Cześć, może to Ty już niedługo będziesz typerem na portalu Zagranie? Do naszej ekipy można zawsze dołączyć i rekrutacja nigdy nie jest zamknięta, ale teraz jest na to jeszcze większa szansa. Poszukujemy redaktora, który pisałby teksty o siatkówce.

W ostatnich miesiącach nasza ekipa powiększyła się dając Wam więcej typów i analiz z różnych dyscyplin sportowych. Mamy nadzieję, że jesteście zadowolenie z rozwoju 😉 Staramy się dbać o jakość, żeby nasi odbiorcy byli usatysfakcjonowani.

Jeśli:

👉 Interesujesz się siatkówką

👉 Posiadasz wiedzę o typach bukmacherskich i lubisz analizować

👉 Masz lekkie pióro

👉 Cechuje Cię zaangażowanie i chęć rozwijania się

Dołącz do nas!

 

Proponujemy między innymi możliwość szlifu dziennikarskiego czy platformę do dzielenia się swoimi artykułami z szerszym gronem!

 

Dla najlepszych wynagrodzenie

Jesteś zainteresowany?

Napisz tekst związany z siatkówką na wybrany przez Ciebie temat (Najlepiej w formie analizy na mecze siatkówki – możesz wykorzystać Memoriał Huberta Wagnera czy kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich). Artykuł musi mieć minimum 600 słów, napisz go tak, jakby miał pojawić się na stronie.

Materiał wyślij drogą mailową na damian@adhoc.media – skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

 

Na koniec dodam, że jeżeli chciałbyś do nas dołączyć, ale jako osoba zajmująca się inną dyscypliną czy konkretnymi rozgrywkami… to też śmiało spróbuj swojego szczęścia. Na pewno chcemy jeszcze redaktora od siatkówki i hokeja na lodzie, więc właśnie w tych dwóch dyscyplinach są największe szanse na dołączenie do naszej ekipy, ale nie wykluczamy specjalistów z innych dziedzin. A może macie pomysł na jakąś autorską serię? Śmiało ją przedstawiajcie.