Egipt – Maroko: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online | 30.01.2022

Egipt, Salah

Gdzie obejrzeć mecz Egipt – Maroko? Przeczytaj poniższy artykuł, gdzie dokładnie to opisujemy. W ćwierćfinałach Pucharu Narodów Afryki dzisiaj dojdzie do bardzo ciekawej rywalizacji. Egipcjanie zmierzą się z Maroko i na pewno będzie to interesujące starcie. Czy Mohamed Salah i spółka awansują do półfinałów?

Egipt – Maroko – gdzie oglądać dzisiaj?

W niedzielę rozegrane zostaną dwa ćwierćfinały Pucharu Narodów Afryki. Poznaliśmy już dwie ekipy, które awansowały do 1/2 finału PNA. Są to Kamerun oraz Burkina Faso. Dzisiaj do tego grona dołączą kolejne dwie ekipy, w tym jedna z pary Egipt – Maroko. W barwach pierwszej z tych drużyn gra m.in. Mohamed Salah. Jak poradzi sobie jego zespół? Tym razem to spotkanie będziesz mógł obejrzeć w STS TV oraz Fortuna TV!

Egipt – Maroko: za darmo w internecie

Gdzie oglądać za darmo mecz Egipt – Maroko? Zacznijmy omówienie bukmacherów od STS, bo ten operator daje możliwość oglądania transmisji. Musisz jednak spełnić pewne warunki, które tutaj opisujemy:

 1. Załóż swoje konto tutaj: https://zagranie.com/goto/stsbezryzyka
 2. Wpisz kodu ZAGRANIE podczas zakładania konta
 3. Zagraj BEZ RYZYKA dowolny kuponu za co najmniej dwa złote (na maksymalnie 24h przed startem spotkania)
 4. Przejdź do STS TV
 5. Oglądaj mecz
sts tv, baner
fot. sts

Egipt – Maroko: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gdzie jeszcze będzie transmisja z meczu Egipt – Maroko? Warto polecić także Fortunę, która oferuje transmisje z Pucharu Narodów Afryki. Tutaj jednak musisz mieć jeszcze dodatnie saldo na koncie.

 1. Załóż konto: https://zagranie.com/goto/fortuna
 2. Wpisz kod ZAGRANIE
 3. Zaloguj się na profil
 4. Zagraj dowolny kupon i pamiętaj, że musi być rozliczony
 5. Miej dodatnie saldo na koncie
 6. Oglądaj mecz
Oglądaj Puchar Narodów Afryki w Fortunie

Egipt – Maroko: stream na żywo online

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Egipt – Maroko, to zobacz jeszcze, jakie są proponowane typy dnia od Zagranie. Nasi eksperci codziennie przygotowują ciekawe analizy i proponowane kupony!

Egipt – Maroko: zapowiedź meczu

Za nim rozpocznie się mecz Egipt – Maroko zobacz jeszcze, jakie są kursy na to starcie. Jeżeli już wiesz, gdzie oglądać mecz, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zerknąć na mnożniki i wybrać ciekawe zakłady!

Zdjęcie: pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze