Dwa dni z rzędu z siatką na plus! Czy znów zarobimy? Gramy o 239 PLN

Siatkówka, Chiny vs Argentyna, MŚ dzień 6

Kolejny dzień siatkarskich zmagań na poziomie reprezentacyjnym przed nami. Po raz kolejny zerkamy na kolejne dwa szalenie elektryzujące spotkania. Zwłaszcza pierwsze z wybranych za takie uchodzi nie tylko wśród kibiców tejże dyscypliny. Jest tak dlatego, że będziemy świadkami derbowej rywalizacji między dwoma azjatyckimi zespołami. A ze sobą spotkają się reprezentacje Chin i Japonii. Jeżeli chodzi o drugi mecz, którego opisu się podejmuję, to odnosić się będę do konfrontacji Argentynek z Czeszkami. Z okazji grania tych dwóch spotkań, kupon tym razem stawiam w ETOTO.

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

200% do łącznie 300 zł od 1. depozytu

50% do 1000 zł od 2. depozytu

+ 50 zł freebet (TYLKO z naszym kodem promocyjnym)

 

 

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 1. DEPOZYTU: 200% do 300 zł łącznie
OD 2. DEPOZYTU: 50% do 1000 zł

FREEBET: 50 zł

 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chiny – Japonia: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu
(28.09.2022 r.)

Występujące w roli gospodyń tego meczu są jedną z najbardziej utytułowanych drużyn na świecie. Od lat należą do ścisłej światowej czołówki. Obecnie plasują się na czwartym miejscu w rankingu FIVB z dorobkiem 343 punktów, tym samym tracąc raptem 44 oczka do liderujących siatkarek ze Stanów Zjednoczonych. Nieco większą stratę we wspomnianym zestawieniu mają Japonki, ponieważ one uzbierały 296 punktów, co przełożyło się na zajmowanie siódmej lokaty. O tym, że „pozycje nie grają”, nie trzeba nikomu przekonywać. Również bukmachera takiego, jak ETOTO, który przygotował niższy kurs na zwycięstwo zawodniczek z kraju Kwitnącej Wiśni.

Opisywane przeze mnie wskazanie wynosi raptem 1.57 aż do 2.30 na Chinki! Skąd się wzięła taka różnica? Kto ma większe szanse na zgarnięcie trzech, bądź dwóch punktów za wygrany mecz? O tym więcej już za chwilę. Na razie nawiążę do tego, o czym zdążyłem już wspomnieć, a mianowicie, że kupon stawiam w ETOTO. Nawiązuję do tego, ponieważ przygotowali fantastyczny BONUS, który jest do odebrania we wprost banalny sposób, a mianowicie: poprzez założenie konta w ETOTO z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego. Wszakże, jak obstawiać mecze siatkarskiego mundialu kobiet, to lepiej z wykorzystaniem BONUSA, gdyż czasami różne, tj. niespodziewane scenariusze tworzą się nam na parkietach.

Czy również takowy będzie miał miejsce w dzisiejszej konfrontacji Chinek z Japonkami? Mimo, że faworyzowane przez bukmachera ETOTO są gościnie tego starcia, tak moim zdaniem nie można z marszu skreślić ich dzisiejszych przeciwniczek. W końcu mówimy o rywalizacji między drużynami, które zajmują kolejno drugie i pierwsze miejsce w grupie D. Warto nadmienić również to, że ani Japonki, ani Chinki, jak dotychczas nie straciły ani jednego seta w dwóch kolejkach. Co jeszcze wiemy o tych drużynach przed ich dzisiejszym występem?

Statystyczne zestawienie reprezentacji Chin i Japonii przed meczem na mistrzostwach świata:

 • Reprezentacja Chin w swych meczach tylko dwukrotnie zwyciężała w setach niżej niż do 20-stu oczek. W pierwszym i trzecim secie zwyciężyły nad Kolumbijkami w drugiej kolejce za każdym razem do 16-stu.
 • Japonki w ten sposób kończyły o seta więcej. Najpierw w trzeciej partii ograły Kolumbijki w pierwszej kolejce do 17-stu, a w drugim meczu Czeszki w premierowej odsłonie do 15 punktów i 12-stu w ostatniej.
 • Za każdym razem, jak dotychczas, sety Chinek jak i Japonek kończyły się ich zwycięstwami do 25-ciu.
 • W pierwszej kolejce Chinki łącznie straciły 65, a w drugiej już raptem 53 punkty.
 • Odnośnie do linijkę wyżej przywołanej statystyki Japonki pierw straciły 59, a następnie 47 oczek.
 • Przydatna przy typowaniu tego meczu jest również ta statystyka, która mówi, że w pierwszych setach Chinki z rywalkami ugrały najpierw łącznie 48, a później 41 punktów.
 • Z kolei w przypadku Japonek mamy taką sytuację, że pierw z Kolumbijkami łącznie w premierowej odsłonie zdobyły 45 punktów, a później z Czeszkami łącznie 40 oczek.
 • W obu przypadkach widać, że zarówno Chinkom jak i Japonkom lepiej, swobodniej szło już w drugiej kolejce.
 • Analizując ich dotychczasowe gry należy zauważyć również to, że obie kadry mają za sobą mecz z Kolumbijkami, czyli najsłabszą drużyną w swojej grupie, która zajmuje również ostatnie miejsce w tabeli grupy D.

Interesujące kursy bukmacherskie przed meczem Chin z Japonią na mistrzostwach świata

Nim przedstawię swój typ związany z tym spotkaniem, dodam jeszcze, że przed typowaniem ich spotkanie warto rzucić okiem na historię ich gier ze sobą. Dotychczas mierzyły się ze sobą 30 razy, z czego to aż 22-krotnie lepsze okazywały się Chinki. Jednak już w dwóch ostatnich grach to Japonki były lepsze, które wygrały w 2021 r. do zera, a 19 czerwca bieżącego roku do jednego. Jeśli sądzisz, że to oznacza z miejsca, że Japonki zwyciężą kolejny raz, to przypomnę Ci, że przed wspomnianymi grami w konfrontacji tych reprezentacji 2-krotnie triumfowały Chinki i to do zera. Jakim wynikiem tym razem zakończy się ich starcie? Można przypuszczać, czy w trzech, czy czterech setach, lecz te wskazania opierają się właśnie bardziej na zgadywaniu niż pewności.

Innego zdania jest bukmacher ETOTO, który przygotował wycenę na poziomie 1.47 na to, że zostanie rozegrany czwarty set. Z kolei na to, że ich konfrontacja zakończy się dokładnie w trzech setach mamy kurs wyceniony na 2.50. Jeżeli sądzisz, że zostaną rozegrane dokładnie cztery sety, to spotkasz się z taką samą wyceną, jak ta związana z trzema partiami. Pięć rozegranych partii? To już spotkanie się z kursem na poziomie 3.10. Dlatego też pierwszym z realniejszych typów na wejście, a nie tylko wyglądających obiecująco po wartości jest ten, który mówi, czy będziemy mieli handicap punktowy na plus, tudzież minus na poziomie albo 6,5, albo 2,5. Jeżeli skłaniasz się do oznaczenia jednej z opcji w pierwszym przypadku, to na + 6,5 – taką wartość mamy ustawioną na Chinki – masz kurs o wartości 1.86, a na minus już 1.85.

W drugim przypadku wskazanie na „plus” wynosi 1.70, a na „minus” już 2.05. Ostatnimi dwoma realnymi typami do wejścia są te, które „informują” nas o tym, że te reprezentacje zdobędą mniej lub więcej niż 181 punktów na dystansie całego spotkania. Sądzę, że jest to możliwy typ do wejścia, ponieważ spodziewam się wyrównanego meczu. Nawet jeżeli zakończonego w trzech setach, to z grą na przewagi w jednym, a nawet dwóch setach. Poza tym obie kadry są rozpędzone po dwóch zwycięstwach. Jedyne, co „hamuje” mnie przed postawieniem z marszu na to, że będziemy świadkami dłuższego, niż trzysetowego spotkania jest historia ich gier ze sobą i to jakimi rezultatami kończyły się ich ostatnie rywalizacje.

Moje typowanie związane z meczem Chin z Japonią na mistrzostwach świata

Kusi pójście w postawienie na to, kto zwycięży w której partii. Sądzę, że Chinki mogą zaskoczyć i nawet urwać premierową odsłonę. Na ten typ mamy kurs na poziomie 2.15. Jednak chcę zagrać nieco bezpieczniej tym razem, dlatego ponownie spoglądam w kierunku ilości punktów zdobytych w pierwszym secie łącznie przez te drużyny. Jako, że jestem przekonany, co do tego, że czeka nas zacięte spotkanie.

1. set - suma punktów - więcej niż 44.5 pkt
Kurs: 1.65
Graj!

Obie reprezentacje są w formie na tych mistrzostwach, to stawiam na to, że zdobędą więcej niż 44 punkty. Na to wskazanie mamy kurs ustabilizowany na poziomie 1.65, czyli w sam raz by zagrać bezpieczniej względem drugiego, bardziej ryzykownego zaznaczenia. Czy łączenie, tudzież naprzemienne granie ryzykownie z bezpiecznymi typami się mi opłaca? O tym możesz się przekonać zaglądając do zakładki o nazwie: TYPY – Siatkówka.

Argentyna – Czechy: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (28.09.2022 r.)

O godzinie osiemnastej ma rozpocząć się drugie ze spotkań z grupy D. Do meczu w nieco lepszej sytuacji przystąpią Czeszki, gdyż to one zajmują czwarte miejsce, a ich dzisiejsze rywalki piąte. Jednak o kolejności decyduje to, że zespół z Europy zdobył jednego seta, przy tym tracąc aż sześć. Z kolei Argentynki dwukrotnie przegrały do zera. Choć aż dwukrotnie były bliskie wygrania partii w konfrontacji z Chinkami: mam na myśli pierwszą i drugą partię, tak ostatecznie uległy w niej kolejno do 23 i 22 oczek. W ostatniej przegrały do 20 punktów. Dzień później mierzyły się z kadrą Canarinhos i również im uległy, tyle, że kolejno do: 19, 13 i 21 oczek. Co można powiedzieć o tym meczu? Ano to, że siatkarki reprezentujące barwy Albicelestes zaistniały w spotkaniu przez większą część trzeciego seta.

Natomiast jeżeli analizujemy grę Czeszek na tegorocznym mundialu, to mówimy o tym, że 24 września grały z Brazylijkami, a przedwczoraj z Japonkami. W pierwszej konfrontacji uległy do jednego, zwyciężając zaskakująco w trzeciej partii. Wygrały ją do 22 punktów, a pozostałe „oddając” kolejno do: 20, 16 i 18 oczek. Dwa dni później mierzyły się z zespołem z kraju Kwitnącej Wiśni i przegrały już każdą z odsłon odpowiednio do: 15, 20 i 12. Przypomnę, że mówimy w pierwszym przypadku o konfrontacji z zespołem, który zajmuje trzecie, a w drugim z tym, który plasuje się na pozycji liderek grupy D. Co jeszcze wiemy na temat Argentynek i Czeszek przed ich dzisiejszą konfrontacją?

Statystyczne zestawienie reprezentacji Argentyny i Czech przed meczem na mistrzostwach świata:

 • Argentynki plasują się na piątej pozycji, mając oba mecze przegrane do zera. Z kolei na czwartej pozycji plasują się Czeszki, mające zdobyty jeden set.
 • Jak dotychczas Argentynki straciły 150, a Czeski 172 oczka w dwóch spotkaniach.
 • Przy tym reprezentacja Albicelestes „sięgnęła” po 118, a drużyna z Europy po 126 punktów.
 • Obie te kadry mierzyły się z zespołem Canarinhos i lepiej na ich tle wyglądały Czeszki, które nie tylko zdobyły seta, ale również więcej punktów w gubionych setach względem Argentynek.
 • Czeszki prezentują się lepiej w ataku jak i częściej posyłają bardziej kąśliwe piłki z zagrywki od siatkarek z Albicelestes.
 • Argentynki w pierwszej kolejce zdobyły 43, a w drugiej już 40 punktów z ataku. Z kolei w przypadku Czeszek ta statystyka mówi nam o najpierw zdobyły 45, a później raptem 27 oczek.
 • Czeszki lepiej prezentują się również w bloku, gdyż nie tylko częściej sprawiają problemy przy rozegraniu przez ten element gry, ale również zdobyły więcej punktów. Zespół z Europy sięgnęły do tej pory po 13 oczek, a Argentynki raptem po… 6 punktów!
 • Również w wyrównanych końcówkach częściej chłodniejszą głowę zachowywały Czeszki, a u Argentynek wówczas częściej pojawiały się liczne błędy własne.
 • To będzie pierwsze spotkanie tych drużyn ze sobą, więc dodam jeszcze, że Argentynki są po serii pięciu porażek z rzędu, a u Czeszek mamy wynik: P – P – W – W – W.

Interesujące kursy bukmacherskie przed meczem Argentyny z Czechami na mistrzostwach świata

Analizując powyższe składowe nie może dziwić, że to Czeszki przystąpią w roli faworytek do tego spotkania. Nim przedstawię swój typ to dodam, jakie kursy są ciekawe, aczkolwiek związane z nadmiernym – moim zdaniem – ryzykiem, by się ich podjąć. Pierwszymi trzema są te, które „informują” nas o tym, ile dokładnie setów będziemy mieli w tym spotkaniu. Jeżeli sądzisz, że trzy, to spotkasz się z kursem na poziomie 2.55. Na kolejne dwa obstawienia masz następujące kursy: 2.50 i 3.05. Kolejnym tego typu wskazaniem jest, że Argentynki będą w stanie ugrać dokładnie jednego seta, na co mamy wycenę na poziomie 3.95.

Sądzę, że jest ona prawdopodobniejsza do wejścia, niż to, że Czeszki ugrają dokładnie jedną partię – na co mamy wycenę na poziomie 5.00 – ponieważ sądzę, że to Czeszki prezentują się lepiej na tym turnieju. Na to, że Czeszki wygrają do jednego mamy kurs na 4.10, a że bez straty partii już 4.00. Dla porównania dodam, że na analogiczne wskazania względem Argentynek mamy kursy na 5.50 i 6.25. Ostatnimi dwoma typami, które mają szanse wejścia są te: że obie reprezentacje zdobędą na przestrzeni całego meczu więcej niż 182 punkty, jak i, że w premierowej odsłonie ugrają łącznie więcej niż 44 punkty. Na pierwszy z wymienionych typów mamy kurs na poziomie 1.88, a na drugi już 1.62.

Moje typowanie związane z meczem Argentyny z Czechami na mistrzostwach świata

A co takiego gram od siebie? Ponownie pokuszę się, jak wczoraj o oznaczenie tego, kto zwycięży w tym spotkaniu. Sądzę, że lepszy blok, przyjęcie, atak jak i zagrywka dadzą pierwsze punkty w turnieju dla Czeszek. Spodziewam się, że zwyciężą za trzy punkty, lecz nie jestem pewien tego, czy do zera, czy do jednego. Dlatego też nie podejmuję się wskazania tego, w ilu partiach zakończy się ten mecz. A kurs na triumf Czeszek mimo, że identyczny, jak pierwszy, to związany z nieco większym ryzykiem względem pierwszego typu. Jednak wolę postawić na to wskazanie, niż drżeć przez dwa spotkania, czy na pewno wejdzie. Poza tym dzięki nim uzyskuję ciekawą wartość kursu całkowitego, ponieważ wynosi ona 2.72.

Czeszki wygrają ten mecz: TAK
Kurs: 1.65
Graj!

Propozycja kuponu:

Kupon ETOTO siatkówka MŚ dzień 6

fot. Rouelle Umali/PressFocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze