Tomek pięknie ustrzelił wczorajszy triple z NBA. Mecze przedsezonowe to trochę loteria, więc tym bardziej gratulacje! Ja podchodzę do tego z dużą ostrożnością i dystansem. Na noc mamy do wyboru sześć spotkań. Ze swojej strony skupię się na dublu. Im późniejsze obstawianie tym więcej informacji o składach. Wczoraj Toronto posadziło wszystkich podstawowych i grały same rezerwy, a kurs na Chicago był 2,5. Polecam cierpliwość i zapraszam do analizy!

Odbierz pakiet powitalny w PZBuk!

Bonus od depozytu do 500 PLN i dodatkowe 100 PLN z kodem: 600PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Do tej pory bardzo dobrze wyglądają Pelikany i ich nowy skład. Przeszli gruntowne zmiany, ale nowa ekipa prezentuje się naprawdę groźnie, szczególnie w ofensywie. Dobrze prezentuje się również Philadelphia, Milwaukee czy Boston. Jednak trzeba te wyniki brać z dużym dystansem. Właściwie to trudno po tych meczach wyciągać jakieś konstruktywne wnioski. Wiele drużyn testuje różne ustawienia i składy. Sporo się pozmieniało, więc teraz tylko należy wyczekiwać otwarcia nowego sezonu. Ja spróbuję przeanalizować spotkania Dallas przeciwko Oklahomie oraz Utah kontra Sacramento.

Zdarzenie: Dallas vs OKC, Oklahoma +6 punktów

Kurs: 1,9

Myślę, że tutaj trochę za bardzo bukmacherzy faworyzują Dallas. Generalnie ta drużyna wcale nie przerasta zespół z Oklahomy. Składowo bym powiedział, że dalej to OKC jest lepsza i ma głębszy roster. Dallas dobrze nie zaczęło tych meczów towarzyskich przed sezonem. O ile w pierwszym spotkaniu nie zagrali Doncic i Porzingis o tyle później już byli do dyspozycji i nie wyglądało to wcale najlepiej. Obaj liderzy prezentują się dobrze, ale nie za bardzo mają z kim pograć. Oprócz wspomnianej dwójki ostatnio w podstawie wystąpili Wright, Finney-Smith i Hardaway. Z ławki Curry, Brunson, Kleber, Marjanovic. Jak dla mnie szału nie ma i ten skład nie wygląda na głęboki.

W Oklahomie dalej pomimo przebudowy mamy w składzie graczy większego kalibru. Paul, Gallinari, Schroeder, Adams, Shai, Ferguson, Noel, Brunson. Moim zdaniem nawet mają więcej ciekawych prospektów niż Dallas. Zakładam, że składy będą w miarę optymalne. Będzie to rewanż za mecz sprzed kilku dni, gdzie OKC wygrała zdecydowanie. Jednak wtedy nie wystąpili ani Doncic ani Porzingis. Tutaj myślę, że spotkanie będzie bardziej wyrównane. Możliwy również over punktowy. Ja pobieram handi punktowe na OKC +6 po kursie 1,9. Polecam jednak poczekać na konkretne wieczorne info co do składów. Oklahoma tylko dwa spotkania dotychczas, więc można wnioskować, że nie będzie odpoczywania w podstawie.

Baner - skubiemy bukmachera

Zdarzenie: Utah vs Sacramento, over 223,5 punktów

Kurs: 1,86

Kolejny mecz, jaki biorę pod uwagę odbędzie się w Salt Lake City. Utah podejmuje Sacramento. Stawiam od początku w tym starciu na over punktowy i pobieram linijkę 223,5 po kursie 1,86. Sacramento mocno ofensywnie nastawione do tej pory. Jest tam komu rzucać i każdy chce się pokazać. Zdrowa konkurencja i ciekawy młody skład, do którego doszło kilku doświadczonych graczy. Wcześniej zaczynali mecze przedsezonowe i dwumecz z Indianą pokazał, że w obronie jest jeszcze sporo do poprawy. Utah ostatnio również postrzelała z Pelikanami. Skład jest jeszcze nie zgrany, sporo nowych graczy Green, Bogdanovic, Conley. W obronie powinni wyglądać dużo lepiej, ale na to jeszcze jest czas. Preseason służy do tego, żeby każdy pokazał swoje najlepsze strony w ofensywie, więc trudno jest wymagać dyscypliny taktycznej. Obie drużyny miały kilka dni przerwy, więc obstawiam mocne i szerokie składy. Dla pewności również można poczekać do godzin późniejszych i oficjalnych zestawień przedmeczowych. Życzę powodzenia i zieloności!

Typy nbaChcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Konto w PZBuk ✅

Konto na Typomanii- jeszcze nie ❗❓

Załóż już teraz konto na Typomanii i walcz o świetne nagrody!