Don Kasjo – Boxdel: typy, kursy i zapowiedź, 20.11.2021

boxdel na fame mma 11

Dość niespodziewanie w trakcie FAME MMA 12 zobaczymy nie 10, a 11 walk. W czwartek podczas konferencji “face to face” Don Kasjo wyzwał bowiem jednego z włodarzy federacji, Boxdela, do oktagonu. Kasjusz twierdzi, że najpierw pokona Wrzoska, a później rozprawi się z Baronem. Jest to dość nieoczekiwany zwrot akcji, ale to tylko sprawia, że gala będzie jeszcze ciekawsza. Sprawdź zapowiedź walki, a także najlepsze typy i kursy bukmacherskie na Don Kasjo – Boxdel!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 200 złotych + 50% do wygranych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – Michał “Boxdel” Baron zapowiedź walki

W czwartek wieczorem miał miejsce dość nieoczekiwany zwrot akcji. Planowo podczas FAME MMA mieliśmy zobaczyć 10 walk. Jednak Don Kasjo podczas “face to face” z Boxdelem wyzwał właśnie włodarza federacji do walki. Twierdzi, że pokona go po tym, jak najpierw zmierzy się z Wrzoskiem. To dość szokująca wiadomość, ale dla kibiców oznacza to jedno – dostaniemy jeszcze większe show. Dlatego też sprawdź, jakie są typy i kursy na walkę Don Kasjo – Boxdel. Zerknij też na pozostałe propozycje na FAME MMA 12 –> https://zagranie.com/fame-mma-12-typy-20-11-2021/

Don Kasjo – Boxdel: typy na walkę

Przede wszystkim trzeba podkreślić, że Boxdel się ani trochę nie przygotowywał do walki na FAME MMA 12. Przyjął ją na dwa dni przed galą, a do tego jest aktualnie kontuzjowany. To wszystko sprawia, że bardzo trudno będzie mu pokonać Don Kasjo. Życiński co prawda będzie zmęczony po walce z Wrzoskiem, ale jednak powinien rozprawić się z Boxdelem dość szybko. Głównie ze względu na fakt, że ma lepsze warunki fizyczne, kondycje, a także znacznie mocniejsze uderzenie. Tutaj warto wspomnieć, że Betclic dotychczas wystawił tylko kursy na to, kto wygra, więc to właśnie na nich się skupimy. Aż 59 procent osób stawia na Boxdela, ten jednak może mieć spore problemy ze zwyciężeniem, bo w ogóle się nie przygotowywał. Dlatego też tutaj stawiamy na Don Kasjo.

Don Kasjo wygra walkę
Kurs: 1.28
Zagraj!

Don Kasjo – Boxdel, kursy bukmacherskie

Kursy na Don Kasjo – Boxdel dopiero są wystawiane przez Betclic. Operator na ten moment zdecydował się dać jedynie propozycje na zakłady związane z tym, kto wygra starcie tych zawodników. Nic innego nie znajdziesz w ofercie tego bukmachera na ten moment. Jednak wraz z dodaniem innych zakładów będziemy Cię o tym informować na bieżąco i w tekście pojawi się aktualizacja. Pamiętaj, że w międzyczasie możesz założyć konto w Betclic z tego miejsca i z kodem VIPFAME – dzięki temu zgarniesz sobie zakład bez ryzyka do 550 PLN, co jest świetną opcją na tak ryzykowne walki.

Kursy na zwycięzcę walki

Typy na Don Kasjo – Boxdel na ten moment opierają się jedynie na zwycięzcę walki. To są jedyne kursy dostępne. Co więc ciekawego można powiedzieć o obu zawodnikach? Głównie to, że mają ze sobą na pieńku już dość długo. Życiński fizycznie wygląda znacznie lepiej niż Boxdel, a do tego będzie miał też okazję do pokazania włodarzowi federacji “miejsca w szeregu”.

Kursy na walkę Don Kasjo - Boxdel
Betclic
1.28
Don Kasjo
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
3.15
Boxdel
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Don Kasjo – Boxdel, kto wygra walkę?

Zdecydowanie o wiele większe szanse na zwycięstwo ma Don Kasjo. Ten w starciu z Boxdelem będzie co prawda zmęczony, być może nawet ciężko obity po tym, jak będzie musiał się wcześniej mierzyć z profesjonalnym zawodnikiem KSW, czyli Don Kasjo. Włodarz FAME MMA dość pochopnie podjął rękawice, bo wiemy, że kompletnie nie miał czasu przygotować się do walki z Życińskim. To wszystko sprawia, że tutaj trudno stawiać go jako równego rywala.

Typy na Patryk Don Kasjo – Boxdel

Jeżeli chodzi o typy na walkę Don Kasjo z Boxdelem to na ten moment jedyna propozycja to właśnie wygrana Życińskiego. Pomimo tego, że większość graczy stawia na włodarza federacja, to uważam, iż nie będzie on w stanie zatrzymać Życińskiego. Warto jeszcze poczekać na pozostałe kursy bukmacherskie wystawione przez Betclic i wtedy podjąć decyzję odnośnie tego, co obstawiać u tego operatora.

Zdjęcie: Mateusz Porzucek / PressFocus

FAQ

Gdzie obstawić walkę Don Kasjo - Boxdel?

Walkę tych zawodników będziesz mógł obstawić w Betclic!

O której Don Kasjo powalczy z Boxdelem?

Walka pomiędzy Don Kasjo, a Boxdelem będzie tuż po starciu tego pierwszego z Wrzoskiem.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze