Obstawiasz w STS i chcesz sprawdzić wyniki swoich kuponów, a także meczów, które cię interesują? To bukmacher, który daje takie możliwości i nie trzeba szukać w internecie livescore’a. W STS znajdziesz wyniki wytypowanych zakładów oraz sprawdzisz aktualne rezultaty “na żywo”. Jak to zrobić? Wszystko to wyjaśnimy w tym poradniku dotyczącym wyników STS.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

STS wyniki

Zakłady bukmacherskie STS mogą być typowane online i w punktach stacjonarnych. W przypadku kuponów stawianych na sts.pl lub aplikacji mobile sprawa jest o tyle prosta, że od razu po zakończonym meczu otrzymujesz informacje o tym, czy wygrałeś lub przegrałeś. Jeśli kupon wszedł, to twoje konto zostaje doładowane wygraną. Z kolei jeśli przegrałeś – na twoim koncie nic się nie pojawia. Aby upewnić się, jaki mecz nie wszedł z twoich zakładów możesz wejść w historię zakładów i tam znaleźć podgląd kuponu.

Typerzy obstawiający w lokalach stacjonarnych mają nieco bardziej utrudnione zadanie przy sprawdzaniu wyników kuponów. Jeśli obstawia się kilka zdarzeń na kuponie, to sytuacja nie jest jeszcze ciężka. Ale jeśli gracz robi kilka lub kilkanaście kuponów, w których umieszcza wiele spotkań i zakładów, to ręczne sprawdzenie wszystkich wyników może trochę potrwać. Na szczęście wszystko to można zrobić w internetowym serwisie STS!

STS wyniki – gdzie i jak sprawdzać?

Wszystkie wyniki z oferty zakładów pojawiają się na sts.pl. Gdzie dokładnie możesz to znaleźć? Wyniki z dzisiaj, wczoraj i pozostałych dni w kalendarzu znajdziesz w zakładce “wyniki” w górnym menu serwisu STS.

wyniki sts

Po wejściu w “wyniki” otworzą ci się zdarzenia z oferty STS, a przy nich będzie zbiór wszystkich poprawnych typów np. 1, 1X, 12 itd. Poza tym przy konkretnym zdarzeniu pojawia się faktyczny rezultat meczu. Zakładając, że jest to mecz piłkarski, to wynik może być 2:0 lub 1:3.

Co jeszcze znajduje się w sekcji z wynikami STS? W rozwinięciu meczu pojawi się zbiór wyników dotyczących pozostałych zakładów:

  • liczby goli,
  • która drużyna strzeli,
  • dokładna liczba goli,
  • handicap,
  • obie drużyny strzelą,
  • strzelcy,
  • itd.

W przypisie od razu będzie pokazana informacja, jaki zakład przy danym zdarzeniu jest wygrany.

Na stronie z wynikami od STS możesz dowolnie wybierać wyniki z dziś, wczoraj i pozostałych dni. W ten sposób przefiltrujesz zdarzenia, które cię faktycznie interesują. A co więcej, do dyspozycji jest również zbiór sportów. A więc jeśli obstawiałeś tylko piłkę nożną, to możesz wybrać wyniki zdarzeń dotyczących tej dyscypliny. To znacznie usprawni i przyśpieszy znalezienie obstawionych przez ciebie meczów.

sts wyniki

Gdzie sprawdzać wyniki na żywo w STS?

Znamy wiele takich sytuacji, że typerzy po tym, jak zagrali zakłady przedmeczowe w trakcie swoich wydarzeń regularnie śledzą wyniki “na żywo”. W ten sposób znając przebieg meczu w przypadku funkcji cash-out mogą podjąć decyzję o wypłacie lub czekaniu na pełne rozliczenie kuponu. Mamy dobrą informację, że nie trzeba szukać wyników po zewnętrznych livescore’ach. Jeśli jesteście graczami STS, to wszystko to znajdziecie u tego bukmachera.

Wyniki “na żywo” w STS sprawdzicie w sekcji “zakłady live”. Tam pojawi się lista wszystkich aktualnie rozgrywanych meczów. Przy każdym pojedynku znajduje się informacja o stanie wyniku oraz czasie gry, czyli wszystko to, czego potrzebuje typer. A co więcej, w sekcji z wynikami na żywo od razu możesz zapoznać się ofertą live bukmachera. Sprawdzić zmieniające się kursy “na żywo” i aktualne możliwości typowania live.

W wynikach “na żywo” od STS można też dowiedzieć się, jak wyglądają statystyki spotkania: posiadanie piłki, gole, strzały, kartki itd. A funkcja transmisji live umożliwia uruchomienie relacji z meczu np. Serie A, La Liga czy Bundesligi. Włączając STS TV można nie tylko sprawdzić wynik, ale też obejrzeć mecz “na żywo”!

Sprawdź opinie o bukmacherze STS: https://zagranie.com/sts-opinie/.

Gdzie sprawdzić wynik kuponu w STS?

Jeśli jest tutaj gracz, który obstawia w punkcie stacjonarnym STS, to wynik kuponu może bezpośrednio sprawdzić w lokalu tego bukmachera. Wystarczy przekazać kupon osobie z obsługi, która skanując jego kod od razu otrzyma informację, czy zakłady wygrały czy przegrały. Samodzielnie wyniki kuponu sprawdzisz korzystając z wyników na stronie sts.pl. Wówczas musisz porównać swoje typy z kuponu z realnymi wynikami.

Wszystkie wyniki zakładów STS możesz też pobrać w pliku pdf. na swój komputer lub telefon.

STS sprawdź kupon

Szybką opcją sprawdzenia kuponu jest skorzystanie z funkcji “sprawdź kupon”. Jeśli przejdziesz na podstronę “wyniki”, to po prawej stronie znajdziesz narzędzie, w którym trzeba podać numer kuponu. Wpisując numer kuponu, który chcesz sprawdzić system automatycznie zrobi to za ciebie i błyskawicznie otrzymasz wszystkie informacje! Gdzie znajdziesz numer kuponu? Znajduje się on pod datą zawarcia zakładu lub pod kodem kreskowym.

sprawdź kupon sts

W STS online kupony są rozliczane automatycznie. Ich podgląd uzyskasz w zakładce z historią swoich kuponów. Tam możesz dokładnie prześledzić, które typy weszły, a które zostały uznane za przegrane.

STS wyniki na żywo u bukmachera

W STS wynika “na żywo” sprawdza się w podobny sposób, co u pozostałych bukmacherów online. Ku temu służą zakłady live. Wyniki “na żywo” w STS znajdziesz na stronie sts.pl i mobilnej aplikacji. Więcej o obstawianiu i sprawdzaniu wyników na żywo przeczytasz tutaj -> STS LIVE.

Bonusy i kod promocyjny w STS

Gracze zakładów online mogą użyć kodu promocyjnego STS i odebrać bonusy na start. Jeśli obstawiasz w punktach stacjonarnych, to możesz rozważyć zarejestrowanie konta online. Robiąc to z kodem promocyjnym: ZAGRANIE otrzymasz na początek trzy bonusy od STS.

W pakiecie bonusów dla nowych graczy znajdziesz freebet 30 PLN przyznawany za darmo (po rejestracji). Po dokonaniu pierwszej płatności na konto STS możesz obstawić kupon bez ryzyka do kwoty 230 PLN oraz odebrać bonus 100% do 1200 PLN.

Tutaj znajdzies informację, ile razy trzeba obrócić bonusy STS przed wypłatą: https://zagranie.com/ile-razy-trzeba-obrocic-bonus-sts-aby-wyplacic-gotowke/.

Typując w STS online poza promocjami na start można korzystać też z bonusów dla stałych graczy. W lokalach STS nie pojawiają się tak często promocje, jak w zakładach online. W stałych promocjach STS znajdziesz bonusy na sport, tygodniowe cashbacki i promocje na gry karciane, sporty wirtualne oraz e-sport.

sts bonus

Jaki jest kod promocyjny do STS?

Kod promocyjny w STS na zakłady online to: ZAGRANIE.

Jakie bonusy otrzymasz od STS?

Bonusy na start w STS to: freebet 30 PLN, zakład bez ryzyka 230 PLN i bonus 100% do 1200 PLN.

Gdzie sprawdzisz wyniki w STS?

Wyniki w STS sprawdzisz na stronie bukmachera i mobilnej aplikacji.

Zaloguj się aby dodawać komentarze