Weekend to nie tylko piłkarskie emocje, ale również te esportowe. Wczorajszy kupon z League of Legends European Championship i Valorant Champions Tour na plus, więc idziemy za ciosem. Dzisiaj sprawdzimy, co słychać u fnatic w LEC, a także Alliance w VCT. Zobaczmy więc, co ciekawego w ofercie mają zakłady bukmacherskie STS, które wystawiły sporo różnych zakładów!

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 230PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Misfits Gaming – fnatic
League of Legends European Championship
(sobota 20:00, 13.03.2021)

W tym sezonie League of Legends European Championship wcale fnatic już nie jest takim gigantem, czego akurat można się było spodziewać w momencie, gdy odszedł Rekkles. Obecnie FNC jest na poziomie Misfits Gaming, co widać chociażby po wynikach. MG obecnie zajmuje szóste miejsce w tabeli z siedmioma wygranymi i dziewięcioma porażkami. Nie jest to wcale zły wynik, a wczoraj okazało się lepsze od MAD Lions. Lwy były faworytami, ale pomimo tego przegrały na Misfits. Te prezentuje się bardzo solidnie i w starciu z fnatic ma nawet szanse na zwycięstwo. Przede wszystkim cechuje się spokojną grą, skupiając się na dolnej alei. Jednak, czy wystarczy im jakości u zawodników, żeby wygrać?

fnatic w końcu to nie jest zespół z pierwszej łapanki, a drużyna, która może realnie powalczyć o dobry wynik w play-offach. Co prawda nie jest to już jeden z dwóch faworytów do sięgnięcia po mistrzostwo Europy, ale dalej trzeba się w jakimś stopniu liczyć z selfmadem i spółką. Polski jungler jest w tym sezonie zdecydowanie najlepszym zawodnikiem swojego zespołu i ma ogromny wpływ na jego grę, kreowanie akcji, a to przekłada się na wyniki. Gdy zdarzy mu się słabsze starcie, jak chociażby w meczu z G2 Esports, to FNC automatycznie jest bez szans. Widać też, że mocno na dyspozycji zespołu odbiło się odejście Rekklesa, który jest jednym z najlepszych strzelców na świecie. Teraz fnatic musi sobie radzić bez niego. 

Co obstawiać?

Teoretycznie to spotkanie wcale nie jest takie proste do typowania, bo Misfits Gaming i fnatic zajmują zbliżone miejsca w tabeli, mają podobny styl i wyniki. Jednak z tygodnia na tydzień widać coraz większe postępy w grze FNC, a sam selfmade wchodzi na jeszcze wyższe obroty niż zazwyczaj. Dlatego uważam, że to właśnie byli mistrzowie Europy mają większe szanse na zwycięstwo i typuje ich wygraną do kuponu po kursie 1.55, który znajdziemy chociażby w zakładach bukmacherskich STS

STS
1.55
Zwycięstwo fnatic

Zagranie na esport

Alliance – Dfuseteam
Valorant Champions Tour
(sobota 20:00, 13.03.2021)

W Valorant Champions Tour dzieje się bardzo dużo nie tylko za oceanem, ale również w Europie. Wczoraj rozegrane zostały pierwsze mecze VCT Masters, gdzie grała chociażby polska formacja Ballista, która przegrała na mistrzów Europy 0:2 (ale mecz był bardzo wyrównany). Dzisiaj do gry wchodzi druga strona drabinki, a tutaj Alliance zagra z Dfuseteam. kAdavra i spółka są niewątpliwie faworytami, a raz już pokonali Dfuseteam, ogrywając swoich dzisiejszych rywali 2:0. Na pięć ostatnich spotkań nie mają żądnej porażki, co też jest dość ciekawe. Zazwyczaj zwyciężają też w przekonujący sposób, bo ogrywają przeciwników 2:0, a tylko Liquid udało się ugrać jedną mapę na ALL.

Niewątpliwie bardzo duży udział w tym ma kAdavra, którego rating wynosi aż 1.38, jednak warto pamiętać, że Alliance zagra bez krea6on. Jednak, czy jest to aż tak duże osłabienie? Nie wydaje mi się. Tym bardziej że Dfuseteam wcale nie jest gigantem. Co prawda wyeliminował z kwalifikacji do VCT G2 Esports, ale tego można było się spodziewać. W końcu G2 już od kilku tygodni ma spadki formy i notuje wpadki. Wcześniej Dfuse pokonało też chociażby Movistar Riders, czy Vodafone Giants. 

Co obstawiać?

Wyniki Alliance i Dfuseteam są dość podobne. Obydwie drużyny nie przegrały żadnego z pięciu ostatnich spotkań. Jednak należy pamiętać, że ALL w składzie posiada po prostu lepszych zawodników, a kAdavra potrafi w pojedynkę wygrywać spotkania. Trudno szukać po drugiej stronie gracza, który byłby przeciwwagą dla niego. Dlatego właśnie typuje zwycięstwo Alliance do kuponu i da nam to AKO na poziomie 2.36 w STS!

STS
1.52
Zwycięstwo Alliance


Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

kupon lec vct 13.03.2021

Zaloguj się aby dodawać komentarze