Eintracht Frankfurt – Royale Union SG: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 22.02.2024

Piłkarz Eintrachtu podczas meczu

Gdzie oglądać Eintracht Frankfurt – Royale Union SG? Jednym z ciekawszych czwartkowych meczów Ligi Konferencji będzie ten we Frankfurcie. W rewanżowej potyczce 1/16 finału wspomnianych rozgrywek Eintracht ponownie zagra z Royale Union SG. W poniższym tekście przeczytacie o tym, gdzie i w jaki sposób zobaczyć tę batalię na żywo. Zapraszam zatem do sprawdzenia szczegółów.

Eintracht Frankfurt – Royale Union SG, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Eintrachtu z Royale Union SG jawi się jako jedno z najciekawszych zestawień w ramach 1/16 finału Ligi Konferencji. W pierwszym starciu tych drużyn zobaczyliśmy remis 2:2, a zatem kwestia awansu do kolejnej fazy rozgrywek pozostaje w pełni otwarta! Sama batalia we Frankfurcie rozpocznie się 22. lutego 2024 roku o godzinie 21:00 polskiego czasu. Spotkanie to będzie można zobaczyć w Polsce na żywo, jednak niestety nie w TV. Na żadnym programie w telewizji nie odnajdziemy bowiem transmisji z niemiecko-belgijskiej rywalizacji. Jak natomiast wyglądają kursy bukmacherskie na opisywany pojedynek?

Eintracht Frankfurt – Royale Union SG: transmisja i stream online za darmo

Coraz większa ilość spotkań piłkarskich pokazywana jest na żywo w Internecie i podobnie wygląda sytuacja w kontekście omawianej potyczki 1/16 finału Ligi Konferencji! O ile meczu tego nie odnajdziemy na żywo w TV, o tyle skorzystać będzie można z legalnego i bezpiecznego streamu online! Taki rodzaj transmisji znajdziemy w serwisie streamingowym Viaplay. Operator ten w sezonie 2023/24 posiada prawa transmisyjne do pokazywania gier Ligi Europy i Ligi Konferencji, w związku z czym również starcie Eintracht – Royale Union będzie tam dostępne do obejrzenia na żywo!

Gdzie oglądać Eintracht Frankfurt – Royale Union SG?

Ostatecznie wychodzi więc na to, że spotkanie Eintracht – Royale Union SG na żywo dostępne będzie tylko i wyłącznie w serwisie Viaplay. Jeżeli posiadacie tam wykupioną subskrypcję, to bez przeszkód obejrzycie ten mecz live, natomiast jeśli dotychczas nie korzystaliście z usług operatora, to ewentualną decyzję o zakupie pakietu zostawiam już tylko Wam. Mam nadzieję, że pomogłem dowiedzieć się, gdzie oglądać Ligę Konferencji. Powodzenia i jak największych emocji w znakomicie zapowiadający się czwartkowy wieczór!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze