Kolejny tydzień Obozu Przygotowawczego eWinner to okazja do tego, żeby zgarnąć jeszcze więcej promocji. Operator co tydzień ma dla graczy nowe treningi i czynności, które mogą wykonać. W eWinner bonus da Ci więc wiele możliwości na start. Sprawdź, jakie są warunki!

eWinner ma bonus dla graczy w Obozie Przygotowawczym

Do Mistrzostw Europy 2020 pozostało niewiele czasu, a kibice z niecierpliwością czekają na pierwsze spotkania. Chwilę po zakończeniu sezonu rozpocznie się właśnie Obóz Przygotowawczy każdej z ekip, a Polacy zaczną swój w 24 maja w Opalenicy. Na ten moment nie wiadomo, czy wszyscy zawodnicy wezmą w nim udział od pierwszego dnia, czy dojadą trochę później.

Dla przykładu Lewandowski w sobotę, 22 maja, gra jeszcze ostatnie spotkanie w Bundeslidze, więc może nie zdążyć. Pomimo tego, eWinner już wystartował z akcją “Obóz Przygotoawczy ze Strejlau”. W ramach niego są różne rzeczy do zgarnięcia!

eWinner bonus —> zobacz, jak odebrać promocje na start

ewinner oboz strejlau

W eWinner możecie wykonywać zadania i zbierać nagrody. Za sam zapis zyskacie bonus od depozytu o wartości 500 PLN, który może wzrosnąć nawet do 1000 PLN po zakończeniu całej akcji. W każdym tygodniu gdy zrobicie trening, to macie do odebrania cashback do 1000 PLN.

W każdym dniu akcji graczom przysługuje też freebet 25 PLN. Wystarczy zagrać kupon za dokładnie 49 PLN z co najmniej dwoma wydarzeniami z oferty na mistrzostwa europy. Otrzymane środki trzeba zużyć w ciągu 24 godzin na zakłady na żywo w aplikacji mobilnej bukmachera. Mogą to być kupony zarówno SOLO, jak i AKO.

Maksymalny kurs kuponu to 10.00, a akcja jest cykliczna, więc warto z niej korzystać. Za pierwszy zakład dostaniecie także zwrot wysokości 110 PLN. Trzeba zagrać za 125 PLN, a w przypadku przegranej możecie wypłacić środki na konto bankowe.

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu + voucher Canal+ online (na miesiąc)

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł VOUCHER: CANAL+Online (pakiet Sport)

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W eWinner bonus dostaniecie też za założenie konta z kodem promocyjnym 610PLN. Ten da Wam takie rzeczy, jak:

  • 110 PLN bez ryzyka
  • 50% do 500 PLN od drugiego depozytu

Zaloguj się aby dodawać komentarze