Egipt – DR Kongo: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 28.01.2024

Egipt - DR Kongo gdzie oglądać

Egipt – DR Kongo: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W niedzielny wieczór czekają nas spore emocje związane z Pucharem Narodów Afryki. Do walku o ćwierćfinał turnieju staną reprezentacje, które jeszcze podczas tego turnieju nie wygrało ani jednego meczu. Obie zakończyły fazę grupową z trzema remisami. Teraz któraś z nich będzie musiała zwyciężyć. A jeśli chciałbyś zobaczyć ten mecz, ale nie wiesz gdzie oglądać Egipt – DR Kongo, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

Egipt – DR Kongo gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Egipt – DR Kongo? Tak naprawdę jedyną opcją jest znalezienie tego spotkania w internecie, bowiem żadna ze stacji telewizyjnych w naszym kraju nie zdecydowała się wykupić praw do tego turnieju. Oznacza to, że próżno szukać meczów PNA gdzie indziej niż chociażby u bukmacherów, posiadających sporą liczbę spotkań piłkarskich na żywo. A pojedynek pomiędzy Egiptem a DRK odbędzie się w niedzielę, 28. stycznia o 21:00.

Egipt – DR Kongo gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Egipt – DR Kongo będziesz mógł zobaczyć zupełnie za darmo. Taką opcję dają wspomniani nieco wyżej bukmacherzy. Najlepiej pod względem transmisji bukmacherskich wypada w Polsce STS i to właśnie tam należy szukać nadchodzącego spotkania. Znajdziesz tam spotkania z ligi niemieckiej, francuskiej czy hiszpańskiej, a także spotkania międzynarodowe, chociażby z PNA. Zobaczysz je zarówno na stronie, jak i w aplikacji STS. A co zrobić, aby mieć darmowy dostęp do meczów w STS TV? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Egipt – DR Kongo i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
Bonus powitalny STS

Gdzie oglądać Egipt – DR Kongo?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Egipt – DR Kongo, warto poznać także inne ligi, które znajdziesz w transmisji live u bukmacherów. Tak naprawdę większość z nich oferuje dostęp do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie, a wszystko zupełnie za darmo i bez problemów w transmisji.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze