Don Kasjo – Boxdel: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online

Don Kasjo - Boxdel gdzie oglądać

Don Kasjo – Boxdel: gdzie oglądać tę walkę i kto oferuje stream online? W co-main evencie Fame MMA 20 spotkają się włodarze dwóch federacji, Naprzeciw siebie stanie Kasjusz Życiński i Michał Baron. Obaj panowie walczyli juz ze sobą w 2021 roku i wtedy lepszy okazał się Kasjusz. Teraz kursy na tę walkę są dużo bardziej wyrównane, ale kto przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę? Jeśli chcesz wiedzieć gdzie oglądać Don Kajso – Boxdel, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Chcesz obstawiać gale FAME MMA 20? Załóż konto w Betclic – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN!

baner na FAME MMA 20

Don Kasjo – Boxdel, gdzie oglądać?

Zanim przejdę do tego, gdzie Don Kasjo – Boxdel, to warto zwrócić uwagę na to, co może wydarzyć się w klatce. Bez wątpienia Don Kasjo mocno ruszy na Boxdela, aby jak najszybciej zdobyć przewagę. W końcu posiada on wyższe umiejętności w samej walce i jeżeli pokaże swoją szybkość w klatce, to Boxdel będzie miał duże problemy, aby bronić się przed nawałnicą ciosów. Zapowiada się więc elektryzujący i zacięty pojedynek. A jeśli chciałbyś poznać typy na Fame MMA 20, to znajdziesz je na naszej stronie!

Don Kasjo – Boxdel, kiedy i o której godzinie?

Nadchodzące starcie Don Kasjo z Boxdelem odbędzie się podczas sobotniej gali Fame MMA 20. Ich walka będzie co-main eventem wydarzenia, więc należy spodziewać się sporych fajerwerków w klatce Fame. Gala rozpocznie się o 20:00, natomiast opisywane starcie zobaczysz około godziny 24:00.

Fame MMA 20 baner Betlic

Don Kasjo – Boxdel, transmisja na żywo w TV

Czy nadchodzące starcie Don Kasjo z Boxdelem można zobaczyć na żywo w TV? Niestety takiej opcji nie będzie, bowiem wszystkie gale freakowe dostępne są jedynie w PPV. Oznacza to, że dopiero po zakupie jednego z dwóch pakietów będziesz mógł śledzić Fame MMA 20, a żadna z telewizji nie posiada praw do pokazywania tego wydarzenia. Jeśli chciałbyś natomiast postawić kupon na Fame MMA 20, a nie posiadasz jeszcze konta u oferującego zakłady bukmachera, to warto podczas rejestracji wpisać kod promocyjny Betclic. Odblokuje on ofertę powitalną, w skład której wchodzi cashback o wartości nawet 200 PLN!

Don Kasjo – Boxdel, stream online

A gdzie wykupić wspomniany stream online Don Kasjo – Boxdel? Tak naprawdę wystarczy wejść na stronę federacji i przejść przez proces zakupu, który jest bardzo prosty, więc nie powinien sprawić żadnych kłopotów nikomu. Po wejściu na stronę federacji musisz zalogować się na konto, wybrać jeden z dwóch pakietów (za 34.99 lub 39.99) i po opłaceniu oraz otrzymaniu potwierdzenia po prostu czekać na rozpoczęcie gali.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze