Dzisiejszy mecz Polski z Chile: gdzie obejrzeć? (16.11.2022)

Piotr Zieliński

Gdzie oglądać dzisiejszy mecz Polski z Chile? Już dzisiaj o 18:00 Biało-Czerwoni podejdą do próby generalnej przed Mundialem w Katarze i podejmą kadrę Chile. Chciałbyś wiedzieć, gdzie można obejrzeć ten pojedynek? W tym tekście znajdziesz informacje o transmisji TV oraz streamie online dzisiejszego meczu Polski z Chile. Życzę przyjemnej lektury!

promocja polska - chile STS banner tekst

Mecz Polski dzisiaj: transmisja

Już dzisiaj Polska zagra towarzysko z Chile! Masz ochotę obejrzeć to spotkanie przed TV i poszukujesz transmisji? Znajdziesz ją w TVP! Kibicuj Biało-Czerwonym i przy okazji skorzystaj z niezwykle ciekawej oferty od STS, dzięki której możesz zagrać o 200 PLN bonusu! W skrócie wygląda ona tak:

  1. Zakładasz konto w STS z kodem ZAGRANIE200
  2. Grasz kupon, na którym jest typ na wygraną Polski lub Chile w dzisiejszym meczu
  3. Trafiłeś? Dostaniesz 20-krotność stawki (maksymalnie 200 PLN)
  4. Wygrane pieniądze mają formę bonusu

Polska – Chile: gdzie obejrzeć?

Dzisiejszy mecz Polski, która zagra towarzysko z Chile, odbędzie się na stadionie Legii w Warszawie, a jego pierwszy gwizdek wybrzmi o godzinie 18:00. Transmisję tego pojedynku znajdziesz w TVP Sport, TVP 1 oraz w Polsat Sport Premium 1. Jeśli chciałbyś obejrzeć ten mecz, włącz odbiornik i trzymaj kciuki za naszych! Skorzystaj też z promocji STS na dzisiejszy mecz Polska – Chile i zagraj typ na wygraną jednej lub drugiej drużyny z kursem 200,00! Jeśli nie wiesz, gdzie oglądać mecze Mundialu 2022, dowiesz się tego na naszej stronie!

Polska wygra
Kurs: 200,00
Zagraj!

Mecz Polski z Chile dzisiaj online

Mecz Polski z Chile, który odbędzie się dzisiaj, można także oglądać na stronie internetowej TVP, gdzie dostępny jest stream online. Jest to świetna opcja dla kibiców, którzy akurat nie mogą śledzić poczynań podopiecznych Czesława Michniewicza poprzez transmisję telewizyjną, ale chcą być na bieżąco. Pamiętaj też, że STS przy okazji meczu Polski z Chile, który odbędzie się już dzisiaj, przygotował niezwykle atrakcyjną promocję! Na naszej stronie znajdziesz też typy na MŚ 2022! Sprawdzaj zatem regularnie nasz portal i śledź analizy!

Dzisiejszy mecz Polski z Chile, szanse drużyn

Bukmacherzy, którzy wystawili kursy na ten mecz, są zdania, że to Polska ma największe szanse w dzisiejszym meczu. Jeżeli uważasz podobnie, zagraj typ na wygraną Polski w STS, korzystając powitalnej promocji i graj nawet o 200 PLN bonusu! Sprawdź również nasze pozostałe propozycje typów na dzisiejszy mecz Polski z Chile.

Obrazek w tle: fot. Tomasz Folta / PressFocus

FAQ

🎯 Gdzie znajdę transmisję dzisiejszego meczu Polski z Chile?

Dzisiejszy mecz Polski z Chile obejrzysz w TVP!

🎯 Jakie są promocje bukmacherskie na dzisiejsze starcie Polski z Chile?

Promocję na mecz Polski z Chile, który odbędzie się dziś, przygotował STS! Sprawdź ją!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze