Dzinold – Robert Pasut: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

FAME MMA 16

Dzinold – Robert Pasut typy i kursy – zapowiedź walki FAME MMA 18. Z całą pewnością można przyznać, że sobotni pojedynek tych dwóch zawodników będzie jednym z ciekawszych, jakie czekają nas tego wieczoru. Pasut swoje już udowodnił w oktagonie, ale Dzinold jeszcze nie, więc możemy spodziewać się świetnego show. Kto z nich finalnie wygra?

 

Dzinold – Robert Pasut typy i przewidywania

Podczas gali FAME MMA 18 zobaczymy łącznie aż 10 walk i w prawie każdej wystąpią dość głośne nazwiska. W jednym ze starć zmierzą się ze sobą Dzinold i Robert Pasut. Obaj nie mają zbyt dużego doświadczenia w oktagonie, ale i tak wiemy, czego możemy się po nich spodziewać. Starcie tych zawodników zapowiada się na bardzo ciekawe, więc przyjrzeliśmy się bliżej proponowanym przez Betclic kursom oraz typom.

Nasze propozycje znajdziesz niżej – zapraszamy do lektury! Dzinold nie stoczył zbyt wielu walk w oktagonie, a na FAME MMA jest świeżą postacią. Na koncie ma zwycięstwo z Szymoolem na 16 gali tej federacji, ale nie było to dla niego zbyt duże wyzwanie. Teraz przyjdzie czas na Pasuta, który jest groźniejszy od każdego z jego poprzednich przeciwników, ale jednocześnie nie jest doświadczony. To właśnie ostatnia rzecz, którą możemy powiedzieć o Robercie. Nie miał jeszcze okazji pokazać się przed taką publicznością i to może być bardzo ważna kwestia! Zanim przejdziemy do omówienia kursów bukmacherskich na Dzinold – Robert Pasut, to zerknij jeszcze na nasze inne propozycje na FAME MMA.

Dzinold – Robert Pasut kursy bukmacherskie

Kursy na 1X2 w walce Filipek - Karaś
Betclic
1.82
Filipek
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Betclic
Betclic
1.82
Karaś
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Betclic

Dzinold – Robert Pasut kto wygra walkę?

Typowanie zwycięzcy w walce Dzinold – Robert Pasut wbrew pozorom nie jest takie proste. Starcie tych zawodników odbędzie się w formule K1, a to oznacza, że czeka nas zawzięta rywalizacja w stójce. Bukmacherzy nie wskazują tutaj, kto ich zdaniem, ma większe szanse, ponieważ kurs na obu to 1.82. Przewaga Pasuta jeżeli chodzi o warunki fizyczne jest bardzo duża, ale za to Dzinol ma niesamowity charakter. Kto wygra? Trudno tutaj typować rynek 1/2, dlatego niżej pokażemy inną, ciekawą opcję na to starcie!

Typy na Dzinold – Robert Pasut

Nasze typy na Dzinold – Robert Pasut będą oparte o rynek under/over rund. Tutaj stawiamy na walkę na pełnym dystansie, ponieważ w K1 i jednemu i drugiemu może być trudno wykończyć rywala przed czasem. Betclic proponuje nam kurs 1.45, co jest bardzo atrakcyjną opcją i to właśnie na nią się tutaj zdecydujemy. Wyżej podlinkowaliśmy artykuł, w którym znajdziesz nasze inne propozycje zakładów na FAME. Warto dodać więcej rzeczy na kupon i w ten sposób zwiększyć nie tylko AKO, ale także przy okazji mieć większe emocje z innych pojedynków.

propozycje typu na walke Dzinold - Robert Pasut

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze