Czas na następne rozstrzygnięcia w programie o nazwie Dana White Contender Series. Kto tym razem wywalczy sobie kontrakt z największą federacją MMA na świecie? Być może ponownie będzie tak, że ktoś zwycięży w swym pojedynku, a będzie on na tyle nudny dla fanów tego sportu, że nie otrzyma kontraktu? Na razie pewne są dwie rzeczy. Po pierwsze walką wieczoru będzie starcie Allana Begosso z Faridem Basharatem. A drugą pewnością jest to, że ponownie kupon związany ze wspomnianym show stawiam w STS-ie.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Dana White Contender Series 6: Tydzień 8,
czyli czas na kolejną dawkę świetnych i nieoczywistych walk

Samo wydarzenie rozpocznie się o godzinie drugiej nad ranem czasu polskiego z wtorku na środę. Event odbędzie się ponownie w UFC Apex w Las Vegas w stanie Nevada. Jeżeli chodzi o kartę walk, to na części głównej mamy cztery pojedynki. Natomiast w walce wieczoru wystąpią Allan Begosso z Faridem Basharatem. Obaj zawodnicy mają na swoim koncie po 8 stoczonych pojedynków, choć to zawodnik z niebieskiego narożnika jak dotychczas jest niepokonany. Jakie typy zagram od siebie tym razem? Pierwszym jest ten związany z walką wieczoru a drugi ze starciem Daniela Marcosa z Brandonem Lewisem. Skoro już powiedziałem, jakie walki biorę do kuponu, to czas wytłumaczyć dlaczego zdecydowałem się zagrać właśnie u tego bukmachera.

Postawiłem na STS, ponieważ ponownie przygotowali interesującą ofertę w związku z tym wydarzeniem. Zarówno my, jako fani i dziennikarze, jak i właśnie ten bukmacher dostrzegają, że nie tylko samo MMA staje się w Polsce coraz bardziej popularnym sportem, ale również program Dana White Contender Series. Dlatego też to właśnie u nich polecam Ci sprawdzić typy na tę galę, a także zagrać np. moje typy. Jakie przełożenie mają moje słowa na rzeczywistość? Otóż grając z STS-em masz 1500 złotych od trzech depozytów, a do tego możliwość postawienia zakładu bez ryzyka do 100 złotych i zgarnięcia nawet 60 złotych za zadania. Dzięki temu w standardowej ofercie masz do odebrania 1560 złotych, a z naszym kodem promocyjnym do STS-u zgarniasz aż 1660 złotych! Czyż to nie są kapitalne BONUSY?

Brandon Lewis vs Daniel Marcos: typ, kurs bukmacherski i zapowiedź walki (14.09.2022 r.)

W tym pojedynku dojdzie do konfrontacji zawodników, którzy wystąpią w limicie do 61,2 kilogramów. Jednak o wiele bardziej, gdyż blisko dwukrotnie bardziej jest zawodnik wychodzącego do niebieskiego narożnika. To on stoczył dotychczas dwanaście pojedynków, z których w każdym zwyciężał. Z kolei Brandon jak dotychczas cieszył się z sześciu triumfów, ale raz musiał przełknąć gorycz porażki. Mimo tego, to właśnie Lewis jest stawiany w roli faworyta przez bukmachera, jakim w tym przypadku jest STS. Piszę tak, gdyż kurs na jego zwycięstwo jest ustabilizowany na poziomie 1.62 do 2.20 na Daniela Marcosa. Jaki jest mój typ na tę walkę? O tym za chwilę, gdyż na razie nadszedł czas na statystyczne porównanie.

Statystyczne zestawienie Brandona Lewisa z Danielem Marcosem przed walką na DWCS 6: Tydzień 8:

 • Wyższym zawodnikiem i to o blisko osiem cm jest Peruwiańczyk, który mierzy 5’7”, czyli 170,18 cm, a „Superman” 5’4”, czyli 162,56 cm.
 • Daniel jest również o cztery lata starszy od swojego dzisiejszego przeciwnika.
 • „Soncora” wygrywał dwanaście razy, w tym aż siedem przez nokaut. Z kolei Brandon ma sześć triumfów, z czego trzy przez nokauty, dwie przez decyzje i jedno przez zmuszenie do poddania.
 • Marcos jest niepokonany, a Lewis odniósł porażkę w trzecim tygodniu w tamtym roku w programie Dana White Contender Series, kiedy to jednogłośną decyzją przegrał z Mo Millerem.
 • W amatorskim MMA Brandon odniósł trzy, a Daniel dwa triumfy, z tym że w przypadku „Supermana” wszystkie kończyły się w pierwszej rundzie, w tym dwa przez poddania.
 • W przypadku Brandona „Supermana” Lewisa trzy walki kończyły się po pełnym dystansie, a Daniela pięciokrotnie.
 • Odrobinę cięższym zawodnikiem jest Daniel, który regularnie wnosi na wagę 136 funtów, a Lewis 135,5 funtów.
 • Bilans ich ostatnich trzech walk prezentuje się następująco: Brandon ma na koncie W – P – W, a Daniel: W – W – W.

Mój typ związany z walką Brandona Lewisa z Danielem Marcosem na DWCS 6: Tydzień 8

Daniel swój ostatni pojedynek stoczył trzeciego grudnia 2019 roku, a Brandon „Superman” Lewis 16 lipca tego roku, kiedy to zwyciężył przez T.K.O nad Taylorem Moorem. Jest to jeden z powodów, dla których to Brandon, który wejdzie dziś do czerwonego narożnika, jest faworytem tej konfrontacji. Jednak ze swej strony stawiam na Daniela, gdyż to on jest niepokonany. Każdy pojedynek wygrywał w pięknym stylu, a przerwa wynikała z tego, że potrzebował czasu na odpoczynek i regenerację. Dlatego też mimo, że w „rytmie startowym” jest Lewis, ode mnie wskazanie wędruje na Daniela Marcosa, a wartość typu przekonuje, by zagrać nieco ryzykowniej względem drugiego typu.

STS
2.20
Daniel Marcos wygra walkę: TAK

Allan Begosso vs Farid Basharat: typ, kurs bukmacherski i zapowiedź walki (14.09.2022 r.)

Czas przejść do pojedynku wieczoru dzisiejszego wydarzenia. Zmierzą się w niej zawodnicy, którzy mają identyczną liczbę walk, chociaż o jedną więcej ma na koncie Allan. To on wygrał siedem pojedynków, a ma także po jednej przegranej i rozstrzygniętej jako remis. Z kolei Farid dysponuje nieskazitelnym rekordem, gdyż za każdym razem triumfował w swych ośmiu startach. Ich starcie również odbędzie się w limicie 61,2 kilogramów. Kto zwycięży w tej konfrontacji? Przedstawiciel Anglii, czy Brazylii? Zdecydowanym faworytem na kursach bukmacherskich jest Farid. Kurs na jego triumf jest ustabilizowany na poziomie 1.25 względem aż 3.65 na jego dzisiejszego przeciwnika.

Statystyczne zestawienie Farida Basharata z Allanem Begosso przed walką na DWCS 6: Tydzień 8:

 • O nieco ponad 5 cm wyższym jest Farid, który mierzy 5’6”, czyli 167,64 cm, a Allan 5’4”, czyli 162,56 cm wzrostu.
 • Obaj w ostatnich pojedynkach wnosili tyle samo kilogramów, ponieważ osiągali wynik na poziomie 135,5 funtów.
 • Farid ma na koncie również cztery zwycięstwa z rzędu w amatorskim MMA, a Allan tylko jedną walkę, również zakończoną triumfem.
 • Farid miał walczyć jeszcze pod koniec lipca tego roku z Willianem Souzą, lecz tamto starcie zostało odwołane. Z kolei Allan stoczył ostatnią walkę na początku lipca bieżącego roku z Parisem Stanfordem.
 • Bilans ich trzech ostatnich pojedynków prezentuje się w ten sposób, że Farid ma na koncie: W – W – W, a Allan: W – P – W.
 • Kiedy Farid zwyciężał, to raz przez nokaut, pięć przez zmuszenia do poddania rywali i dwukrotnie przez decyzje sędziowskie. Z kolei Begosso triumfował 3 razy przez nokauty i poddania, a raz przez werdykt arbitrów.
 • W przypadku Farida tylko dwie walki w profesjonalnym MMA kończyły się przez decyzje, a u Allana było tak raz częściej.
 • Basharat miał okazję występować w takich federacjach jak UCMMA, Oktagon MMA, a Begosso był jedną z większych gwiazd federacji o nazwie LFA.

Mój typ związany z walką Farida Basharata z Allanem Begosso na DWCS 6: Tydzień 8

Od siebie stawiam na to, że to właśnie Farid okaże się zwycięzcą. Kurs jest niski, lecz to oznaczenie traktuje wyłącznie jako podbicie kuponu, by móc stworzyć kolejnego double’a. Pierwsze wskazanie jest bardziej ryzykowne, ale jednocześnie dysproporcja między kursami jest najbardziej zbliżoną do siebie na przestrzeni całej karty walk. Dlatego też zdecydowałem się na ten wybór, a także na postawienie na walkę wieczoru. Wszakże czeka nas wyjątkowe show z bardzo ciekawym main eventem. Dzięki tym dwóm oznaczeniom otrzymujemy kurs całkowity o wartości 2.75. Czy moje typy związane z tą dyscypliną sportu się sprawdzają? Wystarczy, że zajrzysz do zakładki o nazwie: TYPY – Sporty walki.

STS
1.25
Farid Basharat wygra walkę: TAK

Propozycja kuponu:

Kupon STS DWCS 6

fot. Ed Mulholland/PressFocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze