Dzinold – Robert Pasut gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Media trening i wazenie przed gala FAME MMA 16

Gdzie oglądać walkę Dzinold – Robert Pasut? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to trafiłeś w dobre miejsce. Taką możliwość dostaniesz m.in. na stronie FAME MMA, a więcej o tym piszemy niżej. Starcie Dzinold – Robert Pasut być może nie jest najgłośniejszym zestawieniem w oktagonie, ale na pewno jest to rywalizacja, na którą warto zwrócić uwagę.

Dzinold – Robert Pasut, gdzie oglądać?

Wielkimi krokami zbliża się gala FAME MMA 18, która rozpocznie się już w sobotę, 20.05.2023, o godzinie 20:00. Tym razem w karcie walk znalazło się aż 10 pozycji, a jedną z nich jest starcie Dzinold – Robert Pasut. Nie jest to może najgłośniejszy pojedynek, ale na pewno będzie to takie starcie, które warto obejrzeć. Gdzie oglądać walkę Dzinold – Robert Pasut? Zanim przejdziemy do tego, to zachęcamy jeszcze do sprawdzenia propozycji na Dzinold – Pasut.

Dzinold – Robert Pasut transmisja w TV

Czy będzie transmisja w TV z walki Dzinold – Robert Pasut? Sporo osób się zastanawia, gdzie oglądać na żywo w TV rywalizację Dzinold – Robert Pasut i tutaj mamy złą wiadomość. Bezpośrednio w telewizji nie znajdziesz transmisji z tej walki ani z żadnej innej z FAME MMA 18. Możesz jednak podłączyć laptopa do telewizora i przerzucić obraz np. za pomocą kabla HDMI. Przy okazji pamiętaj, że grając w Betclic z bonusem na start będziesz miał większe emocje z oglądania!

Dzinold – Robert Pasut transmisja za darmo

Gdzie oglądać za darmo walkę Dzinold – Robert Pasut? Takiej możliwości nie ma, ale stream online z FAME MMA 18 będzie puszczony w przeglądarce, a dokładnie to na stronie FAME MMA. Tam też można wykupić dostęp do PPV, które pozwoli Ci na obejrzenie tego starcia. Koszt takiego PPV to około 40 PLN w zależności od pakietu.

Dzinold – Robert Pasut stream online

Streamy online z walki Dzinold – Robert Pasut zostaną też pokazane zapewne na nielegalnych stronach, ale nie gwarantujemy, że tam będzie to możliwe do obejrzenia bez żadnych problemów. Po co masz ryzykować, jak dostępne są legalne opcje? Przy okazji sprawdź, jak odebrać bonus w Betclic i grając z nim zwiększ swoje emocje z oglądania!

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze