Pora na dokończenie pierwszej rundy jedynych zawodów z kalendarza PDC, gdzie rywalizują ze sobą zawodnicy, reprezentujący swoje narodowości. W gronie drużyn w drugim dniu turnieju we Frankfurcie będziemy mogli także oglądać polskich zawodników, którzy w składzie Krzysztof Ratajski oraz Sebastian Białecki. Ich rywalami będą zawodnicy z USA, którzy wydaje się, że w końcu są zawodnikami, którzy godnie mogą zaprezentować Stany Zjednoczone. Z pewnością nie zobaczymy jednostronnego pojedynku, który będzie prowadzony przez tylko jedną z drużyn, a bardziej spodziewam się wyrównanego starcia. Do meczu Polaków dołożymy także dwie propozycje. Czy dzisiaj nie zabraknie jednego lega do zielonego kuponu? Sprawdźcie nasze propozycje! 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1640 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Polska vs USA: typy i kursy bukmacherskie (17.06.2022 r. – 19:30)

Nasz darterski wieczór rozpoczniemy od pojedynku Polaków, którzy po raz pierwszy startują w zestawieniu: Krzysztof ratajski i Sebastian Białecki. Dla tego drugiego będzie to debiutancki występ na arenach World Cup of Darts, ale nie mam większych obaw o trzymanie poziomu przez tego zawodnika, ze względu na jego częste uczestnictwo w grach deblowych na krajowym podwórku. Zdecydowanie Sebastian zasłużył na obecność obok Ratajskiego w tym turnieju i reprezentowanie naszego kraju, gdyż ten sezon jest dla niego najlepszym od początku swojej kariery, gdzie kilkukrotnie wystąpił już w rywalizacjach telewizyjnych, a podczas UK Open był największą niespodzianką. Gra zazwyczaj na średniej w okolicach 90. punktów, co może być porównywalne do gry obu zawodników z USA, którzy są posiadaczami karty PDC, ale grają właśnie na takim poziomie trzech lotek. Wyróżniającą się postacią w tym gronie powinien być Krzysiek Ratajski, który jest najwyżej notowanym zawodnikiem w tej czteroosobowej stawce, a także miał w tym tygodniu świetne występy podczas Playersów. Jest także najbardziej doświadczonym graczem na tej arenie, co mam nadzieję, że przechyli szalę zwycięstwa na korzyść Polaków. Nasz kupon na czele z Polakami gramy w STS! Nie masz tam konta? Załóż je z kodem promocyjnym od Zagranie! 

Co obstawiać?

Ten mecz nie powinien należeć do najłatwiejszych, ale sądzę, że połączenie doświadczenia gry w deblach oraz umiejętności rozgrywania się na turniejach telewizyjnych, stoi po stronie Polaków. Pomimo obaw, zaryzykuję dzisiaj stwierdzenie, że to Polacy okażą się lepsi i awansują do kolejnej rundy, gdzie prawdopodobnie spotkają się z Belgami. Gram na wygraną naszego debla! 

STS
1.35
Polska wygra

Zagranie grupa na FB

Australia vs Litwa: typy i kursy bukmacherskie (17.06.2022 r. – 21:00)

Najpóźniejszym spotkaniem na naszym kuponie będzie starcie Kangurów z Australii, którzy podejmować będą ekipę z Litwy. Obie drużyny są doświadczone na arenie World Cup of Darts, tak więc nie ma tutaj mowy o przewadze pod tym względem. Jednakże trzeba zwrócić uwagę na formę, jaką dysponują ostatnio Ci zawodnicy. Zdecydowanie wyróżnia się tutaj postać Damona Hety, który obecnie gra swój najlepszy dart, co widać na turniejach telewizyjnych w każdym wydaniu. Jest zawodnikiem, który bardzo dobrze prezentuje się na tarczy, zdobywa sporo wartości powyżej 100. punktów, a także jest dobrym kończącym. Dodając do tego Simona Withlocka, który bazuje na T20 i często zalicza potrójne wartości, a także jest nieprzewidywalny w kończeniach wysokich wartości, to można stwierdzić, że ta drużyna może sporo namieszać w tegorocznych rozgrywkach. Dwa lata pod rząd w tym zestawieniu udało im się awansować do ćwierćfinału, gdzie dwukrotnie lepsi od nich okazali się być zawodnicy z Walii. Są ograni i doskonale wiedzą, jak rywalizować w deblu. To powinno wystarczyć na Litwę, która co prawda także już kilkukrotnie pokazywała się w składzie Labanauskas i Barauskas, ale ich gra nie przechodziła na wysokie średnie, a ostatnie występy także nie napawają optymizmem przed tym turniejem. W zeszłym roku pokonali jedynie Gibraltar i to po bardzo wyrównanym pojedynku. Jak będzie tym razem?

Jedyną taką ofertę na darta znajdziecie w STS! Odbierz zakład bez ryzyka do 100PLN z kodem: ZAGRANIE !

Co obstawiać?

Biorąc pod uwagę dyspozycję obu ekip w ostatnich miesiącach, zdecydowanie widzę dzisiaj faworytów po stronie Australijczyków, którzy są w bardzo dobrym składzie i sam Darius Labanauskas nie powinien dać rady na dobrą grę Kangurów. Obie ekipy są doświadczone, jednakże ja sądzę, że obecna forma Damona Hety jest na tyle wysoka, że będzie mocno wyprowadzał swoją drużynę do przodu, przy jego podejściach do tarczy. W tym meczu proponuję zagranie na wygraną Australijczyków z handicapem legów! 

STS
1.39
Asutralia -1,5 hadnicap legów

Szwecja vs RPA: typy i kursy bukmacherskie (17.06.2022 r. – 20:00)

Zaraz po meczu Polaków na scenę wejdą zawodnicy ze Szwecji, a także z Republiki Południowej Afryki. Kolejne starcie, które powinno być bardzo wyrównane. Ja bardziej skłaniałbym się ku wygranej Szwecji, gdzie zawodnicy wybrani do tegorocznego reprezentowania tej reprezentacji, grają ostatnio bardzo dobrego darta na arenach telewizyjnych. Widać, że powrót European Tour dał im wiele możliwości występów i ogrania na największych scenach, a ich gra jest zdecydowanie lepsza, niż jak miało to miejsce w poprzednich latach. Są oni doświadczoną parą, gdyż w takim zestawieniu już poznali smak występu na World Cup of Darts. Co prawda bez większych sukcesów, ale zawsze taki występ daje dodatkowe doświadczenie i umiejętności mentalne na kolejne występy. Szwecję reprezentować będą: Larsson oraz Engstrom. Zawodnicy grający zazwyczaj na poziomie 90. punktów na trzy lotki, co moim zdaniem będzie pozwalało im na utrzymywanie swojego licznika, przy składzie, jakim dysponuje RPA. Devon Petersen jest w bardzo niestabilnej formie, a do tego debiutant na turnieju, Stefan Vermaak. Małe szanse widzę dla ekipy z Afryki, nawet przy drużynie bez większych gwiazd.

Co obstawiać?

Z jednej strony widzę zdecydowanych faworytów po stronie Szwecji. Jednak z drugiej, mam w głowie możliwość dobrej gry Devona, który może sam pociągnąć cały mecz, przy średniej dyspozycji Szwedów. Dlatego w tym spotkaniu idę w stronę zawodników ze Skandynawii, ale podpieram się handicapem legów, który moim zdaniem powinien być spokojnie pokryty. Gramy na zdobycie minimum 3. legów na korzyść Szwecji! Możliwość takiego handicapu macie w STS, gdzie za założenie konta czekają bonusy na start! 

STS
1.24
Szwecja +2,5 handicap legów

ZBR do 100 PLN w STS

Kupon STS dart 17.06.2022

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze