Jak to ostatnio zazwyczaj bywa, po dniu przerwy wraca Super Liga, która rozgrywa swoją kolejną serię gier w grupie spadkowej. Przed nami cztery spotkania i wszystkie je bliżej omówię. Liczymy na udany wtorek z chińską ekstraklasą, zapraszam do lektury!

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kod promocyjny do Forbet znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/forbet-bonus-kod-promocyjny/

Chongqing Liangjiang Athletic – Wuhan: typy i kursy bukmacherskie (21.12.2021)

Formalni gospodarze z każdym dniem i tygodniem potwierdzają, że są jednym z najgorszych zespołów w Super Lidze. Niestety ich skład odbiega zdecydowanie od reszty i za chwilę mogą znaleźć się w strefie spadkowej. Remis i dwie porażki po czteromiesięcznej przerwie pokazują, że jest kryzys, który ciężko pokonać. Nie widać światełka w tunelu i Shanghai Shenhua postawił ich w szeregu. Dzisiaj ponownie czeka ich wymagające zadanie, ponieważ Wuhan ma ambitniejsze cele, niż te, które aktualnie musi spełnić. U formalnych gości po odejściu kilku graczy pojawiły się finanse, aby na spokojnie zakończyć tę kampanię. Cały czas czekamy na jedną z gwiazd całej ligi, a więc Jean Evrard Kouassi, który jeszcze nie wystąpił w zespole z Wuhan po wznowieniu rozgrywek. Czy dzisiaj pojawi się wreszcie na boisku?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 04:24.

Co obstawiać?

Zdecydowanie dominującą stroną powinno być Wuhan, które w składzie posiada po prostu lepszych piłkarzy. Korzystam ze swojej ulubionej kombinacji na Chiny, a więc rzuty rożne i gol faworyta. Chongqing Liangjiang Athletic zapewne zrobi wszystko, aby postawić się rywalowi, ale brakuje im żelaznej obrony. Formalni goście pokazali się po wznowieniu sezonu z bardzo dobrej formy i nie przegrali jeszcze meczu. Myślę, że dzisiaj ponownie stać ich na dobry rezultat i spodziewam się, że będą częściej przy piłce, co przełoży się na trafienie i kornery.

forBet
1.46
Wuhan strzeli gola + Wuhan powyżej 3.5 rzutów rożnych

Henan Songshan Longmen – Shanghai Shenhua: typy i kursy bukmacherskie (21.12.2021)

O tej samej porze rozpocznie się rywalizacja Henan Songshan Longmen z Shanghai Shenhua. Formalni gospodarze rozkręcają się z każdym pojedynkiem. Szkoda utraconego kompletu punktów z Wuhan, bo to pozwoliłoby nieco uciec od strefy spadkowej, ale nie ma co narzekać, remis z takim przeciwnikiem też jest dobry. Niestety dzisiaj poprzeczka zawieszona jest jeszcze wyżej, bo Kwiat Szanghaju zdecydowanie nie powinien znaleźć się w tej grupie. Ich skład mógłby na spokojnie nawiązać walkę z najlepszymi ekipami w Super Lidze, ale ostatnie starcie w sezonie zasadniczym zdecydowało o ich aktualnym położeniu. Pozostało dogranie tych rozgrywek i myślenie o planach na kolejne miesiące. Adrian Mierzejewski po meczu pauzy powinien wystąpić od pierwszych minut. Czy Polak popisze się kolejnym golem?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 04:24.

Co obstawiać?

Henan Songshan Longmen pokazuje się z bardzo dobrej strony pod względem defensywy i faworyt może mieć problemy, aby szybko przeforsować obronę przeciwników. Ponownie stawiam na gola i rzuty rożne formalnych gości. Uważam, że minie trochę czasu, zanim faworyci będą cieszyć się z trafienia, a to przełoży się na ich kornery. Spodziewam się dominacji Shanghai Shenhua.

forBet
1.52
Shanghai Shenhua strzeli gola + Shanghai Shenhua powyżej 3.5 rzutów rożnych

Grupa typerska

Cangzhou – Tianjin Jinmen Tiger: typy i kursy bukmacherskie (21.12.2021)

Przechodzimy już do późniejszych meczów dzisiejszego dnia. Lwy z Shijiazhuang zmierzą się z Tygrysami z Tiencinu. Widać progres w grze formalnych gospodarzy. Po sporej porażce z Wuhan remis i zwycięstwo dały pewność siebie Cangzhou. Przede wszystkim po zmianie szkoleniowca postanowiono skupić się na ofensywie i efektem jest spora liczba strzelonych bramek. To ma pozwolić im na pozostanie na kolejny sezon w Super Lidze. Dzisiaj czeka ich potyczka z jedną z najsłabszych ekip w stawce, która przed rozpoczęciem obecnych rozgrywek miała problemy finansowe, ale jakoś się z nich chwilowo uwolniła. Tianjin Jinmen Tiger musi radzi sobie bez Tamasa Kadara, który doznał kontuzji i aktualnie odpoczywa. To spora strata dla bloku defensywnego dla formalnych gości. Nie mniej jednak jest potencjał w ataku, z którego postarają się skorzystać. Czy powalczą z Lwami?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 04:24.

Co obstawiać?

Liczę na ofensywne widowisko. Jak możemy zauważyć po wynikach obu drużyn, we wszystkich ich starciach po wznowieniu rozgrywek padał BTTS. Mam nadzieję, że skuteczność po obu stronach barykady zostanie podtrzymana. Zarówno u formalnych gospodarzy, jak i gości jest kilku piłkarzy, którzy potrafią przechylić szalę wygranej na swoją stronę. Możemy spodziewać się ciekawego spotkania.

forBet
2.04

Qingdao – Dalian Pro: typy i kursy bukmacherskie (21.12.2021)

Przenosimy się już do ostatniej rywalizacji dzisiejszego dnia. W Qingdao doszło ostatnio do zmiany trenera. Włodarze tego projektu po porażce z Shanghai Shenhua zdecydowali, że czas na innego szkoleniowca i trzeba przyznać, że efekt nowej miotły jak na razie działa. Ich wygrana nad Tianjin Jinmen Tiger daje nadzieję na pozostanie w Super Lidze na kolejną kampanię. Dzisiaj będą musieli się wyjątkowo postarać, ponieważ zmierzą się z Dalian Pro, które po przegranej z Cangzhou będą mocno zmotywowani, aby zatrzeć złe wrażenie sprzed kilku dni. Formalni goście to ciekawy zespół, który jeszcze niedawno z Markiem Hamsikiem i Salomonem Rondonem mogli postawić się najlepszym. Złote czasy przeminęły, nie mniej jednak mają wszystko, aby się utrzymać. Czy tym razem nadejdzie ich wygrana?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 04:24.

Co obstawiać?

Do tego starcia będę miał dwie propozycje. Po pierwsze klasyczny wynik BTTS, ponieważ Qingdao poprawiło się w ofensywie po zmianie szkoleniowca i uważam, że stać ich na przynajmniej jedno trafienie. To samo oczekuje od Dalian Pro, a dodatkowo ich rzuty rożne, ponieważ linia 3.5 była pokrywana przez wszystkie mecze po wznowieniu kampanii. Liczymy na interesujący pojedynek okraszony bramkami i kornerami.

forBet
1.79
forBet
1.39
Dalian Pro strzeli gola + Dalian Pro powyżej 3.5 rzutów rożnych

21.12. Forbet Chiny kupon AKO

21.12. Chiny Forbet 2

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze