Dwa bonusy w tym jeden do 2000 PLN za założenie konta w Betclic!

betclic bonus na urodziny

Jeśli jeszcze nie masz konta u bukmachera Betclic, to chyba lepszej okazji na jego założenie już nie będzie! Betclic obchodzi właśnie swoje urodziny i z tej okazji każdy nowy gracz otrzyma bonus na start w zamian za złożenie pierwszego depozytu. Dzięki tej promocji możesz zgarnąć aż 2000 PLN! W dodatku my jako Zagranie.com przygotowaliśmy kolejny bonus! Pierwsze 20 osób, które założą konto z naszego linku, otrzyma kolejne 25 PLN na start! Sprawdź szczegóły akcji poniżej i załóż konto z kodem promocyjnym: 550PLN, który zapewnia dodatkowe bonusy w Betclic!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 50 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!


🔥 GRA BEZ PODATKU! Codziennie, na wszystkie sporty, bez ograniczeń kursowych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 50 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Załóż konto i odbierz bonus!

Z takiej promocji to aż grzech nie skorzystać 😉 Bukmacher Betclic nie wymaga od Ciebie niczego więcej poza założeniem konta w dniach 10-16 lipca i złożeniem w tym czasie swojego pierwszego depozytu. Jeśli założysz konto w tym okresie, to 17 lipca o godz. 18:00 pojawi się u Ciebie dedykowany przycisk, który pozwoli Ci na odbiór bonusu! Bonusy są różnej wysokości i wynoszą 5, 10, 20, 50, 100, a nawet 2000 PLN! 

Do rejestracji najlepiej użyć kodu: 550PLN, który zapewnia dodatkowe Betclic bonusy! Nie zwlekaj, załóż konto i odbierz swój bonus na start! Pamiętaj, żeby po zalogowaniu potwierdzić odbiór bonusu. Użytkownicy mają czas na zatwierdzenie bonusu od 17.07.2020 do 23.07.2020 godz. 23:59. Do uzyskania bonusu jest wymagane posiadanie aktywnego  konta oraz wpłacenie depozytu.

Szukasz więcej bonusów na start? Kliknij OBSTAWIANIE BEZ DEPOZYTU i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Kolejny bonus w Betclic od Zagranie!

Omówiona wyżej promocja to nie wszystko, co na Ciebie czeka! Dla pierwszych 20 osób, które założą konto w Betclic z linku: https://zagranie.com/goto/betclic/ i użyją kodu: 550PLN, przygotowaliśmy kolejny bonus w wysokości 25 PLN! Pamiętaj o pełnej weryfikacji konta – dzięki temu na start otrzymasz nie jeden, a aż dwa bonusy!

Załóż konto już teraz, wykonaj pierwszy depozyt, odbierz bonus od Zagranie.com i poczekaj na bonus od Betclica, który pojawi się 17 lipca!

betclic bonusy

Betclic bonus – co możesz zgarnąć?

Obecna promocja jest naprawdę bardzo zachęcająca. Dzięki niej możesz odebrać dodatkowe środki na grę, a bukmacher nie wymaga od Ciebie niczego w zamian! Pamiętaj, że omawiany Betclic bonus nie powoduje, że nie będziesz mógł użyć oferty powitalnej!

Dlatego warto również zwrócić uwagę na możliwość zgarnięcia aż o 50% wyższych wygranych, liczne atrakcyjne BOOSTY oraz Multi+. Jeśli nie masz konta w Betclic, a chcesz skorzystać z wymienionych bonusów, to załóż je teraz i zrób to koniecznie z naszym kodem promocyjnym: 550PLN, dzięki czemu otrzymasz możliwość zagrania najwyższego zakładu bez ryzyka w Polsce, który wynosi aż 625PLN! Zapraszamy!

Zaloguj się aby dodawać komentarze