Don Kasjo – Popek gdzie oglądać? PPV, transmisja i stream na żywo

Konferencja prasowa przez gala KSW 45

Gdzie oglądać walkę Don Kasjo – Popek? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to dobrze trafiłeś. Ten pojedynek zapowiada się niesamowicie ciekawie, a kibice oczekują tutaj dobrego widowiska. Popek wraca do oktagonu i musi bardzo dużo udowodnić swoim fanom oraz włodarzom!

Don Kasjo – Popek, gdzie oglądać?

Na Prime SHOW MMA 4 odbędzie się starcie Don Kasjo – Popek. Obaj zawodnicy kolokwialnie mówiąc nie pałają do siebie miłością, co zresztą było widać na konferencjach oraz media treningu. Podczas tych wydarzeń lepiej zaprezentował się Don Kasjo i wiemy, że ma większe umiejętności oraz doświadczenie, ale czy to się przełoży na jego pojedynek z Popkiem?

Don Kasjo – Popek, transmisja w TV

Czy będzie transmisja w TV z walki Don Kasjo – Popek? Sporo fanów zastanawia się, gdzie oglądać starcie tych zawodników w telewizji. Tutaj mamy jednak złą wiadomość, gdyż żadna telewizja nie podjęła współpracy z tym operatorem.

Jeżeli chcesz się więcej dowiedzieć o tym, gdzie oglądać w TV Prime SHOW MMA, to zobacz nasz dedykowany tekst o tym!

Don Kasjo – Popek, transmisja za darmo

Gdzie oglądać za darmo walkę Don Kasjo – Popek? Jeżeli chodzi o legalne rozwiązania, to takiej możliwości nie dostaniesz nigdzie. Walka wieczoru na Prime SHOW MMA 4 nie będzie puszczona w otwartym paśmie, a za main event musisz już zapłacić. Cena wynosi 32 PLN w przypadku jednego z najoptymalniejszych pakietów.

Don Kasjo – Popek stream online

Stream online z walki Don Kasjo – Popek najlepiej będzie odpalić na stronie Prime SHOW MMA. Wtedy ma się gwarancję dobrej jakości oraz tego, że obejrzy się starcie tych zawodników bez żadnych przeszkód. Nie zapomnij, że możesz odebrać bonus w Fortunie i grając razem z nim zwiększysz swoje emocje z oglądania!

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze