Marcin Dubiel – Ferrari: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Fame MMA17

Typy i kursy na walkę Marcin Dubiel – Ferrari znajdziesz w tym artykule. Dubiel stoczy swoją kolejną walkę we freak fightach i tym razem będzie to pierwszy pojedynek z Amadeuszem Ferrarim w takiej formule. Czy Amadi zaskoczy i nawiąże jakąkolwiek walkę z Marcinem? Na pewno nie będzie to proste zadanie, ponieważ wcześniej zmierzy się z Kacprem Błońskim, więc będzie już dość wymęczony!

Marcin Dubiel – Ferrari, typy i przewidywania

Typy na walkę Marcin Dubiel – Ferrari znajdziesz właśnie w poniższym tekście, gdzie dokładnie tłumaczymy nasze wybory na FAME MMA. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Dubiel, co akurat nas nie dziwi. Ten pod każdym kątem wypada lepiej niż jego rywal, ale to wcale nie oznacza, że na pewno Amadeusz jest bez szans. Różnica w kursach na Marcin Dubiel – Ferrari jest spora, co wynika z faktu, że Amadeusz tuż przed tą walką zmierzy się jeszcze z Kacprem Błońskim.

Błoński i Dubiel vs. Ferrari to dwa main eventy gali FAME MMA 18. Takiej sytuacji nie mieliśmy wcześniej we freakach i dla każdego z tych trzech zawodników jest to nowa sytuacja. Na pewno jednak będzie to ciekawe starcie, o ile w ogóle do niego dojdzie – może być też tak, że Błoński wykończy Amadeusza i ten nie przystąpi już do starcia z Marcinem. Pamiętaj też, że w Betclic jest bonus, z którego możesz skorzystać na start!

Marcin Dubiel – Ferrari, kursy bukmacherskie

Marcin Dubiel do starcia z Amadeuszem Ferrarim podejdzie jako faworyt. Jego doświadczenie z innych walk na pewno przeważy tutaj szalę. Dubiel ma spore doświadczenie, co na pewno warto podkreślić, ale oprócz tego ma lepsze warunki fizyczne, co też pokazywał na face to face. Te argumenty na pewno spróbuje przekuć w zwycięstwo na gali FAME MMA 18. Amadeusz nie jest amatorem, ale pod wieloma względami nie dorównuje Marcinowi.

Kursy na Dubiel - Ferrari
Betclic
1.35
Dubiel
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.80
Ferrari
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Przy okazji sprawdź nasze inne propozycje na FAME MMA 18!

Marcin Dubiel – Ferrari, kto wygra walkę?

Marcin Dubiel na papierze wygląda o wiele lepiej niż Ferrari, co akurat niespecjalnie nas dziwi. W końcu wiele argumentów przemawia za nim. Warto jednak podkreślić, że na konferencjach to Ferrari był znacznie pewniejszy siebie, co też powinno przełożyć się na determinację, którą zobaczymy ze strony obu Panów w oktagonie. Nie można jednak ukrywać tego, iż Amadeusz będzie po prostu niesamowicie zmęczony i musi liczyć na szczęśliwe uderzenie, które powaliłoby Marcina Dubiela, ponieważ w innym przypadku trudno sobie wyobrazić jego wygraną.

Typy na Marcin Dubiel – Ferrari

Jeżeli chodzi o inne typy na walkę Marcin Dubiel – Ferrari, to jako główny zakład proponujemy właśnie zwycięstwo pierwszego z nich przez KO, TKO, DQ lub poddanie. Przemawia za nim m.in. doświadczenie, fakt, że będzie wypoczęty i dłuższe przygotowanie do walki. Do tego jeszcze warunki fizyczne pozwalają mu na “tańczenie” wokół rywala. Podobnie zresztą uważa bukmacher Betclic, który tak widzi kursy na to starcie. Zamiast obstawiać na wygraną któregoś z nich, to stawiamy na zwycięstwo Dubiela przed czasem po kursie 1.65!

zaklady dubiel - ferrari

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze