Dominik “Mokry Suchar” Stokłosa – Patryk “Patiro” Grzywacz: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online.

Mokry Suchar - Patiro gdzie oglądać

Dominik “Mokry Suchar” Stokłosa – Patryk “Patiro” Grzywacz: gdzie oglądać tę walkę? Czas na Clout MMA 5 i mnóstwo emocji. Do walki ruszą niezwykle doświadczeni fighterzy, ale też debiutanci, jak chociażby Stokłosa i Grzywacz. Mimo braku doświadczenia, z pewnością będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. A jeśli chciałbyś zobaczyć tę walkę, ale nie wiesz gdzie oglądać Mokry Suchar – Patiro, to takie informacje znajdziesz poniżej.

Chcesz obstawiać galę Clout MMA 5? Załóż konto w Fortunie – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz freebet o wartości 20 PLN!

Baner na Clout MMA 5

Dominik “Mokry Suchar” Stokłosa – Patryk “Patiro” Grzywacz, gdzie oglądać?

Zatem gdzie oglądać walkę Mokry Suchar – Patiro na żywo? Bez wątpienia fanów freak fightów nie zdziwi fakt, że próżno szukać tego typu imprez w telewizji czy darmowych transmisja internetowych. Mianowicie najczęściej można je oglądać za pośrednictwem PPV. O tym, czy tak samo jest w tym przypadku przeczytasz w dalszej części artykułu.

Zapowiedź walki Dominik “Mokry Suchar” Stokłosa – Patryk “Patiro” Grzywacz

Jak już wspomniałem, pojedynek ten zarówno dla Mokrego Suchara, jak i Patiro będzie pierwszym starciem w karierze. Obaj są popularni na Twitchu i to właśnie tam na co dzień prężnie działają. Teraz pokażą się w zupełnie innym wydaniu. Według Fortuny murowanym faworytem jest Dominik Stokłosa, jednak jak wiadomo, w debiutanckiej walce może zdarzyć się wszystko. Z pewnością emocji nie zabraknie. A gdybyś chciał poznać typy na Clout MMA 5, to znajdziesz je na naszej witrynie.

Dominik “Mokry Suchar” Stokłosa – Patryk “Patiro” Grzywacz, kiedy i o której godzinie?

Już w sobotę, 8 czerwca odbędzie się Clout MMA 5. Podczas gali fani obejrzą aż 13 pojedynków, a wśród nich opisywane starcie Mokrego Suchara z Patiro. Walka ta ma się odbyć w okolicach 22:30, ale oczywiście, wszystko zależne jest od poprzednich potyczek. Start imprezy zaplanowano na 20:00 i można być pewnym, że gala potrwa przynajmniej 4 godziny.

Dominik “Mokry Suchar” Stokłosa – Patryk “Patiro” Grzywacz, transmisja na żywo w TV

Oczywiście pojedynek Mokry Suchar – Patiro nie będzie pokazywany w otwartych kanałach w TV. W końcu od wielu już lat żadna z gal tego typu nie była pokazywana inaczej niż za pośrednictwem PPV. Z nadchodzącą imprezą spod szyldu Clout jest dokładnie tak samo, więc jedyną opcją jest wykupienie pakietu dostępu ze strony internetowej federacji. A gdybyś chciał dodatkowo obstawić tę galę, ale nie masz jeszcze konta, to warto założyć je z kodem promocyjnym Fortuna, dzięki któremu otrzymasz specjalny bonus na start.

Dominik “Mokry Suchar” Stokłosa – Patryk “Patiro” Grzywacz, stream online

Podsumowując już informacje na temat transmisji, próżno szukać starcia Mokry Suchar – Patiro za darmo. Jak już wspomniałem jedyną opcją, aby zobaczyć ten pojedynek, ale też i cała galę jest wykupienie pay-per-view. Tylko wtedy otrzymasz dostęp do streamu online – oczywiście w najlepszej jakości i z komentarzem.

Zaloguj się aby dodawać komentarze