail. Do utworzenia konta Fortuna nie wymaga tego, żeby mieć dowód osobisty przy sobie.
Co zawiera formularz? Oto wszystkie informacje, które trzeba wprowadzić:

 • Pseudonim
 • Hasło
 • PIN kod
 • Adres e-mail
 • Imię
 • Nazwisko
 • Telefon komórkowy
 • PESEL
 • Oświadczenie o pochodzeniu środków pieniężnych

Obstaw ekupon

Jak obstawić ekupon w Fortunie? Pamiętaj, że bukmacher Fortuna przyjmuje zakłady online na stronie efortuna.pl i w aplikacji mobilnej. To właśnie za pośrednictwem tych dwóch platform możesz zagrać zakłady na mecze.

Przechodząc na stronę Fortuny w lewym menu masz do wyboru pełną ofertę kursową, a więc wszystkie sporty, na które oferowane są kursy. Jeśli wiesz, jakiego meczu szukasz, to wybierz z listy określoną dyscyplinę, a następnie konkretne rozgrywki. Np. jeśli to dotyczy spotkania ligi angielskiej, to kliknij na “piłka nożna”, następnie “1. Anglia”, a na głównym ekranie zostaną wyświetlone aktualnie przyjmowane zakłady na spotkania najbliższej kolejki.

Ekupon gotowy do obstawienia na stronie internetowej bukmachera Fortuna

W jaki sposób umieszczasz typy na ekupon w Fortunie? Robisz to poprzez kliknięcie w konkretne zdarzenie. W pierwszym ujęciu wyświetlają się podstawowe kursy na wynik meczu 1X2. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do szczegółowej i pełnej oferty kursowej naciśnij “więcej” przy danym meczu. Wówczas w rozwinięciu pojawią się wszystkie otwarte zakłady przedmeczowe.

Kiedy już dodałeś na kupon wszystkie typy, co do których masz przeświadczenie – wybierz stawkę i naciśnij przycisk “zagraj”. To oznacza dla bukmachera, że jesteś zdecydowany na zrealizowanie zakładów.

Sprawdź wyniki

Obstawiając ekupony online w Fortunie sprawdzenie wyników następuje automatycznie po rozliczeniu zakładów przez bukmachera. Co to oznacza? Nie musisz sam weryfikować poszczególnych kuponów, żeby dowiedzieć się, czy weszły lub przegrały. To działa automatycznie w następujący sposób:

 • kiedy wygrasz – otrzymasz od razu wygraną na saldo depozytowe,
 • kiedy przegrasz – to oznacza brak wygranej, a więc Twoje konto jest uszczuplone o stawkę na kupon, którą postawiłeś.

W każdej chwili użytkownik Fortuny może uzyskać podgląd swojego kuponu, gdzie dokładnie przekona się, który mecz nie został rozliczony po jego myśli. Co więcej, w Fortunie funkcjonuje specjalna zakładka “wyniki”, gdzie można sprawdzić, jaki zestaw typów był zwycięski dla konkretnego meczu.

Wypłać wygraną

Zakładamy, że Twoja przygoda z gotowymi ekuponami na dziś okaże się pozytywna i koniec końców wyjdziesz na plus. Kiedy na Twoim saldzie głównym będzie znajdować się gotówka, to będzie to jasny sygnał, że możesz wypłacić wygraną. Co prawda, do tego musisz być zweryfikowanym klientem. A więc przed pierwszą wypłatą trzeba dokończyć rejestrację w eFortuna. Na czym to polega? W ustawieniach konta należy wpisać numer rachunku bankowego i dokładny adres zamieszkania. To jednak nie koniec, bo dodatkowo bukmacher wymaga skanu dokumentu tożsamości i dołączenia go do odpowiednich zakładek w serwisie Fortuny online.

Panel służący do zlecenia wypłaty na stronie internetowej bukmachera Fortuna

Po zweryfikowaniu konta możesz bez przeszkód zlecać wypłaty na rachunek bankowy. Jak to zrobić? W edycji konta kliknij “wypłać”, a następnie wskaż dokładną kwotę, którą bukmacher ma przelać do Twojego banku. Minimalna płatność może liczyć już 2 zł!

STS ekupon

Standardowo gotowe ekupony na jutro można też zrealizować w STS. To bukmacher z najwyższym wskaźnikiem opinii na Zagranie, dlatego nasi eksperci często korzystają z jego oferty. Jak obstawiać u tego bukmachera? W skrócie: podobnie, co w Fortunie. Więcej – w przypadku tych obu bukmacherów oferujemy identyczny kod rejestracyjny: ZAGRANIE.

Przykład gotowego kuponu na stronie bukmachera STS.

STS oferuje zbliżoną ofertę, co Fortuna, a także podobny system sprawdzania wyników rozliczonych kuponów. Wybierając tego bukmachera, postępuj zgodnie z tymi samymi wytycznymi, co opisaliśmy powyżej. Jeśli nie masz konta – zarejestruj się, a później przygotuj pierwszy ekupon, wybierając polecane przez nas typy. U tego bukmachera podobnie działa też system płatniczy – wygrane środki również możesz wypłacić na swoje konto bankowe. Wypłaty działają naprawdę błyskawicznie i pozwalają cieszyć się pieniędzmi na koncie bankowym w ciągu kilkunastu minut.

Podsumowanie

Jeśli brakuje Ci inwencji twórczej lub doświadczenia w obstawianiu, to dowolnie możesz korzystać z naszych gotowych ekuponów. Każdego dnia na Zagranie i grupie typerskiej powstają propozycje kuponów dotyczących piłki nożnej, koszykówki, hokeja na lodzie i pozostałych sportów. Zespół naszych ekspertów jest szeroko rozbudowany, dlatego obejmujemy tak bogaty zakres dyscyplin sportowych, które na co dzień obstawiamy.

FAQ

Gdzie szukać ekuponów online?

Codziennie nowe ekupony na dziś i jutro znajdziesz w serwisie Zagranie i grupie typerskiej.

Jak postawić gotowy kupon?

Wybierz legalnego bukmachera, a następnie zarejestruj u niego konto (pamiętaj, żeby wykorzystać link i kod z naszej strony - uzyskasz pakiet bonusów na start) i wstaw na kupon wszystkie typy, które chcesz zagrać.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze